Як перевірити, який додаток використовує GPS на Galaxy Nexus?


18

У моєму рядку стану я постійно бачу значок "Пошук GPS" ... і хотів би перевірити, який додаток намагається отримати доступ до мого місцезнаходження. Я перевірив подібні запитання на сайті і всі запропонували або Запчастини, або тестове меню.

Однак у моєму Galaxy Nexus com.android.settings.battery_history.BatteryHistoryце не викликає сумнівів, оскільки запасні частини виходять з ладу ANR, коли я намагаюся отримати доступ до статистики батареї (немає ніякої активності), а в тестовому меню немає необхідних меню.

Отже, якісь інші можливості?


У мене є і це питання. Я підозрюю, що деякі з них пов'язані з тим, що GPS не швидко підключається, тому він помітніший, ніж це було б, якби він міг це зробити швидше. Я вирішив використовувати віджет перемикання вручну, щоб повернути GPS, коли мені потрібно навігацію, але не відключати його в іншому випадку, щоб повідомлення не дратувало лайно від мене ;-)
Zooks64

1
Я б хотів зробити ставку, що це додаток Facebook. Я часто помічав це; Щойно я видалив додаток і зараз замість нього використовую веб-сайт.
kcoppock

Так, я був би готовий зробити ставку на це. Але у мене є й інші програми, які підтримують GPS, і мені хочеться бути певним :)
onik

У мене є аналогічна проблема, тільки це лише те, що коли я розблокую телефон, я можу побачити піктограму GPS на панелі повідомлень на частку секунди, то вона зникає. Я думаю, це може бути погода додаток (1Weather), але я не впевнений. Що, або Facebook.
Даріо Солера

Відповіді:


2

Один із способів перейдіть до: Налаштування> Програми> Запуск служб, щоб побачити, чи є якісь підозрілі служби. Або перевірте використання батареї в налаштуваннях і перегляньте, які додатки підозріло вгорі. Використання GPS справді висмоктує акумулятор.


1
Іноді це повідомлення залишається там навіть після відключення GPS. У такому випадку статистика батареї не показуватиме провину.
RR

Перевірка використання акумулятора насправді не працює, оскільки у мене так багато додатків, які використовують мережу. Наразі моєму першому додатку для GPS немає 8.
onik

Це перший додаток, який ви знаєте , що використовує GPS. Майте на увазі, що деякі рекламні служби також хочуть геолокації. Я не впевнений, до чого вони отримають доступ, якщо GPS і мережеве розташування доступні, але деякі можуть прийняти "більш точний" варіант. Просто можливість, без певності.
Іззі

2

У поточних версіях Android (я не впевнений, коли це було додано, але це доступно в Android KitKat), ви можете перейти в Налаштування місцеположення, і він відобразить список програм у розділі Останні запити про місцезнаходження.

Потім ви можете вбивати їх одне за одним, поки не піде сповіщення GPS. На жаль, ви не можете вбити їх безпосередньо з налаштувань місцеположення. Вам доведеться або перейти в Налаштування -> Програми, або знайти їх у своїх останніх завданнях.

Було б добре, якби існував спосіб насправді побачити, що використовує GPS, оскільки іноді це здається, що це якась служба Google, яка не відображається як додаток. (Отже, навіть вбивство всього перерахованого не допомагає, а потім GPS вимикається випадковим чином.)


Зауважте, що вбивство програм не є рішенням, оскільки вони можуть перезапуститись після їх вбивства. Тож він знову використовуватиме GPS. Забороніть / відключіть / видаліть додаток (що легше). ;)
Пощастило

@Lucky: Як програма може перезапуститись відразу після її вбивства? Я маю на увазі, це, безумовно, може перезапуститись під час завантаження, але в той же час, якщо це додаток, що використовує GPS, він більше не використовує його. У будь-якому випадку, навіть якщо програма перезапустила себе, ви побачите це у списку запущених програм, тож ви б знали, що це все ще може бути тим, що використовується GPS. Не потрібно видаляти всі добре сприйняті програми лише для того, щоб зрозуміти, що використовує GPS.
айй

Прочитайте ці посилання про те, чому і як додатки продовжують перезавантажуватися навіть після вбивства, щоб дати вам уявлення. Посилання 1 , Посилання 2 і Посилання 3
Lucky

@Lucky Я все ще не бачу, як програма може перезавантажитися. Я бачу людей, які розмовляють про те, як служби автоматично перезапускаються, якщо вони використовуються. Ви припускаєте, що хтось може створити кругову залежність між службами? Незважаючи на це, все-таки набагато простіше вбити додаток, ніж видалити його, перевстановити та перенастроїти всі налаштування, тому вбивство додатків все ще корисно.
aij

Послуг достатньо для включення GPS з фону.
Пощастило
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.