Що означає "уникнути поганого підключення до Інтернету"?


35

Підключення до мого робочого Wi-Fi просто не вдалося, і внизу мережі, про яку говорить мій телефон "Avoided poor Internet connection". Що це означає саме? Чи виявив телефон, що він не може вийти в Інтернет, чи мережа не призначила IP-адресу чи щось інше?

Не впевнений, чи це має значення, але це на Galaxy Nexus.


1
Ви використовуєте ics?
RR

@richardborcsik Ні, я не використовую ICS, а лише телефон, який підключається через Wi-Fi самостійно.
Люк Кінане

@LukeQuinane ICS означає сендвіч з морозивом, що, в свою чергу, означає Android 4.0 або більше. Оскільки пристрій є Galaxy Nexus, ви насправді є використанням ICS :)
Оніко

1
@onik Я думаю, що він зрозумів це як спільний доступ до Інтернет.
RR

@RichardBorcsik Так, я зрозумів, що я проясню, що мав на увазі ICS у цьому контексті.
onik

Відповіді:


14

Погане з'єднання може означати, що:

  • є або слабкий сигнал з вашого пристрою-партнера Wi-Fi.
  • чутно багато шуму від інших систем, що використовують ту ж частоту.

Обидва означають, що багато пакетів даних втрачаються і їх потрібно повторно передавати, щоб загальна пропускна здатність знизилася.

Ви можете порівняти це з:

  • хтось говорить недостатньо голосно
  • багато людей говорять одночасно, і важко зрозуміти одну людину в цьому шумі

Якщо у вас є проблеми з перешкодами, це може допомогти змінити канал / частоту Wi-Fi


1
Або ваш пристрій не зміг отримати дійсну IP-адресу і довелося повернутися до локальної адреси посилання, або з'єднання з точки доступу до Інтернету має високий відсоток тремтіння та / або втрати пакетів
onik

ДЛЯ підтвердження коментаря @ onik, я останній тиждень бачив "Уникнення поганого підключення до Інтернету" на Wi-Fi в готелі, перш ніж з'явиться це повідомлення, якщо я відкрию розділ "Налаштування Wi-Fi", я можу побачити цикл підключення через "Підключення "та" Отримання IP-адреси "за кілька хвилин до того, як система відмовиться та каже, що вона уникнула поганого з'єднання. У цьому випадку, швидше за все, або перезавантажений Wi-Fi AP або DHCP-сервер, у якого закінчилося адреси, або невміле з’єднання, яке постійно переривається, коли телефон підключається до AP.
GAThrawn

Я бачу таку саму поведінку пристрою, що і GAThrawn, але у мене також є доступ до траєкторій пакетів, керованих проти сервера DHCP, які чітко показують, що (a) DHCP-сервер робить саме правильно у відповідь на запити пристрою Android та ( б) після того, як сервер DHCP надсилає свій DHCP ACK, пристрій Android і локальний шлюз успішно обмінюються пакетами ARP. З'єднання через wifi досить міцне, і в мережі є лише два інші пристрої.
flabdablet

11

Ця проблема мене мучить з моменту оновлення свого Sony Ericcson Experia Pro ("iyokan") з Cyanogenmod 7.2 (Android 2.3.7) до 9.0 (Android 4.0.3) - до сьогодні, коли я провів більш детальне розслідування.

Це досить явно дефект, пов'язаний з клієнтом DHCP. Під час його виявлення пристрій не може отримати IP-адресу з будь-якої точки доступу, навіть з тих, з якими раніше не було проблем. Перехід на статичну IP-адресу вирішує проблему.

кілька хвилин тому я виявив, що видалення вмісту / data / misc / dhcp і потім скидання пристрою усунуло проблему. Я впевнений, що це повториться, але коли це станеться, я буду знати, що з цим робити.

Я сподіваюся, що ця інформація комусь допомагає і, можливо, призводить до виправлення. Я не можу повідомити, що це офіційна помилка, оскільки я використовую нічну збірку (cm-9-20120819-NIGHTLY-iyokan)


10

Хоча @ k3b має рацію в тому, що погане з'єднання з Інтернетом означає, що це не те, що викликає появу повідомлення про помилку. Якщо у вас справді є проблеми з підключенням, ви не отримуєте повідомлення про помилку (досить протиінтуїтивно зрозуміло).
З моменту оновлення до ics у людей виникають проблеми з цим.

