Який найпростіший спосіб "хмарного" резервного копіювання фотографій, зроблених на телефоні Android?


29

Після того, як я сфотографуюсь із телефоном, я хочу, щоб він був синхронізований (та / або надісланий) до "хмари" незабаром після цього. (Скажіть через кілька секунд, коли у мене є з'єднання Wi-Fi, але не обов'язково відразу, коли на 3G). Чи існує така спрощена система синхронізації? Чи може це вже зробити обліковий запис Picasa або DropBox, але я не скористався цим повністю? Я щось пропускаю?

Я не можу знайти офіційний додаток Picasa від google. Це питання Picasa / Android, яке я знайшов, здається, говорить про те, що воно не існує, хоча це старе питання.

Варіант автообміну фотографіями, створеними резервними копіями, варто згадати. Рішення без пікаси також варто згадати.


Ознайомтеся з моєю оновленою відповіддю про Pixelpipe.
Метт

Нічого нового та конструктивного, що можна додати до моєї відповіді на PicPush, за винятком того, що останні оновлення, як видається, стосувалися випадкових повторних завантажень, які я отримував.
Saiboogu

PicPush здається ідеальним рішенням, я просто не переймався цим через вартість. Чи є якась причина, що ви не були задоволені цим Гері?
Метт

Добре запитання, але ні, PicPush був чудовим, проте безкоштовна пробна версія закінчилася. Відповідь Al DropBox привернув мою увагу, спонукав мене запропонувати щедроту. Я радий, що вже є більше варіантів спробувати (або спробувати ще раз).
gary

ха-ха, це спонукало мене знову заглянути в це, і тепер я йду з SugarSync як найкращий варіант. Мені подобається дробокс і мені подобається те, як він працює, і я був стійкий до змін, але тепер, коли я дивлюся на нього, я можу повністю перейти на цукор. Мої 2 основні проблеми з БД полягає в тому, що там немає автоматичної синхронізації папок в андроїд і той факт, що єдиний варіант вище плати за 2 ГБ - це 10 доларів на місяць. За 5 доларів на місяць, і якщо ви зареєструєтесь як реферал 2 людини, ви отримаєте те ж саме з цукром.
Метт

Відповіді:


22

Якщо ви зареєструєтесь у Google+, ви можете зробити це за допомогою програми Google+ зараз.

У додатку є опція миттєвого завантаження. Це синхронізує будь-які фотографії (та відеозаписи, якщо встановлено параметр) до альбому "Миттєве завантаження" в Picasa.


Я любив цю особливість. Завантажується все, включаючи відео. Прекрасне безболісне завантаження.
громовержець

Я бачив, як це питання роздулося, і я просто новий хтось додав цю відповідь. Я використовував PicPush до тих пір, поки не встановив додаток Google+ на своєму телефоні, тепер його не видалено.
Saiboogu

14

Я використовував PicPush для цієї мети - він добре працював. Єдине питання, яке я мав, це те, що вона періодично штовхає вже підкріплену картинку вдруге та якусь випадкову дату в майбутньому. Не так важливо стосовно проблеми, я просто завершився кількома повторюваними фотографіями в моєму акаунті Picasa. Він також підтримує багато поширених фотопослуг.

$ 5, але якщо ви завантажите лише безкоштовну частину програми, ви отримаєте 20-30-денний пробний термін (я точно забуваю), щоб побачити, чи працює він для вас.

http://www.appbrain.com/search?q=picpush


Здається, що це додаток - це просто набагато легше, ніж PixelPipe. Я вказав PicPush на папку зображень камери, сказав, щоб він завантажувався з найкоротшою затримкою (через 30 с після фотографування) і вказав на альбом Picasa. Працює так, як ви очікували. Я, мабуть, придбаю додаток, коли випробування закінчиться.
gary

8

Ось можливе альтернативне рішення.

Якщо ви відкриєте додаток Dropbox, потім натисніть кнопку камери та зробіть фотографію, файл фотографій автоматично додається у вашу папку Dropbox та негайно синхронізується у хмару.

