Який ризик встановити Cyanogen Mod на непідтримуваний телефон?


18

Мій пристрій не вказаний як підтримуваний на веб-сайті www.cyanogenmod.com/devices . У мене є ZTE Skate, і деякі інші ZTE перераховані, але не мої.
Чи можна встановити мод на Skate, і який ризик? Якщо телефон не вказаний, чи означає це, що він просто не перевірений, або мод не працюватиме?

Відповіді:


5

Вони мають Неофіційна версія CyanogenMod для ската тут . Я не знаю, що буде, якби ви спробували встановити версію для іншої моделі.


1
За винятком твердої цегли!
Firelord

19

Це означає, що з усією ймовірністю це не спрацює. У грі багато факторів, але якщо вона встановлена ​​правильно, є хороший шанс, що вона не завантажиться. Проблеми, які можуть виникнути, включають:

  • На вашому обладнання, швидше за все, немає належних драйверів. Якщо він ділиться драйверами з іншими пристроями, він може працювати, але в іншому випадку різні частини обладнання просто не спрацюють.
  • Макет розділу може бути різним, що може призвести до виходу з ладу самої установки, якщо розміри розділів сильно відрізняються.
  • Ядро з іншого пристрою може не працювати на процесорі вашого пристрою.
  • Зображення завантажувача може бути не налаштовано та упаковано належним чином для вашого пристрою.

Якщо вище все вдасться бути ідентичними, то система може завантажуватися та функціонувати, але це взагалі досить малоймовірно.


Що стосується процесора пристрою, чи це не залежить від архітектури (як для Windows, Linux)? тобто якщо він працює для одного пристрою ARM, він працює для всіх (але не для процесорів x86, таких як Intel Atoms)? Або є інші відмінності між процесорами у випадку Android?
Вінс

1
Дійсно можуть бути відмінності. Проблема менше у самій архітектурі, а більше у тому, що мобільні мікросхеми містять набагато більше, ніж просто процесор (отже, «Система на чіпі»). Різні компоненти потребують різних драйверів тощо, що може спричинити ускладнення. Різні виробники можуть також підтримувати різні фірмові розширення до специфікації ARM, подібно до того, як Intel та AMD мають власні розширення до x86 тощо.
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.