Як переглянути анімовані GIF в Android?


14

Чи є спосіб перегляду анімованих GIF на пристрої Android? Я шукав Ринок без успіху.


2
Я б запропонував спробувати відкрити їх за допомогою програми браузера за допомогою файлового менеджера. Встановіть файловий менеджер, який дозволяє вибрати "Запустити з ..."
Крістофер

Відповіді:


9

Пошук Google показує, що у багатьох людей виникає це питання ... схоже, це все-таки проблема.

Хоча в одному дописі тут сказано, що Image Viewer (з анімацією) v1.0 від Androlib.com допоміг (я цього не пробував).


Я сподівався уникнути необхідності щось купувати, тим більше, що мій телефон потрапив у цикл входу з моїм обліковим записом gmail ... google.com/support/forum/p/Android+Market/…
Доусон Goodell

Вхід у цикл звучить як дуже хороший власний питання ...
gary

Ти маєш рацію. Було б, але мені вдалося це виправити. Який етикет відповідає на власне запитання?
Доусон Гудделл

Не соромтеся просто запитати, а потім відповісти.
gary


2

Оглядач Android буде, але зображення десь має бути в Інтернеті. Я не знайшов відкрити локальний файл у браузері. Я припускаю, що ви можете створити HTML-файл із зображенням і переглянути його таким чином, але це здається великим клопотом за невелику винагороду.


Анімовані gif не працюють у браузері Android 2.0. Я думаю, я мав би бути більш конкретним щодо того, яку версію я використовував.
Доусон Гуделл

Що ж, є альтернативні браузери, які ви можете спробувати. Наразі я не використовую жоден із них, тому не можу говорити, як вони обробляють анімовані GIF-файли.
але

1

Навігація в папці файлів gif знаходиться в іншому веб-переглядачі, крім браузера Android, який працює для мене.

EG: якщо ваші gif-файли знаходяться в папці завантажень, відкрийте Firefox, перейдіть до адресного рядка, введіть: /storage/emulated/0/Download(він може автоматично заповнити вас). У вас повинна вийти основна Index of: ...сторінка, з якої ви можете натиснути на ім’я gif.

Тестовано з Firefox 21.0 та Chrome 27.0.1453.90 на Nexus 4. Обидва браузери прийняли /storage/emulated/0/Downloads, але Chrome на коротший шлях дав помилку в забороненому доступі /storage/emulated/0.

Я рекомендую зробити закладку на сторінці, щоб полегшити доступ у майбутньому.


1

Ви можете переглянути їх у Firefox, ввівши місце призначення папок gif.

file:///mnt/sdcard/(name of gif folder)/

Він відображатиме елементи в цій папці як список. Закладка на сторінку та збережіть усі свої gif у цій папці. Firefox - найшвидший gif-плеєр (який я знаю).


1

Можна використовувати ES File Explorer . Він пропонує функцію під назвою ES Image Viewer, яка може завантажувати будь-яке зображення GIF, включаючи анімовані GIF.

Де його знайти:

ES Browser Browser

"ES Browser Browser" - єдиний у наведеному вище списку, який відтворює анімовані GIF-файли (у мене також встановлений кореневий браузер jrummy).


він може показати будь-яке .gif зображення, яке ви хочете. Проголосуйте за мою відповідь, якщо це допомогло
Swarnveer


0

Перейдіть до місця, де перебувають файли gif в Astro, та відкрийте за допомогою Astro File manager. Пробували на квасолі з желе.


0

У мене виникла ця проблема і не вдалося знайти швидке виправлення в Google. Погравши і виявив, що Андріод стискає зображення під час надсилання MMS, тому він порушує GIF. Але, якщо ваш GIF становить менше 1 Мб, він відправить. Iphone автоматично відтворить, і вам доведеться натискати. найбільший, який я тестував, був 666 КБ.

Ваш вітальний Інтернет


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.