Чи можу я змусити телефон розпізнавати номери в міжнародних та місцевих формах як рівні?


17

У попередньому запитанні я запитав, як обробляти записи міжнародної телефонної книги під час подорожі за кордон . Проста відповідь полягала в тому, щоб просто зберігати номери телефонів у їх міжнародній формі, що працює як принадність, за винятком однієї речі.

Вхідні текстові повідомлення не завжди призначаються належним контактом.

Я можу надіслати текст, щоб зв’язатися з Боб +52 333 555 12 12(номер мексиканця). Він отримує текст просто чудово, але коли він відповідає, повідомлення видається просто 333 555 12 12. Як результат, я закінчую двома розмовами, однією на «Боб» і однією 333 555 12 12, яка не пов’язана ні з одним із моїх контактів.

Чи є спосіб змусити мій телефон розпізнавати ці номери як однакові (без створення повторюваних записів для всіх моїх контактів - один із +52 та один без)?


Питання таке, як це, але зворотно?
onik

Так, це здається. Я спробую там рішення, і побачу, чи допомагає він.
Flimzy

Ви коли-небудь вирішували це питання?
Зуул

Ні ... ще не знайшли рішення. :(
Flimzy

1
@ Power-Inside: Так, це було б частиною мого питання "без створення повторюваних записів".
Flimzy

Відповіді:


1

Можливо, не просте і швидке рішення:

Якщо MIUI підтримує ваш телефон, то встановіть MIUI, який не схожий на безліч ромів (нестабільний, захаращений, для "виродків"). Якщо він не підтримує ваш телефон, ви все одно можете шукати неофіційну версію тут або на розробниках XDA.

Ви маєте можливість зайти в Настройки набору номера та встановити префікс країни за замовчуванням. Якщо ви залишаєтесь в Мексиці, ви просто встановите префікс за замовчуванням на +52, а вхідному SMS потрібно призначити +52. Якщо ваше наступне перебування перебуває у Кронгтеп-Маханакхоні (= Бангкок), тоді ви просто встановите його на +66. Це працює для мене.


2
Де я можу знайти префікс країни за замовчуванням?
Flimzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.