Теоретично має бути налаштування для вимкнення цього параметра під:

Settings -> Wi-Fi -> Advanced -> Avoid poor Internet connection 

Я сказав теоретично, бо цього не маю. Подивіться, чи робите ви, і чи вирішує це проблема. Якщо ви цього не зробите чи ні, читайте далі.

У xda-розробників існує лише програма root, яка повинна це вирішити. Якщо ви не маєте або не хочете викорінювати корінь, вам доведеться почекати, коли Google це виправить.


1
Прикро, я бачу параметр у налаштуваннях, але це не перевірено (і я все одно отримую помилку).
Джо Фріман,

2

У мене теж була ця проблема на CM9. А проблема була настільки поганою, що я ледве підключився до свого WiFi. Тому я вирішив це виправити сам. Я написав додаток, яке зараз легко вирішує цю проблему. Ви можете отримати його з Google Play .

Тепер трохи пояснення :

Проблема. Як ви можете знати, коли ваш пристрій каже "Погане з'єднання", з'єднання насправді не погане, все стосується Android, щоб зіпсувати його. Це можна вирішити, очистивши вміст, де Android зберігає інформацію DHCP, з певних причин, що дані викликають проблему. Ця інформація - це не що інше, як оренда та підпис . Оскільки оренда не є зрозумілою для людини (в оренді я її не розумію!), Я не можу сказати, що саме там не так. Але очищення, яке допомагає.

Рішення: Розроблене нами рішення просто автоматизує вимкнення WiFi, очищення інформації DCHP, а потім повернення WiFi назад. Просте, але ідеальне рішення! :)


1
Чи можете ви дати нам уявлення про те, що робить ваш додаток, щоб виправити це, будь ласка. Мені просто цікаво, чи існує спосіб, коли користувач, який не має права доступу до кореневих програм, міг би зробити це шляхом повторного підключення / відключення тощо, навіть якщо це більш болісно?
GAThrawn

@GAThrawn: Так, додаток видаляє вміст, де Android зберігає інформацію DHCP. Чомусь дані викликають всю проблему. Як ви можете знати, коли говориться про "Погане з’єднання", з'єднання насправді не погане, все стосується Android, щоб зіпсувати його. Тепер, що стосується некорінних пристроїв, я побоююся, що це рішення не працюватиме, як отримати доступ до даних DHCP, які вам потрібні для супер користувачів. (І тому для цього додатку потрібен кореневий доступ.)
Suraj Bajaj

Цікаво. Про яку інформацію про DHCP ми говоримо тут? Оренда? Або конфігурація? Як ви знали, як це виправити? Де я можу знайти додаткову інформацію? Ви програма з відкритим кодом? Якщо так, то де я можу переглянути джерело?
Потік

Занадто багато питань .. Ха-ха! Так, це оренда та під. Оскільки оренда не є зрозумілою для людини (в оренді я її не розумію!), Я не можу сказати, що саме там не так. Але очищення, яке допомагає. :) Я гуляв навколо, щоб виправити цю проблему, десь (на жаль, не пам'ятаю, де), я прочитав, що це проблема з інформацією про DHCP. Тож спробував очистити це вручну, і це спрацювало! Мій додаток автоматизує лише вимкнення Wi-Fi, очищення оренди DCHP та pid, а потім ввімкнення WiFi. Просте, але ідеальне рішення! ;)
Сурай Баджадж

1

Це також відбувається, якщо пристрій не може зв’язатися з сервером DHCP.


0

Коли у мене виникла ця проблема, я відредагував шлюз мережі WiFi в розширених налаштуваннях Wi-Fi таким чином, як адресу проксі. Це вирішило для мене питання.


2
Чи можете ви поясніть, як це зробити? Питання не говорить про те, що проксі використовується. Які налаштування повинні бути, і де їх знайти?
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.