Як вимкнути сповіщення для окремих додатків?


41

На моєму iphone є розділ налаштувань "сповіщень", який, в основному, дозволяє мені вибрати, які додатки можуть сповіщати мене.

Мені було цікаво, чи є щось подібне, що є на Samsung Galaxy s2?

В основному, у нас є новий додаток під назвою Scramble For Friends. І він постійно повідомляє нас щоразу, коли хтось закінчує свою чергу, щоб я міг грати. Ми граємо у випадкових людей, щоб це могло бути посеред ночі або на зустрічі тощо.

Він просто вібрує, але все ж - це дратує і ми хочемо його вимкнути. Ми також не хочемо вимикати інші сповіщення, такі як електронна пошта, Facebook тощо. Ми просто хочемо вимкнути сповіщення для програми Scramble For Friends.

Я оглядався в Налаштуваннях, але, здається, не існує універсальної сторінки, яка стосується лише сповіщень.


2
Ваше ім'я користувача чудово .. :)
Android Quesito

це може допомогти.
Aniket Thakur

Відповіді:


30

Оновлення: можливо відключити сповіщення окремих програм на системному рівні в Jelly Bean (4.1).

Під кожним екраном інформації про додатки тепер є прапорець "Показати сповіщення" (якщо приклад додаток надсилає сповіщення). Зніміть цей прапорець і більше не отримуючи сповіщення від цього додатка.

Ви можете вийти на екран, перейшовши Settings | Apps | {application}або, що зручніше, тривалим натисканням самого повідомлення та натисканням кнопки "Інформація про додаток".

Більш детально в цій статті .


Повідомлення обробляються на основі програми.
Єдиний спосіб їх вимкнути - це всередині налаштувань конкретної програми.
Це меню - на відміну від iOS - може отримати доступ до нього зсередини програми. Зазвичай це варіант, який з’являється після натискання кнопки меню, або якщо у вас немає телефону, ніж він схований за меню переповнення, тобто. Три крапки.

У разі сутички з друзями на головному екрані є значок налаштувань. Є можливість встановити інтервал опитування. За замовчуванням - 5 хвилин.


1
Якщо у додатку є такий. Можна легко забути, додавши цю настройку.
Ерік

справді? чому б андроїд довіряв додатку це робити? Отже, у вас можуть бути всі ці програми, які ви ніколи не використовуєте на своєму телефоні, але неможливо було б змусити їх перестати виконувати щось у фоновому режимі?
Diskdrive

3
Це було б витлумачено як вада дизайну. Хороший розробник додатків дозволив би користувачеві повністю закрити / вивантажити свій додаток із пам'яті - не залишаючи нічого запущеного у фоновому режимі.
Спаркс

1
@Diskdrive Якщо ви ніколи не використовуєте додаток, ви можете так само добре його видалити. Крім того, непотрібне сповіщення просто дратує, але не загрожує безпеці.
Ерік

1
@Diskdrive оновлена ​​відповідь. Це було там весь час.
RR

2

Якщо ви перебуваєте на Jelly Bean і вкорінені, ви можете використовувати додаток, який я створив, щоб керувати сповіщеннями про всі програми з одного місця.

Сповіщення вимкнено дозволяє вимкнути сповіщення для всіх програм. Він також може автоматично відключити сповіщення про нові програми, як тільки вони встановлені.

Він має підтримку профілів та інтеграцію завдань для переключення профілів.

Скриншот сповіщень

Знімок екрана (натисніть, щоб збільшити зображення)


1

Я розробив додаток під назвою AppsComposer для обробки сповіщень та звуків інших програм. Ви можете вимкнути конкретний додаток та вимкнути звук сповіщення або звуку сповіщення окремо:

введіть тут опис зображення


0

Ви отримуєте приємний чорний список сповіщень для всіх встановлених програм у Smart Launcher 3 .

Якщо встановити прапорець на додаток, ви дозволяєте / забороняєте сповіщення в одному місці.

Це працює навіть з попередньо-Jellybean Android (я тестував на Gingerbread 2.3.6), де в іншому випадку ви не можете блокувати сповіщення про програми, які не співпрацюють.


-1

Чи потрібен спеціальний дозвіл для надсилання повідомлень? Якщо це станеться, заборонені дозволи можуть допомогти.


3
Це не. developer.android.com/guide/topics/ui/notifiers/notifications .html окрім цього, якщо це не скасує, це може спричинити закриття програми, коли він хоче повідомити користувача.
RR

Здається, це коментар, розміщений як відповідь.
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.