Чому для Google Maps потрібен Wi-Fi?


22

Іноді google Maps дає сповіщення, яке виглядає приблизно так:

"for increased accuracy please turn on the Wifi"

Я можу зрозуміти, якби це сказало "For faster loading of map layers....", але як можна покращити зв’язок з Інтернетом accuracyчерез GPS?


Відповіді:


17

Можливо, вас зацікавить допоміжний GPS

Допомога поділяється на дві категорії:

 • Інформація, що використовується для швидшого придбання супутників
  • Він може подавати орбітальні дані або альманах для супутників GPS на GPS-приймач, що дозволяє GPS-приймачу в деяких випадках швидше фіксуватися до супутників.
  • Мережа може забезпечити точний час.
  • Пристрій фіксує знімок сигналу GPS з приблизним часом, щоб сервер згодом перейшов у положення.
  • Точні, обстежені координати для веж стільникового вузла дозволяють краще знати місцеві умови іоносфери та інші умови, що впливають на GPS-сигнал, ніж сам GPS-приймач, що дозволяє більш точно розраховувати положення. (Див. Також Система збільшення широкої площі та CellHunter.)
 • Розрахунок позиції сервером з використанням інформації з GPS-приймача
  • Сервер допомоги має хороший супутниковий сигнал та рясну обчислювальну потужність, тому він може порівнювати фрагментарні сигнали, що передаються на нього GPS-приймачами, із супутниковим сигналом, який він отримує безпосередньо, а потім повідомляти GPS-приймач або служби екстреної допомоги про стан GPS-приймача.

Багато мобільних телефонів поєднують A-GPS та інші послуги локації, включаючи систему позиціонування Wi-Fi та триангуляцію стільникового сайту та іноді гібридну систему позиціонування. [4]


"Допомога поділяється на дві категорії" ← Жодна з описаних категорій не потребує Wi-Fi. Тільки останнє речення має щось спільне з Wi-Fi, але воно дуже розпливчасте. Відповідь Сема має бути прийнятою відповіддю.
Nicolas Raoul

17

Якщо я не помиляюся, це отримати доступ до бази даних про бездротову MAC-адресу Google (імовірно, великої), яка на зразок Skyhook (конкуруюча послуга, яка раніше використовувалася на пристроях iOS) дозволяє телефоні сканувати бездротові мережі поблизу та надсилати їх MAC-адреси ( можливо, і SSID, я також не переглядав це в Google) для порівняння зі своєю базою даних та повернення приблизного місця на основі їх збору даних (який ви згодні надати, включивши цю функцію).

Що стосується того, хто згадував A-GPS, я думаю, що ОП вже використовував A-GPS і використовував Карти Google через 3G-з'єднання, але відключений Wi-Fi.

Я вважаю, що ця методика досягається аналогічно із застосуванням веж стільникового зв'язку, вимірюванням сили сигналу між підключеними та сусідніми вежами та порівнянням їх із збереженою базою даних (наприклад , спроба Ofcom, доступна у Великобританії), з місцевим кодом локації (LAC) та сот. Ідентифікатор (CID). Для тих, хто цікавиться, ви можете знайти їх на більшості телефонів Android, використовуючи *#*#4636#*#*код у своєму дозвоні, хоча з будь-якої причини він закодований у шістнадцятковій формі, тому просто перетворіть його на десятковий, якщо хочете.

TL; DR - швидше триангулюйте своє місцезнаходження за допомогою сигналів Wi-Fi, коли ваш GPS отримує супутниковий замок, A-GPS служить тій самій цілі, але досягає цього за допомогою іншого методу (Безпечне розташування в площині користувачів, я думаю, якщо хтось хоче прочитати на це).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.