Я читав про це тут: http://lifehacker.com/5713518/send-android-photos-straight-to-dropbox


Чудова знахідка! Я спробую це і звіту. Мені було б цікаво дізнатись, чи можна фотографії надсилати до певної папки, бажано загальної. Ви пробували це?
gary

1
Якщо ви перейдете до певної папки перед тим, як зробити знімок, файл видаляється у цю папку.
але

Я не міг змусити це працювати. Чи є якась хитрість до цього? Чи повинна це бути камера за замовчуванням? Коли я спробував це, у мене було встановлено Camera 360 як за замовчуванням і його камеру, що відкрилася з Dropbox.
Метт

Може знадобитися камера за замовчуванням. Саме цим я користувався, коли тестував його.
але

Це не працює на HTC Droid Incredible. У статті про рятувальник вказується, що ви відкриваєте папку DropBox, потім натискаєте кнопку камери, щоб це звучало так, ніби вона обмежена тими телефонами з кнопкою камери.
gary

8

Оновлення: я отримав Pixelpipe для роботи з додатком Stock Camera. Тепер кожна окрема фотографія, яку я фотографую разом із камерою свого Droid, автоматично завантажується в Picasa & Dropbox через Pixelpip. Ви можете налаштувати його для завантаження в будь-яку кількість служб. Ось як його налаштувати:

  1. Перейдіть у Pixelpipe
  2. Перейдіть у Налаштування
  3. Увімкніть "Увімкнути автоматичне завантаження для камери" та "Почати завантаження відразу" (я також вирішив вимкнути підказки та попередження)
  4. Зайдіть у Додати або редагувати труби та встановіть, до якої служби, до якої ви хочете автоматично завантажувати.
  5. Зайдіть у налаштування для цього каналу та переконайтесь, що для нових завантажень за замовчуванням є "Надіслати". (Я не знаю, чи потрібно це насправді вибирати. Я не думаю, що так, але я не перевіряв його. Я просто перевірив це, щоб бути безпечним.)
  6. Сфотографуйте, і воно завантажиться в налаштований вами "Труби".

Я спробував це з Camera360, і він працював один раз, але інший раз не вдалося. Баггі. Не знаю чому.


Pixelpipe зробить це для вас плюс ще багато іншого. В основному ви можете встановити його для автоматичного завантаження будь-якого зображення, зробленого з камерою, майже до будь-якої хмарної служби там (включаючи picasa та dropbox). Ви також можете сказати йому використовувати лише wifi.


Звучить точно так, як я хочу. Я спробую це.
gary

Це здається найкращою відповіддю поки що. Я досі не бачу автоматичного оновлення, але я попрацюю.
gary

Я повернувся назад і спробував це, і є варіант "автоматичного завантаження на камеру", але я не міг змусити його нічого зробити. Як ви думаєте, для чого такий варіант? Я припускав, що це робив те, що хотів, але тепер мені цікаво, чи це помилка чи я просто неправильно розумію наміри варіантів. З іншого приводу, мені цікаво, чи використовуватиметься з Tasker, чи піксельпій зробив би те, що потрібно.
Метт

Ви коли-небудь працювали? Що стосується пропозиції Сайбогу, це здається перспективним. Зі сторони, якщо ви нічого не знайдете, Lookout Mobile Security щодня створюватиме резервні копії ваших фотографій на своїх серверах.
Метт

Просто бачачи ці коментарі зараз, не впевнений, як я їх пропустив ... Але ні, я не намагався це окрім ручної синхронізації. Я звітую назад. (спасибі за турботу!)
gary

4

Спробуйте SugarSync .

Це хмарне резервне копіювання, схоже на Dropbox. Вони мають безкоштовний рахунок на 5 ГБ , а також дешевші щомісячні плани, ніж БД.

Їх додаток для Android можна синхронізувати, щоб автоматично завантажувати всі фотографії або синхронізувати папки на свій SD. Я спробував це, він працює. Я ще не повністю перевірив це, але одна скарга, яку я прочитав, - це те, що він не поважає видалення на телефоні Android, тому якщо у вас є налаштування папки для синхронізації і ви видаляєте файл із цієї папки на SD-картці, коли вона синхронізує, він завантажить резервний файл назад у папку SD.

Редагувати: я додав своє посилання на SugarSync, тому якщо ви зареєструєтесь на безкоштовний рахунок 5 Гб, ми обоє отримаємо додаткові 500 Мб пам’яті, а якщо ви підпишетесь на 5 доларів на місяць, 30 Гб, ми обидва отримаємо безкоштовні 10 Гб ! :)


3
приємний хід, даючи посилання на реферал: P
Луї Ріс

: D Вам потрібен додатковий запас?
Метт

2

Я не знаю про "автоматичну поділку", але Picasa, безумовно, є одним із моїх варіантів меню "Поділитися" з Галереї. Крім того, на мій телефон завантажено альбоми Picasa. Веб-альбоми Picasa - це один із варіантів синхронізації під Settings | Accounts & sync | <current Google account>.


