Увімкнення мережі AdHoc на ICS для підключення до пристроїв AdHoc


20

Я шукаю спосіб підключити мій Galaxy Nexus (Android 4.0.x) до мого ноутбука через adhoc wifi. (Ноутбук виступатиме моїм бездротовим NAS.)

WiFi Ad Hoc Enabler для Android не працює на Galaxy Nexus. (Статистика за цим посиланням показує 0 успіхів і 13 збоїв для власників GNex, які випробували це. Однак, він працює для багатьох інших пристроїв.)

Я також бачу цю пораду : вам потрібен змінений файл wpa_supplicant у / system / bin.

Які зміни потрібні файлу wpa_supplicant в / system / bin?

Я бачу пару запропонованих рішень для інших пристроїв, але нічого для Galaxy Nexus.

/android//a/19133/12444
/android//a/4147/12444
http://www.slatedroid.com/topic/2973-ad-hoc-network/

Однак я бачу таку відповідь : "виправлення wpa_suplicant не є загальним, і, чесно кажучи, я б назвав цей метод марним".

Яке найкраще рішення? Чи може хтось пролити більше світла на цю проблему?

Відповіді:


3

Якщо ви можете зв’язати мобільні дані свого Galaxy Nexus через Wi-Fi, у вас є повнофункціональна спеціальна мережа. Якщо ви не впевнені, встановіть Wireless Tether (потрібен кореневий доступ).
Підключивши Laptop до цього MobileAP, знайдіть IP-адреси клієнта і Default Gateway( ipconfig /allкоманда cmd прекрасно працює з Windows; Fing також можна використовувати). IP-адреса - Default Gatewayце IP вашого пристрою Android. Ви можете використовувати ці IP-адреси в будь-якій мережевій службі, яку ви хочете. Це працює.

Інший підхід
У спеціальній мережі не має значення, в якій точці є трансляція SSID. Отже, ви також можете зробити свій ноутбук віртуальним маршрутизатором. Підключіть до нього свій Galaxy Nexus і робіть все, що завгодно.
Щоб зробити віртуальний маршрутизатор ноутбука з підтримкою NAS, я рекомендую вам встановити Connectify Pro (не безкоштовно). Є і хороша безкоштовна альтернатива: mHotspot . Підключивши свій Galaxy Nexus до створеної ним віртуальної точки доступу, ви можете користуватися будь-якою мережевою службою над ним.


У моєму ноутбуці працює Ubuntu, тому ні Connectify, ні mHotpost не працюватимуть для мене. Я не хочу прив’язувати мобільне передавання даних. Я хочу використовувати свій ноутбук як бездротовий NAS (для передачі потоку або завантаження файлів зі свого ноутбука на телефон). Я не думаю, що ти не дав мені жодного рішення (якщо я неправильно зрозумів).
MountainX для Моніки Стейліо

@MountainX У вас є рішення. Wireless Tetherдодаток забезпечує контроль доступу для блокування обміну інтернетом з клієнтами. Отже, на використання мобільних даних це не вплине.
Android Quesito
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.