Чи є спосіб перевірити резервну копію, яку робить Android?


16

Сьогодні я трохи досліджував варіанти резервного копіювання Android (оскільки я бачив, як деякі люди повинні втратити всі свої дані через серйозні помилки ICS).

Відтепер я віддаю перевагу використанню нативних параметрів, таких як опція «за замовчуванням» або adb backup -allкоманда.

Але моє питання стосується регулярного шляху .

Я включив Settings->Backup->Backup my dataопцію (на ICS). Тепер я хотів би перевірити свої налаштування облікового запису Google, коли було зроблено останнє резервне копіювання, а також які дані безпечно створюються - а які ні.

Я не впевнений, чи можливо це. Хтось знає?


Я вважаю, що найкращим варіантом може стати резервне копіювання нандроїдів, а також використання додатка на зразок Titanium Backup. Навіть якщо хтось не вкоренився, я вважаю, що це набагато ефективніший і загалом кращий спосіб резервного копіювання пристрою.
Спаркс

Я погоджуюся з іскр. Мені довелося відновити телефон, тому я відновив його за допомогою резервної копії nandroid, але він не працював правильно, половина моїх програм не відкривалася б, половина моїх налаштувань відсутня, а програми, які не відкрилися, працювали неправильно. Тож я знову запустив запас ROM та відновив свої програми з резервної копії Titanium, що я зробив, і це спрацювало досить добре. (Хоча це не ідеально, деякі мої програми все ще не працюватимуть правильно. Як і Swype та TextPlus)
Марк Крамер

Я, мабуть, повинен дотримуватися порад @Sparx, але добре, що мати дві резервні копії - безпечніше, ніж одна, крім того, AFAIK, для правильної резервної копії Titanium вам потрібен ваш телефон.
mdelolmo

Відповіді:


22

Я зайшов на сторінку https://www.google.com/dashboard/b/0/ і знайшов розділ з написом "Android пристрій"; на якому було посилання "Більше даних, що зберігаються на цьому пристрої". Натиснувши, що відкрилося спливаюче вікно, яке показало невтішно короткий список програм, які створили резервну копію деяких своїх даних: лише деякі вбудовані програми від Google.

Вищезгаданий параграф був написаний у 2012 році; через п’ять років ситуація здається кращою: відповідне посилання зараз https://myaccount.google.com/dashboard , і мій список програм хороший і довгий: 85, і вони не всі з Google :-)


1
У моїх пристроїв навіть немає нічого під Android: /
Ben Brocka

1
Це саме те, що я шукав, але я згоден, перелік зовсім не повний.
mdelolmo

@mdelolmo: Список має бути повним, але це функція, яку надають ("запитують") розробники програми. На жаль, мало додатків використовує (надайте нам) цю функцію, інтегровану з резервною копією в Google (подивіться, як це працює: goo.gl/ABvsS )
Luciano

Більше про те, як працює функція резервного копіювання (за кадром): goo.gl/nZXhp
Luciano

2
Тепер Google, схоже, перемістила інформацію про резервне копіювання на drive.google.com/drive/backups . Однак вони відображають лише загальну кількість програм, які є резервними копіями для кожного пристрою Android. Вони більше не надають статистику резервного копіювання - дату та розмір - для кожного додатка :(. Хтось знає, де це зараз знайти?
snark
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.