Що робить "fastboot oem lock"?


21

Я вже кілька місяців мав свій телефон, завантажуючи декілька прошивок, ПЗУ та OTA, навіть не виконуючи цю команду. Що це робить?

Що я знаю, це те, що "fastboot oem unlock" відображає екран підтвердження і зобов'язує мене стерти дані мого пристрою, і що "fastboot oem unlock" - це перший крок до прошивки мікропрограмного забезпечення на мій телефон.

Чи добре я не перемикаю телефон?

Відповіді:


17

Простіше кажучи, блокування oem lockboot переводить завантажувач у режим, який не дозволяє перезаписати зображення відновлення, без подальшого розблокування oem fastboot . Це служить запобіжним засобом безпеки, в першу чергу там, де встановлено відновлення за замовчуванням та вбудоване програмне забезпечення.

Оскільки:

  • Відновлення за замовчуванням дозволить встановлювати лише мікропрограмне забезпечення, підписане виробником / Google, і не дозволяє вам робити багато чого іншого.
  • Розблокування завантажувача видалить усі дані.

.... ви можете бути впевнені, що за цієї конфігурації ніхто не може взяти ваш телефон і, скажімо, обійти блокування екрана, встановивши власну прошивку, де міркування безпеки відрізняються.

Зауважте, що оскільки це просто блокується у вашому відновленні, а потім знову лише з завантажувача завантажувача, це найкорисніше там, де відновлення є на складі, а встановлений ПЗУ є офіційним, який не має вразливості безпеки. Це важливо, оскільки в більшості відновлених даних та в деяких ПЗУ є способи підпільного доступу до даних за допомогою USB, обхід налаштувань безпеки за допомогою фіксованих натискань кнопок або невпакованих задніх куточків або встановлення власних відшкодувань.


1
Заблокований завантажувач на багатьох / більшості пристроїв не дозволить прошивати будь-який розділ на пристрої, якщо зображення розділу не буде належним чином підписано ключами підпису виробника. На деяких пристроях я думаю, що це також відключає fastboot bootкоманду (я пам'ятаю, що з Xoom, я думаю).
eldarerathis

Я хотів, щоб fastboot oem lockмій телефон Nexus 5X з’явився підказки , що це також зробить скидання на завод. Я знав, що розблокування це зробить, але я не очікував, що це станеться під час процедури блокування .
ckujau

5

З цієї теми xda від albundy2010

Я бачив зовсім небагато людей, які накручують свої пристрої, не знаючи, що вони роблять. Тому я створюю цю тему, щоб просто сказати людям, які не знайомі з швидкою завантаженням, що вони повинні, а що не повинні робити.

  • Розблокування Fastboot oem розблокує завантажувач і виконає повне протирання вашого пристрою. Наскільки я знаю, єдиний спосіб щось помилитися тут, якщо ваш пристрій мало заряджається, і він вимикається під час процесу. Або підключіть його, або у вашому акумуляторі залишиться «гарна» кількість соку. Щоб бути на 100 відсотків впевненим, підключіть його.

  • Перш ніж я потрапляю в замок IMEM IMHO, ви повинні використовувати цю команду лише для однієї речі. Підготовка пристрою до відправки в Motorola для оновлення LGT або іншого гарантійного ремонту чи іншого виду. При правильному виконанні це повністю безпечно, але немає ніяких причин повертатися до "запасу".

  • Замкнення Fastboot oem. Не видайте цю команду, якщо ви абсолютно не впевнені, що на своєму пристрої є правильне програмне забезпечення. Правильне програмне забезпечення - це те, що ви отримуєте з сайту motodev для свого пристрою. Вам потрібні офіційні зображення програмного забезпечення для вашого конкретного пристрою та регіону. Якщо він не відпускається, НЕ блокуйте повторно пристрій. Якщо у вас встановлена ​​версія OTA, вам потрібно спершу відреагувати на зображення motodev.


3
це насправді не пояснює, що робить блокування oem заблокованої завантаження він пояснює лише один випадок використання, у якому ви б хотіли це зробити. "немає підстав для того, щоб повертатися на запас" здається трохи екстремальним. Є багато причин, чому хтось захоче запустити акцію ОС.
davidbb

Я погоджуюся з davidbb в обох його точках. =)
Вільям С

Я читаю це, оскільки існує небезпека, якщо fastboot oem lockце робиться на пристроях із встановленою OTA або з іншою зміною ОС. @roxan просимо уточнити
Code Bling

0

Мені довелося використовувати замок oem fastboot на своєму Galaxy Nexus. На своєму розблокованому пристрої я не міг побачити файлову систему в Explorer (MTP).


Я категорично не згоден. MTP і розблокований завантажувач ні в якому разі не співвідносяться. розблокування призначене для встановлення неоригінальної прошивки. переблокування підвищує вашу безпеку (захищає від нападу злих
служниць

0

Команда блокує ваш завантажувач. Які наслідки насправді залежать від вашого пристрою. Більшість пристроїв дозволяють перевірити підпис для завантажувального розділу (ядра), що не дозволяє завантажувати будь-які ядра, не підписані виробником пристрою (якщо ви не використовуєте деякі порушення безпеки, як-от 2-е завантаження). Вони також забороняють прошивати будь-який розділ за допомогою команди "flashboot flash", але не на всіх пристроях.

Так що ні, у вас не все в порядку з розблокуванням телефону: якщо ви користуєтеся власною прошивкою, зазвичай користувальницьке ядро, і в цьому випадку повторне блокування завантажувача через "fastboot oem lock" переведе ваш пристрій у стан, коли він буде не завантажуйся більше! Будьте обережні з цим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.