Як встановити користувацький MP3 як мелодію для інших сповіщень?


28

У мене є HTC Droid Incredible під керуванням Android 2.2 FroYo, і я хотів би використовувати власні звуки / пісні як мелодії для сповіщення текстових повідомлень, нагадувань про події та завдання, сповіщень Facebook та Twitter та електронних повідомлень. У мене MP3, який я хочу використовувати, розташований у каталозі / мелодії дзвінка на моєму телефоні, але вони не відображаються у списку можливих звукових ефектів / тонів / сповіщень, але вони відображаються у виборі для дзвінків дзвінків, що надходять. . Що робити, щоб їх використовувати?

Відповіді:


23

Покладіть звуки в папку / media / audio / notifications на вашій SD-картці. Створіть цю папку, якщо вона не існує.


1
Мені довелося перезавантажитись, перш ніж це було видно у списку відбору
Джим Морріс

Не потрібно перезавантажувати, використовуючи Moto E (1-й рід) на Marshmallow.
беншеферд

8

Я використовую програму Tone Picker, щоб використовувати будь-який із своїх mp3 чи інших аудіофайлів для мелодій дзвінка чи інших сповіщень. Навіть годинникові тривоги!

Порада: навколишня музика створює неприємні дзвінки.


TonePicker був першим додатком для дзвінка, який я міг знайти, що не хотів дозволу на доступ до моїх контактів. Ідеально!
Стівен

4

RingDroid дозволить вам використовувати будь-який MP3 або частину MP3 або навіть записувати власний звук як MP3 як мелодію дзвінка.

Ось QR-код:

QR-код для RingDroid


5
RingDroid хоче отримати доступ до моїх контактів. Boo RingDroid.
Стівен

3

Щоб налаштувати свій mp3-файл як мелодію, просто створіть нову папку на SD-картці та перейменуйте її на "мелодії дзвінка", без лапок, звичайно. (Зробіть те ж саме для сигналів тривоги, сповіщень та інтерфейсу користувача). Після цього додайте свої файли mp3 у папку. Перейдіть до "Налаштування - звук - мелодія телефону", там ви побачите доданий mp3-файл.

Джозеф Нвалор (повільно).


2

Схоже, в froyo (принаймні, в моєму HTC Legend з froyo) вам потрібно мати .mp3 файл не в папці з повідомленнями, а в папці "мелодії дзвінка" на одному рівні з повідомленнями.


1

Для цього вам потрібно створити папку під назвою " сповіщення " у корені вашого SD. Ви можете встановити свій пристрій для цього або використовувати додаток "Astrow" будь-яким способом. Помістіть тут свої MP3-файли, і ви можете використовувати їх як звуки сповіщень, так і мелодії дзвінка.


Я додав свої MP3-файли до каталогу сповіщень, і вони відображаються як мелодії дзвінка, але не як звуки сповіщень.
Томас Оуенс

Я знаю, що питання до 2.2, але для запису воно не працює для 2.3.
greenoldman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.