Це телефон з ОС Android 9.0 чи Android 6.0?


36

Я придбав XGody Mate 20, рекламований як Android 9.0.

Дійсно, якщо ввімкнути його Налаштування -> Про телефон звітує Android 9.0:

Android 9.0

Однак, коли я підключаю пристрій, Android Studio повідомляє, що це Android 6.0:

Android 6.0

Також додаток DevCheck Android також повідомляє, що пристрій має бути Android 6.0.

Чи є спосіб дізнатися, що це насправді? Я купив це під розумінням, що це пристрій Android 9.0.


24
Я не експерт, але про екран телефону кричить Android 6.0. Я думаю, що DevCheck та Android studio є правильними. Сам телефон звучить як дешевий китайський рипофф і здається рибним. Зі своєю особистою думкою я б уникнув використання будь-якою ціною.
DrZoo

15
вони тільки що змінили 6 з ядром 9. Яє ще стара версія та рівень патчу безпеки - 2017. Крім цього, ви можете перевірити з дозволу на adb shell / system. android 9 повинен мати систему-as-root
alecxs

12
Я хотів би зазначити, що там написано тест-ключі. Будь-який авторитетний ROM-диск, який я бачив, використовує ключі випуску. Це, очевидно, нелегітимний ПЗУ, і йому не слід довіряти
linuxandria

4
це лише прапор, який ви можете змінити
alecxs

4
@grawity немає офіційних ключів від OEM, які використовуються для dm-
verity тощо

Відповіді:


51

Я хотів перетворити деякі коментарі у відповідь, яку можна використовувати для додаткової перевірки, якщо хтось інший зіткнеться з подібною проблемою, коли постачальник також відмовився від вікна сповіщень.

Android 9.0 було випущено в березні 2018 року. Рівень виправлень безпеки - травень 2017. Це зовсім не має сенсу. Чи можете ви довіряти цьому, якщо в картці вакцинації для малюка 15 місяців сказано, що останні щеплення робили за 10 місяців до його народження? Не кажучи вже про те, що я б дуже рекомендував забороняти користуватися телефоном, який застарів понад 2 роки на виправленнях безпеки.

Версія ядра також не відповідає: Android 9.0 має одну з трьох версій ядра: 4.4, 4.9 або 4.14. Зазначена версія 3.18.19 відповідає версії Android 6.0.

Номер збирання також викликає занепокоєння. MRA58K пов'язаний з Android 6.0 ROM, і постачальники не повинні використовувати тестові ключі для випущених продуктів.

Загалом, все це викликає занепокоєння. Цей пристрій було підроблено (або вкорінено і build.prop відредаговано, або повне редагування ПЗУ), і це погано, оскільки, якби вони були компетентними, швидше за все, вони змінили б наведені вище значення, а також були менш підозрілими . Неможливо дізнатися, які інші зміни вони внесли. У кращому випадку вони намагаються вас ввести в оману. У гіршому випадку вони шпигують за вами та крадуть ваші гроші.

Я закликаю вас отримати відшкодування. Якщо це неможливо, я рекомендую встановити чисту версію Android, щоб у вас було менше причин турбуватися про зловмисні вторгнення. Однак цього може бути недостатньо, оскільки в пристрої можуть бути вторгнення, будь-які апаратні чи програмні засоби, які можуть перешкоджати будь-якому, що ви робите з пристроєм. Я погоджуюся з іншими, хоча використовувати пристрій таким, яким є, є ризик для безпеки.


5
це телефон з низьким рівнем зруйнованості, і немає підстав вважати, що вони зробили з ним щось погане. вони просто змінили номер версії, і це, мабуть, зробив сам виробник. це звичайна практика в Китаї. він може використовувати його як звичайний андроїд 6, не
лякайтеся

18
@alecxs, навіть якщо це просто запасний Android 6, без інших модифікацій, окрім s / 6.0 / 9.0 /, 1) його продавали як телефон Android 9 і продавали, розуміючи, що це телефон Android 9 та 2) безпека Дата версії патча (що вже є тим, що, як відомо, підробляються на брендах з низькою вартістю) понад 2 роки тому, що вічність, коли мова йде про патчі безпеки. Мені особисто не було б зручно користуватися телефоном, який не оновлював безпеку з 2017 року як щоденний драйвер.
Nzall

2
Спасибі. Це дешевий пристрій, 50 фунтів стерлінгів (близько 70 доларів). Я пишу ігрові програми та потрібні для тестування наших додатків на пристроях Android 9.0. Він звикне лише до профілю / налагодження наших ігор, а не для щоденного використання. І так, часовий пояс був встановлений у Гонконзі, коли я його купив. Процесор добре, але оперативна пам'ять настільки повільна, що гальмує все.
Стівен Хаггерті

13
@StevenHaggerty Якщо ви збираєтеся протестувати свої ігри на Android 9.0, краще придбати більш представницький телефон, який частіше використовують геймери Android. Я не знаю ваших номерів користувачів, але я сумніваюся, що в Android-геймерів зазвичай будуть 50-ти квадратичні бюджетні телефони. Я думаю, що справді популярні Android-ігрові пристрої, як правило, складають близько 3-400 доларів цін.
Nzall

8
@Steven Haggerty, оскільки ваш телефон працює під керуванням Android 6, він абсолютно марний для тестування на Android 9
описується

34

Потягніть вниз відтінок сповіщення. Якщо це виглядає приблизно так: Android 6.0

Це андроїд 6.0

Якщо це виглядає приблизно так:

Android 9.0

Це андроїд 9.0


9
Дякую, схоже, це андроїд 6.0. Я думаю, єдине, що дало б такий результат, - це підроблена версія Android, зроблена для показу цих результатів у програмі About Phone?
Стівен Хаггерті

3
@StevenHaggerty Безумовно, можливо і не дуже складно. Якщо ви плануєте продовжувати користуватися цим телефоном, я встановив би чисту версію ОС на пристрій, оскільки ви не можете знати, які інші зміни були внесені. Або спробуйте отримати відшкодування.
Qwertie

9
@StevenHaggerty Зауважте, що android 9 був випущений 6 серпня 2018 року, а на ваших знімках екрана видно, що на вашому телефоні є виправлення безпеки з травня 2017 року, що ще одна ознака того, що було певне
підроблення

3
@StevenHaggerty з root і build.prop, будь-хто, може підробити версію Android (ref: MIUI форум )
Ендрю Т.

4
Насправді Android 6 Marshmallow все ще не підтримується. Останнє оновлення безпеки було опубліковано у серпні 2018 року.
Peter W.

0

це не андроїдний пиріг

Ви можете сказати це, тому що маленьке коло внизу виглядає як O, а не ◉


1
просто цікаво, як це недобре?
lunardog15

4
Я не проголосував, але мій телефон Samsung (під керуванням Android Pie / 9) має дещо квадратний незаповнений контур, як перший О. Це зовсім не представник версії Android, оскільки більшість виробників налаштовують його.
Зубна щітка

1
@toothbrush більшість телефонів Samsung не мають такої ж кількості налаштувань, але дякую, що нагадали про це
lunardog15
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.