Як я можу змінити поведінку кнопок гучності проти орієнтації екрана


19

На Acer Iconia A200, коли ви змінюєте орієнтацію екрана, функція рокера гучності перемикає. У ландшафтному режимі, коли рокер гучності праворуч і вгорі, ви виявите, що "вниз" на рокері зменшує гучність.

Тепер переверніть пристрій на 90 градусів ліворуч до орієнтації на портрет, при цьому клавіша регулювання гучності вгорі ліворуч. Тепер той же натиск, який був "вниз" раніше, є "правильним", і він збільшує гучність вгору.

Іншими словами, дія рокера гучності чутливе до орієнтації пристрою.

Я ще не знайшов способу контролювати це в налаштуваннях - чи є можливість змінити цю поведінку? Зрештою я звикну до цього, але на даний момент це водить мене батти.

Додано: Побачивши відповідь Зуула, що розповідає про файл gpio_keys.kl, та отримав клавіатуру Bluetooth, я трохи експериментував. При використанні клавіатури Bluetooth, кнопки підключення / зменшення напруги Bluetooth не залежать від орієнтації планшетного ПК. Таким чином, або якийсь біт програмного забезпечення перевіряє, звідки приходить ключ і перевстановлюється, або не є належним чином, АБО підміна відбувається на якомусь нижньому шарі (тобто до того, як він стане кодом ключа).

Відповіді:


2

Як зараз працюють справи

ОС Android використовує файл для відображення кнопок гучності, щоб знати, що робити при натисканні:

Файл:

/system/usr/keylayout/gpio-keys.kl

Містить два рядки для кнопок гучності:

key 115 VOLUME_UP WAKE_DROPPED
key 114 VOLUME_DOWN WAKE_DROPPED

Вони не "орієнтовані на орієнтацію", як і їх фізичне положення на пристрої.

Проблема, з якою стикаються багато інших власників планшетів, пов'язана з логічною позицією в дії. Якщо натиснути нижню частину кнопки, гучність повинна зменшуватися, але залежно від орієнтації нижня частина фактично збільшує гучність.

Я вважаю, що обертання пристрою повинно враховувати такі фактори, щоб запобігти необхідності "створювати" дивні звички для простого "зменшення гучності". Але, з іншого боку, саме тому кнопки гучності на вашому планшеті розділяються трьома піднятими точками для легкого тактильного розпізнавання.


Можливе рішення для вкорінених пристроїв

Оскільки ці кнопки для зміни потрібно змінити на "системному рівні", дію потрібно виконати з привілеями root на пристрої.

Хоча наступні два рішення не можуть мати справу зі сценаріями, орієнтованими на орієнтацію, вони корисні для перестановки кнопок, щоб налаштувати їх на орієнтацію планшета, в якій ми найбільше плутаємось:

 1. Застосування: ButtonRemapper - Beta v0.2.4

  Інструмент для перестановки апаратних кнопок. Або ще краще: універсальний інструмент для редагування макетів ключових файлів карта Android використовує для відображення клавіш.

  На форумі XDA Developers теми з великими деталями автора

  Скріншоти ButtonRemapper


 2. Ручне редагування файлу gpio-keys.kl:

  1. За допомогою кореневого файлового менеджера перейдіть до файлу /system/usr/keylayoutта довго торкайтесь його gpio-keys.kl;
  2. У спливаючому меню виберіть "Властивості";
  3. Змініть дозволи на файл rw-rw-rw-, щоб мати змогу змінювати його вміст;
  4. Отримавши нові дозволи, відкрийте файл із текстовим редактором;
  5. Знайдіть у файлі наступні два рядки:

   key 115 VOLUME_UP WAKE_DROPPED
   key 114 VOLUME_DOWN WAKE_DROPPED
   
  6. Оновіть рядки, поміняючи ключові номери, щоб вони стали:

   key 114 VOLUME_UP WAKE_DROPPED
   key 115 VOLUME_DOWN WAKE_DROPPED
   
  7. Збережіть зміни та перезавантажте планшет.

  Тепер у вас повинні бути змінені дії кнопок збільшення / зменшення гучності так, як вони найкраще відповідають орієнтації на портрет.

  Щоб скасувати це, просто переверніть ці вказівки.

  Кредити на рішення для редагування файлів приписуються користувачеві jbeige від thriveforums.org .


Ознайомившись з посібником із пристрою , іншими посібниками з планшетів та технічними характеристиками ОС Android, це найкращі рішення, які мені вдалося вирішити з вашою проблемою.


1
Я думаю, ви трохи пропустили питання. Розумієте, на цьому пристрої вони орієнтовані на орієнтацію. У мене дві кнопки - '1' і '2'. Коли планшетний ПК знаходиться в ландшафтному режимі, кнопки вгорі "2" зменшує гучність, а "1" збільшує його. Коли планшетний ПК знаходиться в портретному режимі, кнопки праворуч "1" зменшує гучність, а "2" піднімає його. Ця орієнтація на орієнтацію є СЕРІЙНИМ болем у шиї, тому що у мене є інші пристрої, які НЕ володіють цією особливістю, і це робить по-диявольськи важко змінювати гучність при переключенні пристроїв. Також дивіться мої зміни щодо клавіатур Bluetooth.
Майкл Коне

1

Ця функція готується в ROM, сама по собі, тому вона буде повністю залежати від того, що готував шеф-кухар у ROM.

Ви можете знайти ROM, такі як CM9 та AOKP, які мають різні опції для рокера гучності ---, але примушують рокери залишатися статичними на таких пристроях, де це змінюється, - це не той, який я коли-небудь бачив.


2
Будь ласка, не зателефонуйте до приготовлених ромашків CM та AOKP, і це шеф-кухарі розробників. Готувати ром - це модифікувати його за допомогою інструмента на блискавці - щось тривіальне і дивиться вниз.
RR

0

Button Savior - це програма, яка надасть на екрані програмні клавіші для всіх жорстких клавіш вашого пристрою. Хоча це вимагає вкоріненого пристрою, деякі функції, як стверджується, працюють з пристроями, що не мають коріння. Платна версія дозволить вам налаштувати програмні клавіші, включаючи її положення. Спробуйте, спробуйте.


Не для мене рішення - мені не подобається додавати додаткові екранні елементи керування.
Майкл Коне
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.