Гарна інформація. Я спробую веб-альбоми Picasa. Зрештою, я хотів би автоматизувати процес передачі зображень з телефону на Picasa (тобто оснащення зображення, воно переходить до загального, несортивного веб-альбому Picasa.)
gary

2

Це можна зробити за допомогою DropBox, не маючи фізичної кнопки камери.

Спочатку відкрийте додаток DropBox.

Натисніть Меню

Натисніть New

Натисніть кнопку Зображення (для цього слід відкрити додаток для камери)

Сфотографуйте, потім натисніть Готово.


Не дуже автоматизована, але вона працює. Він також працює, якщо ви відкриєте папку DropBox (а не додаток), а потім дотримуйтесь решти ваших інструкцій. Було б чудово, якби був ярлик до Нового> Зображення ...
gary

2

Відносно новий додаток, про який я щойно чув: Dropin

Автоматично завантажує фотографії та відео у ваш Dropbox, коли ви в Інтернеті. Хочете завантажити фотографії та відео з телефону? Забудьте про USB-кабель! Використовуйте Dropin! Dropin завантажує фотографії та відео автоматично у ваш Dropbox, коли ви в Інтернеті.

  1. Увійдіть у систему за допомогою облікових даних Dropbox або спершу створіть обліковий запис Dropbox.
  2. Dropin автоматично починає завантажувати ваші фотографії та відео у ваш Dropbox.
  3. Установіть папки Dropbox та інші налаштування в налаштуваннях Dropin.

Dropin допомагає вам отримувати доступ до фотографій і відео на телефоні, не підключаючись до настільного комп’ютера. На робочому столі ви знайдете все правильно у папці Dropbox.


Встановлю і випробуй. На жаль, це ще одна привід / причина збільшити розмір DropBox. ; P
gary

1

Є андроїд picasa.

Його називають 3D Gallery.

Так, я знаю, що це змусило мене зірвати волосся. 3D-галерея після запуску попросить дозволу на доступ до вашого облікового запису google, а потім інтегрується в Picasa. Також доступні деякі інші інструменти для візуалізації.


1

Оформити автоматичний завантажувач програми Android на ринку. Він автоматично завантажить у флікр-фейкбук чи пікасу у facebook.


Здається, це робиться шляхом сканування папок. Як часто це сканування? Чи змушує пристрій сповільнюватися?
Метью читайте

1

2 червня 2012 року PicPlz оголосив, що закриватиметься постійно з 3 липня 2012 року


Спробуйте PicPlz . Я використовую його останнім часом, і це досить добре.

Це не тільки дає вам ряд ефектів, які ви можете застосувати до своїх зображень (наприклад, Hipstamatic) та без особливих зусиль публікувати у Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr, Posterous та Foursquare, але ви також можете синхронізувати папку Dropbox. Якщо ви використовуєте ефект, він також збереже оригінал.


Нарешті обійшлося, щоб спробувати. Чудова пропозиція!
gary

1

У мене є DLNA та сервер для потокового перегляду фільмів, зображень та відео. Я використовую його здебільшого, щоб телевізор (внизу та в моїй кімнаті) міг відтворити якусь серію я хочу. Я використовую Twonky для цього. Я цього не усвідомлював, але, підключившись до WiFi, він автоматично створює резервні копії моїх файлів (відео, зображення та музику) з мого пристрою Android на домашній сервер.

Я спочатку встановив його для відтворення вмісту на телевізорі, але вважав, що резервне копіювання - це справді зручна функція!

З Twonky.com:

Twonky пропонує комп’ютерні та мобільні додатки, а також розширений веб-сайт для медіа, щоб допомогти вам легко насолоджуватися особистою та онлайн музикою, фотографіями та відео. Використовуйте Twonky для обміну улюбленими носіями з ПК, телевізорами, стереосистемами та іншими пристроями, підключеними до вашої мережі. Продукти Twonky доступні для Windows, Mac, Linux, Mobile та Web.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.