Чи можу я зробити так, щоб eBuddy був миттєвим мессенджером за замовчуванням?


10

Цікаво, чи хтось знає про спосіб зробити так, щоб eBuddy був месенджером за замовчуванням. Я бігаю на Galaxy S Captivate. При натисканні на іконку контакту, вона спливає трохи панель інструментів з діями, такими як: Call, View, Text, Email, IM, Navigate. Натискання на чат запускає вбудований клієнт чату від AT&T. Я хотів би, щоб він надіслав повідомлення контакту за допомогою eBuddy.


1
Хороше питання. До речі, ваше питання було четвертим зверху, коли гугл відповів.
gary

Відповіді:


3

Зазвичай ви повинні просто вміти:

Меню-> Установки-> Програми-> Керування програмами
Виберіть додаток AT&T Messenger.
Потім прокрутіть вниз у Налаштуваннях програми та з'явиться кнопка з написом "Очистити за замовчуванням".
При натисканні на це буде очищено будь-який запуск за замовчуванням.

Наступного разу, коли ви натиснете значок тексту на контакт, він запитає, яку програму ви хочете використовувати.
Однак, можливо, AT&T зламали телефон, щоб запобігти цьому.


Дякуємо за ідею, але так, додаток AT&T IM не відображається у цьому списку програм.
ейдилон

Бампер. Моя єдина пропозиція тоді - викорінити телефон. Тоді ви можете вручну видалити додаток AT&T за допомогою SDK
bolgemini

@eidylon Ви спробували шукати "Усі програми"? Він повинен бути там ... кожен додаток має бути там. Він може не називатися AT&T, він може просто мати назву пакета, наприклад, com.att.messenger.
mlevit

@mlevit: дякую за пораду. З цим я виявив його, фільтруючи Manage Applicationsдо All(він за замовчуванням Third-Party). Коли я натискаю на Instant Messengerкнопку, кнопка "Очистити дефолти" вимкнена, і вона говорить No defaults set.Ідеї, куди піти звідти? Я ще не дуже нервував коріння ... LOL. Відчуває трохи схоже на те, що миготить BIOS, який завжди дарував мені воллі! :)
ейдилон

2
@eidylon Причиною відключення кнопки "Очистити стандартні налаштування" є те, що типово задані параметри були встановлені в самій ОС, тому вони є твердо кодованими. Я думаю, що єдиним способом змінити це буде додаток, який можна використовувати з цієї панелі інструментів ... це означає, що додаток має підтримувати intentповідомлення надсилати цьому користувачеві повідомлення, яке я не вірю в eBuddy. Моєю рекомендацією було б надіслати eBuddy запит на його виконання intent.
mlevit
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.