Як взаємодіють чати Gmail (настільний ПК) та Talk (Android)?


11

Взаємодія Google Talk через Gmail та Google Talk через клієнт Android здається заплутаною. Ось моє розуміння того, як все працює:

  • Якщо чат розпочнеться в Gmail, він синхронізується в (найближчому) режимі реального часу з Talk.
  • Якщо чат розпочато в Talk, він відобразиться в історії чату в Gmail, але не породить новий чат у Gmail (тому чат обмежений для Talk).
  • Якщо чат розпочнеться в Gmail і продовжується в Talk, повідомлення перестануть надсилатися до чату в Gmail, а нові повідомлення надсилатимуться в Talk (як і історія чатів у Gmail). На мій (короткий) досвід, цей перехід може бути дещо невловимим.

Це в основному, як це працює? Що я хотів би побачити - це ідеальна синхронізація 1: 1 між Gmail та Talk. Тобто, якщо я розпочну чат у Talk, він створить нову вкладку чату в Gmail, і все наштовхнеться на обидва, і навпаки.

Хтось знає, чи це в процесі роботи, чи це можливо зараз? Як усі інші справляються з переміщенням між Gmail та Talk якомога легше?

Спасибі!

Відповіді:


9

Щоб ознайомитись із цим питанням, у програмі Google talk використовується xmpp (він же Jabber), який є відкритим стандартом обміну миттєвими повідомленнями. Як частина цього стандарту, кожному клієнтові обміну миттєвими повідомленнями (чат в gmail та додатку для Android and talk) присвоюється Ресурс. Потім сервер використовує ресурс, щоб знати, з яким клієнтом спілкується.

Ось як працює взаємодія. Скажіть, ваш обліковий запис gmail є bob@gmail.com . Тоді чат з Gmail може бути bob@gmail.com/gchat, а програма для розмов bob@gmail.com/talk

Коли ваша подруга Сью ( sue@gmail.com ) хоче відправити вам повідомлення, вона просто надсилає його на bob@gmail.com . У цей момент сервер або надсилає повідомлення тому клієнту, який ви використовували останнім, або надсилає повідомлення всім підключеним клієнтам (google робить останні).

Коли ви відповідаєте на Сью за допомогою програми для розмов, вона отримує повідомлення від bob@gmail.com/talk . Тепер, замість того, щоб надсилати подальші повідомлення на bob@gmail.com , клієнт Сью тепер надсилає повідомлення безпосередньо на bob@gmail.com/talk і продовжуватиме це робити, поки повідомлення не надійде від якогось іншого клієнта.

Це означає, що те, що сказав Сайбогу, має працювати. Тобто для переключення між клієнтами відправте повідомлення людині, з якою спілкуєтесь у чаті, від потрібного клієнта.


tl; dr : Це відбувається за допомогою дизайну , способи вирішення Saiboogu.


Дякую за пояснення. Я дещо усвідомлював, як працює Jabber, але я припускав, що Google має накладений на Jabber шар веб-сторінок, а потім маршрутизував повідомлення клієнтам за допомогою власної внутрішньої системи. Той факт, що вони в основному просто використовують акції Jabber, має набагато більше сенсу.
невикористаний

4

Я не знаю, якщо те, що ви пропонуєте, розглядається - було б добре.

Ваше резюме того, як це все працює, звучить точно. Я обробляю перехід, надсилаючи нове повідомлення з будь-якого нового місця, в якому я продовжую розмову, щоб вручну змусити його переадресувати. Як ви кажете, історію ви не отримаєте, але це найпростіший метод.


Погоджено, я сильно роздратований тим, як це працює зараз.
Брайан Денні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.