Лист накопичувача для з'єднання MTP під Windows


28

В Android 3 з'єднання з ПК як функцією Mass Storage Controller було вилучено.

Чи є спосіб отримати доступ до телефону, встановленого MTP, як лист диска? Я хочу, щоб працювали стандартні програми управління файлами (наприклад, Total Commander).@Basj Я думаю, що ви використовуєте бездротову мережу для доступу до пристрою, що порівняно викликає повільну продуктивність із зрозумілих причин. Якщо ви переключитесь на прив'язку до USB, продуктивність буде проводитись у тих самих лініях з'єднання з масовим зберіганням MTP АБО USB. Пов’язано: Чи існує життєздатна альтернатива MTP для передачі файлів? (працює як шарм від Android 4.2.1-6.0.1)
Firelord

@Firelord: Я не розумію вашого зауваження. Я не використовую бездротове з'єднання. Я використовую USB Media Storage на своєму пристрої Android 2.3, і тепер на своєму новому пристрої Android 4.2.2 я хотів би все ще мати USB-з'єднання з літерою диска (щоб мати змогу запускати файлові інструменти, такі як інструменти резервного копіювання тощо). .). Мені зараз цікаві бездротові рішення. Моє запитання: чи доступні рішення у 2016 році, які дозволяють мати літеру диска при підключенні пристрою Android 4.2 до ПК через USB?
Бась

@Basj: моє рішення працює для Android 4.2.1 і вище ідеально.
Firelord

Гаразд @Firelord, але це здається неймовірно складнішим, ніж старий добрий Mass Storage від Android 2 тощо? Чи означає це, що дані проходять через якийсь мережевий шар (через USB через прив’язку)? Як вона порівнюється з медіа-сховищем з точки зору швидкості передачі? Чи вдалося вам запустити резервну ПК <-> SD-карту телефону за допомогою цієї методики? (Я використовую SD-карту на 128 ГБ ...)
Баш

Відповіді:


11

Теоретично немає способу отримати доступ до картки пам’яті телефону за допомогою букви диска, тому що, як ви вже говорили, Android зараз підключає її як MTP-пристрій, а не як пристрій масового зберігання. Але є два рішення :

  1. Укажіть телефон і отримайте програму для активації "Mass Storage", яка працюватиме на вашому телефоні.
  2. Без вкорінення телефону: доки обидва комп'ютера знаходяться в одній мережі, запустіть FTP-сервер на телефоні та отримайте доступ до нього на комп'ютері.

Є такі програми, як FTPUse і NetDrive, які відображають цю FTP-адресу на букву диска. Я використовував NetDrive в Windows XP, але не міг змусити його працювати на Windows 7 64-бітних, тому зараз я використовую FTPUse, і він працює чудово.

Так, це зовсім не те саме, і трохи повільніше, але це працює, і я можу переглядати папки, стирати файли тощо, і навіть використовувати додатки типу WinDirStat для аналізу розмірів папок і т.д.


Ласкаво просимо на сайт! Будь ласка, не ставте підписи у своїх повідомленнях. Ця інформація повинна бути обмежена вашим профілем користувача.
але

На жаль, із 4.4, додатки вже не можуть писати на зовнішні SD-карти ... Тож завантаження через FTP більше не можливе
Basic

Чи є у вас посилання про те, як увімкнути Mass Storage із вкоріненим телефоном Android 4.2?
Бась


@GokulNC Чи буде це "автоматичним", як Media Storage, коли ви підключаєте USB-кабель (мені б це хотілося), подібно до "automount як MTP", що є поточною ситуацією в Android 4?
Бась

5

Мій метод заснований на відповіді, що пропонує WebDAV. Це може бути тиражоване через FTP, Samba або інший мережевий файловий сервер. По суті, ви запускаєте сервер WebDAV на своєму пристрої Android і монтуєте його як мережевий диск. IP-адресу вашого телефону має бути видно на комп'ютері, на якому ви бажаєте переглядати файли. Як правило, це означає, що ви повинні бути в одній локальній мережі. Це рішення відкриває файлову систему вашого телефону у вашій локальній мережі та може спричинити деякі проблеми із безпекою. Я не рекомендую це для ненадійних мереж.

