Які налаштування розшифрування потокової передачі на Диску Google?


24

Я помічаю параметр "Потокове розшифрування" в налаштуваннях шифрування. Для мене він не був обраний за замовчуванням. Опис під цим налаштуванням трохи незрозумілий:

Поступово розшифровуйте документи в потік.

Тож моє запитання - що це означає і що це робить? Чи означає це, що даний документ лише частково розшифровується (якщо таке є), поки він відкритий? Чи повинен середній користувач звертати якусь увагу на цей параметр? Я знайшов цей HowTo на CNET, але він не пояснює налаштування.

Я не пам'ятаю, чи це було налаштування в колишньому додатку Google Документи (тобто перед доїздом).


2
Здається, розшифровується лише частина, видима на екрані, можливо, щоб обмежити пошкодження, якщо незашифровані дані перехоплені або відновлені?
Матвій

Це звучить розумно. Здається, побічним ефектом цього може стати зменшення кількості переданих даних.
gary

Відповіді:


6

Goggle Drive надає вам деякі параметри безпеки щодо ваших документів:

  • Ви можете зашифрувати всі офлайн-документи (тобто документи, що зберігаються на вашому пристрої);
  • Ви також можете поступово розшифровувати документи, коли вони передаються на ваш телефон, вибравши Streaming Decryption, таким чином, лише невелика частина документа розшифровується під час доступу до нього. Ніби як дивитися стиснене відео.

На жаль, не вдалося знайти жодної офіційної документації для підтвердження моєї відповіді в Google, але ось деякі відповідні посилання:

Доступ та редагування файлів за допомогою Диска Google

Google Диск - перегляд файлів офлайн у додатку Google Диск Android


0

Це означає, що Google розшифровує під час передачі потоку так, що якщо файл відрізаний від потокового середини, залишається захищена розшифрована частина, що обмежує пошкодження файлу, якщо він перехоплений. Цей хлопець працює для Google, тому я думаю, що він знає, що він говорить (GApps) / використовувані веб-сайти: http://www.quora.com/Google-Drive/What-does-Settings-Streaming-decryption-do-for-the- Додаток Google-Диск-Android

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.