Вимкніть живлення на телефоні без знімного акумулятора?


20

Ну, як говорить заголовок, якщо у вас телефон без знімного акумулятора (HTC One X), і він замерзає під час його моделювання, як ви відключите живлення, якщо не можете випустити акумулятор?

Я бачив, що незнімні батареї є величезною проблемою для таких модних телефонів.

Відповіді:


17

Рішення цієї проблеми HTC полягає в тому, щоб "Натисніть і потримайте кнопку живлення не менше 10 секунд, а потім відпустіть її. HTC One X буде вимкнено, а потім знову завантажиться."

Це єдине рішення, яке я міг би бачити. Якщо вам потрібно щось більше, то я б рекомендував як моддер телефону розібрати телефон і відключити акумулятор вручну. Це досить ризиковано, якщо ви не впевнені в тому, що робите. Ви можете звернутися до цієї сторінки: http://htcpedia.com/news/HTC-One-X-How-To-Take-It-Apart.html для навчального посібника про те, як розібрати єдине ціле HTC х.

Останній у вас безпечний варіант - просто зачекати день або близько того (оскільки він застряг), поки акумулятор повністю не розрядиться. Звідти, звичайно, заряджайте його знову і продовжуйте з будь-яким модеруванням програмного забезпечення, яким ви займалися.


Asus роблять це теж для своїх планшетів. Утримуйте кнопку живлення протягом 10-15 секунд, і вона перезавантажиться.
статикан

Те саме для телефонів та планшетів Samsung.
onik

4

Це дуже залежить від того, за яких умов ваш телефон замерз, але, як правило, довге натискання кнопки живлення (10 секунд) може змусити ваш телефон перезавантажитися. YMMV, однак.


2

Утримування (збільшення гучності + зменшення гучності + кнопка живлення) одночасно працювало на моє бажання HTC 826 dual sim mobile (Android 5.0.2). не працював, утримуючи кнопку живлення більше 10 секунд або навіть більше.


1
Працює для Samsung A3 (2016) у завантажувальній системі. Однак ця комбінація змушує телефон просто перезавантажуватися (не відключати живлення). Тому мені знадобилося одразу після цього натиснути гучність + home + power, щоб завантажитися на відновлення.
Marki555


0

У мене є Kyocera Hydro з внутрішнім акумулятором. Утримуючи кнопку живлення, вимкніть її, а потім негайно увімкніть живлення. Ніби я сказав це скинути. Я, ймовірно, тримав кнопку живлення трохи довше, ніж 10 секунд, але просто тримайте її. Слід зробити трюк. Мій телефон укорінений лише частково, тому я припускаю, що цей трюк буде працювати для повністю вкоріненого Kyocera Hydro або 1, не маючи дозволів адміністратора.


-1

Так. Я можу вимкнути заморожену Galaxy Tab (з незнімним акумулятором), утримуючи кнопку живлення більше 10 секунд. Перш ніж я це дізнався, я чекав, коли акумулятор розрядиться протягом ночі, коли планшет застиг.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.