Dropbox LAN Sync на пристрої Android


20

Dropbox забезпечує синхронізацію LAN для ПК, щоб заощадити час та гроші. Чи є можливість увімкнути це для пристроїв Android? Усі програми синхронізації Dropbox використовують лише Інтернет для синхронізації.


1
Гарне питання! Але я думаю, що вам доведеться зв’язатися з Dropbox безпосередньо на цю тему і, можливо, додати запит на функцію.
Потік

@Flow Вони не надають навіть syncфункції .. як я можу запросити цю функцію?
Android Quesito

Вам не потрібна повна синхронізація для синхронізації локальної мережі. Пристрій Android може витягнути відповідний файл з вашого локального ПК із запущеним екземпляром Dropbox, не виконуючи повну синхронізацію. Я думаю, що запити щодо функцій можуть бути виконані лише оплатою клієнтів, але ви б опублікували на форумі
Flow

@Flow Весь сенс синхронізації локальної мережі полягає в прискоренні нормальної синхронізації. Технічно синхронізація локальної мережі можлива без синхронізації з Інтернетом, але як це може бути основною метою Dropbox, коли файли не завантажуються в Інтернет-акаунт Dropbox .. І що з іншими пристроями, що не в локальній мережі? Це справді синхронізація? Щоб забезпечити синхронізацію локальної мережі, їм потрібно забезпечити синхронізацію з Інтернетом. Синхронізація локальної мережі - це підмножина звичайної синхронізації.
Android Quesito

@Sachin Додаток Dropbox не підтримує синхронізацію, але ви можете використовувати для цього Dropsync або інший сторонній додаток.
Ерік

Відповіді:


1

Що ви можете зробити, це використовувати як Dropbox, так і інструмент синхронізації локальної мережі, як Unison . Я не зміг знайти жодного інструмента синхронізації локальної мережі для Android, але якщо ви встановите свій пристрій у режимі масового зберігання, запуск Unison чисто на вашому ПК повинен забезпечити прийнятну продуктивність. Можливо, також можливо компілювати Unison на Android (він працює на GNU / Linux), але це було б досить складно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.