Чи можу я зробити скріншот своєї легенди HTC, не вкорінюючи її?


13

Мені сказали, що вкорінення - це все і закінчити все, але на даний момент я хочу побачити, наскільки я можу розширити свій пристрій, не вкорінюючи його.

Одне, що було б добре - це функціональність скріншоту, але я не можу знайти на ринку додаток, який робить це без ТОЛЬКО ** ВИКОРИСТАНИХ ТЕЛЕФОНів ** відмови від відповідальності.

Чи є спосіб отримати функціональність екрана без вкоріненого телефону? І в чому причина відключення цієї функції за замовчуванням. IFail може зробити скріншот із двома кнопками, чому б не Android?

Відповіді:


4

Ця функціональність доступна за допомогою інструментарію розробників. Пост трохи старий, тому новіші версії Android матимуть різні піктограми та дещо різні меню, але це допоможе вам отримати встановлені інструменти та змогти робити знімки екрана. Також навчальний посібник призначений для Windows, але він повинен працювати з будь-якою ОС, на якій ви працюєте з інструментами для Android-розробників (Windows, Mac OS X та Linux).

Як зробити знімки екрана свого телефону на базі ОС Android з Windows


0

Ні - немає способу отримати функціональність екрана на телефоні, не вкорінюючи його.

Якщо ви хочете носити з собою просто ноутбук, щоб ви могли взяти заставку екрану, коли захочете, ви можете встановити JDK і підключити його через USB.

Але якщо ви хочете отримати досвід, порівнянний з процесом iPhone (на скріншоті пристрою), тоді вам доведеться викорінити корінь.

Щодо того, чому це вимкнено за замовчуванням, я не знайшов належної відповіді на це.


-3

Ви можете спробувати одночасно натиснути кнопку живлення та кнопку будинку.


1
Це не працює так, як у кореневій легенді HTC.
roxan
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.