Як я можу впоратися з повідомленнями “Low on Space” на своєму Android?


28

Я продовжую отримувати повідомлення "Мало на просторі: простору даних для додатків мало. Щоб звільнити" [інше відрізано] повідомлення.

Я перемістив кожну програму, яку я міг перейти на карту SD, очистив кеш, ущільнив мій поштовий кеш K9.

Розширений вбивця завдань (ой!) Говорить, що у мене є пам'ять 98M

Файловий менеджер каже, що у мене безкоштовно 223M / 748M (29%).

Це не так вже й погано - але я застряг у сценарії без оновлень. Завантаження на ринку насправді не розпочнеться, Gmail не оновлюватиметься тощо. Я перезавантажувався кілька разів, і нічого не змінюється. Aaaargh.

Що можна зробити, крім видалення всього ?


FWIW, я часто отримую це разом із моїм HTC Incredible. Очищення даних у HTC Sense здавалося єдиним, що вирішило проблему для мене. (Крім того, я використовую пусковий механізм Zeam.)
gary

Дивіться тут, як Android обчислює ваш особистий ліміт простору: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=4991#c145
OneWorld

Відповіді:


27

Ця своєчасна публікація від Lifehacker може допомогти ... Ви були тим, хто їм надіслав електронне повідомлення? ;)

Що робити, коли мій Android працює з простору додатків?

Ось підсумок, для того, щоб легко було важко:

  1. Перемістити більші програми на SD-накопичувач - наразі потрібен Froyo (2.2). Перейдіть до Налаштування> Програми> Керування програмами (або щось подібне). Перегляд вкладки "Все", сортування за розміром. Нічого не можна робити з великими злодіями, а саме Gmail, браузер і Карти завжди будуть досить великими.

  2. Очистіть кеш і, можливо, дані в деяких додатках, подібних до №1, перейдіть до Налаштування> Програми.

  3. Очистити програми, якими ви фактично не користуєтесь, чи не повинно це бути №1? ;)

  4. Android 2.2: Встановіть вашу SD - карту в якості інсталяції по замовчуванням Розташування LifeHacker вказує на Androinica блог , як до тут .

  5. Укорінюйте свій телефон та налаштовуйте програму Apps2SD Disclaimer: вкорінення може бути не цікавим для нехитрих. LifeHacker як до кореня і призначені для користувача прошивки CyanogenMod (також поставляється LifeHacker).

Звичайно, деякі коментарі до публікації також корисні. Сподіваюся, це допомагає.


6

Ви можете скористатися додатком на зразок DiskUsage, щоб побачити, які програми займають найбільше пам’яті у внутрішній пам’яті.

Очищення кешованих даних, що зберігаються програмою (з екрана програми в налаштуваннях) - це також спосіб звільнення тимчасового місця.


5

Можливо, вам прийде час почати видаляти старі програми, які ви більше не використовуєте або не використовуєте дуже часто. Ви вже перемістили свої додатки на SD-карту та очистили кеші, не можете зробити багато іншого.


І перезавантажте пристрій після всіх цих дій. Таким чином зникне повідомлення з низьким рівнем зберігання. В іншому випадку ми ризикуємо побачити, що це повідомлення "приклеїться" там, незалежно від того, наскільки добре ми робимо прибирання.
Кріштіана Ніколае

0

Добре, хлопці, у мене виникла ця проблема пару днів тому ... Я скинув свій пристрій, видалив усі додатки, мав ВІННЯ вільного місця, але коли я спробував інсталювати щось, це скаже мені "недостатнє місце для зберігання"

Я шукав всюди, більше тижня, і нічого не знайшов. Тепер я знайшов рішення і хочу допомогти всім, хто трапляється з проблемою!

Отримайте Storage Analyzer та відкрийте його, і ви побачите, що замість вільного місця у вас буде -xxxx!

Так! Від’ємне число! За моїм телефоном у мене було -8 ГБ місця! Там був цей негідний додаток від Gameloft, який використовував весь мій простір! І не було видалено із скидом до заводських налаштувань!

Відкрийте аналізатор зберігання та видаліть величезний додаток / папку! Тоді перезавантажте і проблема буде вирішена! Я обіцяю на 100%, що це працює. Рекомендую відкривати додаток раз на тиждень і видаляти непотрібні великі речі!


Будь ласка, НЕ використовуйте тут ущільнювачі URL-адрес.
але

Додаток Storage Analyzer більше не можна знайти. Я натиснув дане посилання та отримав порожню сторінку з цим повідомленням на веб-сайті Google Play: "На жаль, запитувану URL-адресу не знайдено на цьому сервері".
Кріштіана Ніколае

-1

Я спробував усі стандартні очищення кешу та видалення оновлень, які дуже допомогли. Я спробував аналізатор зберігання, але це не допомогло внутрішньому сховищу. Не захоплювався вкоріненням телефону. Тоді я наткнувся на Clean Master і використав його на Samsung Ace моєї дружини, який, як відомо, не вистачає на внутрішню пам'ять і не має можливості переміщати більшість програм на SD-карту. Все йде нормально.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.