Як примусити скасувати запущене завантаження?


16

Я розпочав завантаження за допомогою Icon Downloader для NT, який, схоже, не закінчиться. У моїй області сповіщень пережили два перезавантаження та видалення програми. Як я можу його позбутися?


5
Боже, я ненавиджу менеджер завантажень. Це, можливо, найпотужніша частина програмного забезпечення для Android навіть на ICS.
RR

Відповіді:


18

Зазвичай, якщо ви довго натискаєте на елемент завантаження в диспетчері завантажень, є можливість його видалити, тим самим зупиняючи завантаження.

Якщо це не працює, ви можете очистити дані менеджера завантажень.

Settings -> Apps -> All Tab -> Download Manager

Тут натисніть примусову зупинку, ніж чіткі дані. Тепер перезавантажте.


Для інших довідок, це заразSettings >> General Tab, Application Manager >> ALL tab, Download Manager
Джош Стівенсон

Здається, що перезавантаження зараз не є обов'язковим, принаймні, у Lollipop та вище.
Firelord

Це правильно, лише якщо додаток завантажується через менеджер завантажень. Якщо це робиться через додаток, який потребує оновлення, тоді примусове припинення роботи менеджера завантажень не зупинить оновлення.
HasH_BrowN

4

Вибачте за відновлення старої нитки, але у мене просто була та сама проблема, що потрібно зупинити завантаження та вирішити проблему, активувавши Airplane Mode.

Менш інвазивне рішення та його легше досягти в інтерфейсі користувача - для всіх, хто закінчується тут від Google (як я :-))


У моєму випадку (Android 4.4.4) він припиняється, але як тільки знову знайде робоче з'єднання, він знову запускає завантаження
golimar

3

Довго натискайте сповіщення та виберіть "Інформація про додаток". Це призведе до програми, яка відповідає за завантаження, яку ви зможете призупинити.


Це правильна відповідь, оскільки це зупиняє додаток, що викликає конфлікт.
HasH_BrowN

1
У моєму випадку (Android 4.4.4) він зупиняється, але тоді програма, здається, відновлюється та відновлює завантаження
golimar

2

У Android 4.4 (KitKat) / Galaxy S5 перейдіть у розділ Налаштування> У розділі Програми> Менеджер програм> Усі. Шукайте менеджера завантажень. Призупинення зупинки, очищення даних та очищення кеша.


1

Простий спосіб скасувати завантаження в Android Lollipop - це відключення від будь-якого підключення до Інтернету, тобто вимкнення Wi-Fi або мобільних даних. Іншим методом було б включення режиму літака; будь-який метод спричинить час очікування файлів. Потім ви можете видалити частково завантажений файл ..

Руді

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.