Контакти з міжнародними розширеннями та без них


25

Я у Великобританії. Учора мій Nexus S отримав оновлення до 4.0.4, і тепер у мене є така проблема.

Якщо я маю контакт (скажімо) за номером 07123456789 і отримую текст від цього контакту, він відображається як +447123456789. Однак телефон більше не здається усвідомлювати, що ці номери однакові (тобто одна з міжнародним розширенням, одна без), а ім'я контакту не відображається разом із текстом. Чи є налаштування чи щось, що це виправить?

Відповіді:


14

Це відома проблема з ICS (до 4.0.3, я думаю):

Якщо ви перейдете за цим посиланням, ви також знайдете рішення проблеми (рекомендую спершу створити резервну копію ваших контактів):

 1. Припустимо, що ваш телефон синхронізовано з контактами Google
 2. Вимкнути синхронізацію контактів. На головному екрані: Натисніть Меню -> Налаштування системи -> Облікові записи та синхронізація
 3. Видалення всіх контактів з телефону: На головному екрані: Натисніть Меню -> Керування програмами. Прокрутіть униз до пункту Зберігання контактів і натисніть Очистити дані.
 4. Перезапустіть синхронізацію контактів, як у кроці 2.

У мене також є Nexus S, і я перебуваю у Великобританії, і щойно у мене вчора була розгорнута версія 4.0.4, я ще не мав шансу завантажити його, але ВУС 4.0.4 повинен мати "Покращене розпізнавання номерів телефону" відповідно до команда Android, я припускаю, що це посилання на проблему, яку ми мали, і яка повинна її вирішити. Ось посилання на заяву від команди:

Ось ще одне рішення, яке розміщено на верхньому посиланні, яке я вам дав, я не перевіряв його особисто, але інші, начебто, є і сказали, що це працює. Спробуйте перший коротший перед цим. Ось:

  1- menu --> people
  2- option --> import/export
  3- export to storage --> OK
  4- option --> import/export
  5- import from storage --> after searching
  6- import one vCard file --> ok
  7- choose the file which you exported early (00001.vcf) --> wait for import
  8- now your issue is solved and you can try if it works with you. but we got another error of duplicated names here.

  if you want to solve the duplication on names here. follow the below:
  1- menu --> settings
  2- accounts & sync
  3- enable the sync and choose to sync your gmail account
  4- after finishing the sync. go to your laptop and open your gmail email.
  5- press on the contacts tab on the left side 
  6- select all the contacts --> more --> find & merge duplicates

Дякую - друге рішення, здається, працює на мене. Я буду перевіряти, чи є ще проблеми в наступний день-два. Можливо, видаліть перше рішення, оскільки друге досить просте? Також мій телефон уже був оновлений до 4,04, але, можливо, він просто потребував цього стрибка в зад.
YXD

Я перенесу друге рішення вгору, але інший утримаю внизу, лише якщо перший, здається, не працює для людей. Дайте мені знати, чи є якісь проблеми з цим, і які вони, я спробую це, коли я ввійду так само, як у мене все-таки є те саме питання, просто потрібна була щедрота, щоб змусити мене подивитися, як це зробити виріши це.
Арахіс

Класно, напевно, здається, що це спрацювало, кілька людей мали зробити тестові відповіді (які повертаються як +447 ...) і жодних проблем поки немає
YXD,

1

Це може допомогти встановити додаток для Android під назвою Правильний номер ( джерело доступне ). Він переформатує номери всіх ваших контактів у міжнародний формат, а потім автоматично додає локальні префікси кожного разу, коли ви здійснюєте дзвінок.

Іншими словами, зберігайте всі свої номери у звичайному, здоровому форматі, а потім перестаньте турбуватися про ці префікси.

Відмова: Я особисто знаю одного з авторів цього додатка.


1

Гаразд, для мене нічого не працює, але я знайшов у Інтернеті щось, що могло б полегшити цю проблему. Він складається з редагування "/system/build.prop" та додавання цього: "ro.phone.min_match = 8". Звичайно, ви повинні замінити довжину "8" на більш зручне для вас значення. (насправді 8 - найкраще число)

Потім вам потрібно перезапустити телефон. Деякі телефони перебувають у сплячому режимі, коли ви вимикаєте живлення. Тому спробуйте перезапустити замість цього.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.