Дивний .txt файл із іменами різних президентів всередині папки системи Android


25

Переглядаючи системні файли мого LG P350, я виявив дивний файл всередині, схоже, файлів XT9: є файл txt під назвою heads_of_state.txt , вміст якого такий:

Hamid
Karzai
Bamir
Topi    
Sali
Berisha
Abdelaziz
Bouteflika
Ahmed
Ouyahia
Andorra
Joan
Enric 
Vives 
Sicília
Nemesi 
Marquès 
Oste
Nicolas 
Sarkozy
Christian 
Frémont
Albert 
Pintat
Jaume 
Bartumeu
José 
Eduardo 
dos 
Santos 
Paulo 
...

Список продовжується, і я можу помітити прізвища кількох президентів. Він розташований у системі / usr / xt9 / базах даних / mdb /

Що це означає ?? Чому файл існує? Що це порпуз?

Для цікавих, ось повний список: http://pastebin.com/V8hHYZmz

(Я використовую ялицю V10F, коріння з пряників)


3
Мабуть, це словник для автоматичного завершення / перевірки орфографії, щоб політичні лідери могли бути додані та усунені легше через їх часто минущу природу (але я цього не можу довести, тому коментуйте замість відповіді).
eldarerathis

1
Чому якогось главу держави усунуть зі словника, навіть якщо він більше не займає посаду? Окрім того, цей список є мало застарілим, деякі з цих імен вже не є на посаді.
Чарек

2
Я наполягаю, що ці слова не використовуються в XT9.
Андрес

1
@eldarerathis Я думаю, що тут справжнє питання, чому нам потрібен словник для імені президентів. І чому він поставляється в комплекті з прошивкою.
Андрес

2
Дивно. Я буду це, що залишилося від якогось тестування. Вони, ймовірно, просто імпортували випадковий список, щоб перевірити якусь функцію.
Мет

Відповіді:


1

Я знайшов пов'язане з github repo, але не знаю, чи є його офіційним чи від якогось розробника ПЗУ. З джерела файл heads_of_state.txt занесений до IME, але був видалений в останньому фіксації (єдиний інший фіксатор). Повідомлення про фіксацію - " Видалено непотрібні калібрування LG apk ". Я нічого не можу зробити з цього висновку, але, можливо, це буде корисним.


1

Щойно знайшов цей дивний сценарій python, який входить до XT9. Зауважте, що він використовує файл 'heads_of_state.txt' як вхід для чогось. Схоже, сценарій сортування чи щось таке.


Я думаю, що це пастбін, який я використовував для публікації вмісту mdb.py в цьому коментарі
Андрес

0

Я шукав в Інтернеті його, і файл, схоже, призначений для тестування розробниками, цей файл можна знайти і в інших платформах. я знайшов це в: Python Android PHP


здається, foo barвипадок


Будь ласка, надайте посилання, я не знайшов посилання на такий список, який використовується для тестування. Хоча це і справді схоже на foo barвипадок.
Іларі Каясте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.