Спочатку встановіть додаток для сервера WebDAV на свій Android-пристрій. Я використовував сервер WebDAV, оскільки інтерфейс простий, це був перший додаток в моєму пошуку, і ціна потрібна (безкоштовно!). Запустіть додаток для сервера WebDAV і отримайте його адресу. Це має бути щось на кшталт http:\\198.162.1.101:8080.

Далі відкрийте Комп'ютер у Windows Explorer. На панелі інструментів під адресним рядком натисніть «Карта мережевого накопичувача». Введіть адресу в папку з написом. Клацніть закінчити. Якщо відображення не вдалося, переконайтеся, що ви можете ввести в нього IP-адресу свого телефону.

Бум! Тепер ваш пристрій повинен відображатися в комп’ютері як обрана літера диска (Z: за замовчуванням).

Посилання: d0bon - Як я можу відобразити лист диска на своєму пристрої MTP або PTP Android?


1

Я не можу перевірити його самостійно, оскільки у мене немає пристрою ICS або JB, але, можливо, варто спробувати перевірити наступні програми, які претендують на те, щоб повернути вам UMS (доки ядро ​​дозволяє це):


Ця відповідь зворотна; питання полягає в тому, як встановити телефон за допомогою букви диска ... а не як встановити накопичувач на телефон .
Мірддін Емріс

1
Саме у цьому полягає відповідь: як знову зробити доступ до UMS, щоб можна було встановити телефон на комп’ютер. Прочитайте, наприклад, опис USB Mass Storage Watcher і подивіться його останній знімок екрана: Очевидно, що пристрій Android, встановлений на ПК в режимі UMS: "як додаткова функція, тепер ви зможете автоматично встановити вашу SD-карту. Просто підключіть пристрій і з'являється вікно файлів на вашому комп’ютері. "
Іззі

1

Ви можете спробувати цей плагін для TotalCommander: Windows Media Audio v2 . Насправді не пробував цього, як замість цього використовував FAR Manager, і для нього є власний плагін PortaDev .


Саме те, що мені було потрібно, немає сенсу призначати букву диска, якщо використовується один і єдиний загальний командир;)
Marecky

0

Ви можете спробувати встановити сервер WebDAV на Android-пристрій, після чого встановити сервер WebDAV як диск на Windows 7. Ось безкоштовний сервер WebDAV від Google Play (Звичайно, в Google Play є багато інших серверів WebDAV). І кроки з монтажу сервера WebDAV як накопичувача на Windows 7 .


2
Ласкаво просимо до ентузіастів Android! Краще було б сюди включити істотні частини інструкцій та надати посилання для довідки. В іншому випадку ваша відповідь стає частково марною у випадку, якщо посилання вмирає. Для подальших підказок, будь ласка, дивіться: Як написати гарну відповідь . Дуже дякую!
Іззі


0

Коротка відповідь: НІ! Немає клієнта протоколу MTP для Windows, який відображає літери диска.

Але Total Commander має плагін, який працює добре: Windows Media Audio 2 (MP3) 1.2

Я часто його використовую на різних пристроях, і я задоволений.


0

У мене є андроїд-пристрій ASUS Zenfone, і я можу переглянути своє підрозділ через Total Commander. Ось як я це зробив:

  1. У Провіднику я правою кнопкою миші натиснув MTP-пристрій, а потім вибрав команду створення ярлика.
  2. Від загального командира я відкриваю ярлик і можу вивчити свій пристрій!

Сподіваюся, що це може допомогти


0

Наскільки я знаю, для Microsoft Windows доступне лише рішення (для комерційних) PTP та MTP- дисків:

Ці водії не ідеальні, повільні часом і не безкоштовні, але, я думаю, вони роблять все, що ви хочете.


-1

Ви можете просто використовувати TeamViewer для підключення телефону і ПК. Таким чином ви можете отримати доступ до всіх функцій свого телефону на своєму ПК. Потім використовуйте будь-який FTP-сервер для надсилання та отримання файлів. Таким чином, вам не потрібно перемикатися між телефоном і ПК під час обміну файлами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.