Найкращий спосіб читання програмних / технічних / математичних PDF-файлів на пристрої Android


24

У мене є маса програмних / технічних / математичних PDF-файлів, які я хотів би прочитати на своєму Samsung Epic 4G. Я спробував читання PDF-файлів Adobe і офіс ThinkFree, і перегляд читання руйнує фрагменти коду та зображення. Масштабування та зменшення масштабу - важке і громіздке. Я спробував перетворитись на ePub та читати за допомогою Aldiko, але у мене така ж проблема. (Aldiko - найкращий додаток, який я знайшов для читання на Android).

Яке рішення ви б запропонували прочитати ці книги на моєму телефоні?

У мене немає проблем з перетворенням або покупкою програми.

Відповіді:


3

Існує також Documents to Go, який є набором - дозволяє переглядати / редагувати документи MS Office. Підтримка PDF. Конверсія не потрібна.

Додатковим плюсом є те, що платна версія інтегрується з Google Документами в Інтернеті, що дозволяє користувачеві переглядати та редагувати ваші файли з вашого облікового запису Google Документів безпосередньо в Docs To Go. Будь-які внесені вами зміни можна зберегти та синхронізувати назад до Документів Google, щоб у вас завжди була найновіша версія. Ви навіть можете створювати нові файли в Docs To Go і негайно завантажувати їх у свій обліковий запис.


12

Ви можете спробувати Picsel Smart Office . Він обробляє PDF-файли на власному рівні, і масштабування відбувається досить просто.

Розкриття інформації: Я працюю в Picsel.


Я, безумовно, спробую це.
О Денні Хлопчик

Чи доступний Smart Office в програмі Amazon Appstore для запалення вогню?
Даріл Спітцер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.