Як вимкнути автоматичне завершення під час надсилання тексту?


21

Хтось знає, як вимкнути функцію автоматичного завершення під час надсилання тексту?

Іноді мені просто хочеться надіслати текст, а не мати пристрій, щоб спробувати і сказати, що я думаю. Інший раз це нормально, але я просто хочу іноді вимикати автозаповнення.

Я подивився в налаштування телефону (не дуже важко, мабуть, ...), і я не бачив нічого, щоб це дозволити.

Хтось знає, як це робиться?

Редагувати:

Я використовую Droid X.


Вам доведеться сказати нам, яку клавіатуру ви використовуєте, оскільки я не думаю, що запас автоматично заповнюється.
Арда Сі

Я не впевнений, що ви маєте на увазі ... Я тільки що придбав дроїда кілька тижнів тому, тому я справді новачок у цій грі ... Я використовую стандартний макет текстових повідомлень, який поставляється з моїм DroidX
EJC

Можливо, це не називається автоматичним завершенням ... Я хочу відключити панель, яка спливає над клавішами під час набору тексту. Він нагадує автоматичне завершення, але щоб насправді завершити слово, вам потрібно натиснути одну з пропозицій ...
EJC

2
Я знаю, що ви відповіли на ваше запитання, але я просто хотів підказати той факт, що в деяких телефонах доступно кілька клавіатур, тобто у мого Samsung є клавіатура Samsung та клавіатура Android. Я ненавидів автозаповнення Samsung; однак, коли я перейшов на Android, він має автоматичне завершення, яке активується лише тоді, коли я натискаю пробіл або використовую розділові знаки. Інакше він використовує слово, яке я фактично набираю. Це все одно в 2.2. Це в Settings -> Locale and text -> Select input method.
Шанс

Відповіді:


18

Наступні роботи для мене працюють на HTC Incredible. Сподіваємось, ваші налаштування схожі.

Налаштування> Мова та клавіатура> Сенсорний ввід> Введення тексту> Передбачення. Ви повинні мати можливість зняти прапорець.


1
Ах, дякую. Параметри схожі, але трохи інші. Шлях - це Налаштування> Мова та клавіатура> Клавіатура з кількома дотиками> Показати пропозиції. Я мав це бачити, але я продовжував не помічати це. :) Спасибі!
EJC

1
Так, мені інколи хочеться, щоб налаштування були однаковими для всіх телефонів. Рада, що це допомогло!
gary

1

У мене Nexus S з версією 4.0.4, і я вимкнув налаштування / мова та введення / виправлення орфографії, але під час написання SMS-повідомлень все одно мене виправляє. Потім знайшли інші налаштування: Налаштування / Мова та Введення / Клавіатура Android -> натисніть кнопку налаштування поруч із цим, а потім вниз у вас з’явиться пропозиція щодо виправлення (я стягую, щоб завжди ховався )


не допомогло. Установіть автоматичне виправлення на Off: youtube.com/watch?v=3Up_p7vzdQs
user14209

1

Для HTC One VX

Налаштування> Мова та клавіатура> Введення HTC Sence> Попередні налаштування> (вимкнути) Прогнозування слів.


1

Я знав, що ввімкнув його (автоматичний / автокорекційний / передбачення слів), коли я вперше дістав свій телефон, але не міг зрозуміти, як його вимкнути, до цих пір.

У своєму Samsung Galaxy S я використовую клавіатуру Android. Існують параметри клавіатури та параметри введення телефону під налаштуваннями в області додатків, але жодна з них не змінить функції самої клавіатури.

Доступ до цих функцій здійснюється з клавіатури в нижньому рядку (як це з’являється під час першого введення). Поруч із кнопкою «Перейти» є кнопка налаштувань (схожа на гвинтик або зірочку). Ви знайдете всі необхідні настройки, які ви хочете ввімкнути або вимкнути всі функції, які ваша клавіатура виконує автоматично.


0

на галактиці s4 ви можете вимкнути "прогнозний" текст, перейшовши до налаштувань у своїх додатках. Налаштування ... Мова та клавіатура. Натисніть на налаштування (колесо зубця), а потім вимкніть "прогнозний" текст.


1
Ваша відповідь не допомагає, де цей "передбачувальний" текст, я не бачу його на JB ...?
t0mm13b

0

Знайдено в Android, у Налаштуваннях - Місце та текст - Автозавершення. Ви все ще можете використовувати панель пропозицій для слів, оскільки вона перемикається окремо.


0

Станом на 20.10.2014 для ОС Android. Перейдіть у Налаштування / Мій пристрій / Мова та введення. Клацніть піктограму Налаштування для клавіатури Samsung. Ви побачите там Автозаміну на інші елементи.


1
Впевнені, що на DROID X (пристрій Motorola) є клавіатура SAMSUNG ?
Іззі

0

Для Galaxy Note 3 Перейдіть до налаштувань -> елементів керування -> мови та вводу, натисніть значок налаштування клавіатури Samsung, відключіть автоматичну заміну


-1

Вимкніть трасування. Це унеможливлює відключення частини передбачення, оскільки вони використовують однакові біти програмного забезпечення. Потім відключіть передбачення.


-1

У мене є Samsung Galaxy Glide. Функцію передбачуваного тексту можна припинити, виконавши наступне:

  1. Відкрийте текстове вікно, як зазвичай, коли ви надсилаєте текст за допомогою GO SMS Pro.
  2. У нижньому лівому куті ви побачите піктограму налаштувань, таку ж, що і піктограму для налаштувань телефону.
  3. Натисніть цю кнопку, і вона відобразить екран налаштувань, які ви можете вибрати.
  4. Зніміть прапорець передбачуваного налаштування тексту та voilà - більше не дратівливого автоматичного завершення при спробі введення тексту!

ой. це повинен бути лівий кут .... вибачте!
JANET

1
Ви повинні знайти клавішу Caps Lock над клавішею Shift зліва на клавіатурі.
алей
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.