Як видалити день народження Facebook із "Мої календарі"?


11

Мій календар насичений днями народження друзів у Facebook! і ще гірше, вони вказані у розділі "Мій календар", а не в календарі Facebook, тому я не можу їх приховати, знявши позначку Facebook у "Календар", "Налаштування"> "Календарі". Навіть у тому, що вони вказані у розділі "Мій календар", вони все ще мають логотипи у facebook на вході та логотип синхронізації. Я спробував, вимкнувши параметр синхронізації, але вони все ще є. Як я можу їх видалити зі своїх календарів і додати їх до календаря "facebook"?


У мене те саме питання з подією у Facebook, яку я помилково прийняв, також не можу позбутися від календаря. Навіть хоча я його видалив у Facebook.
Аластер

день народження гірше, тому що він робить ваш календар справді наповненим, хаха.
Луї Ріс

Як вони там почали? Через офіційну програму Facebook чи щось інше?
Брайан Денні

Я думаю, що це, напевно, дісталося завдяки вбудованій синхронізації облікового запису. Я можу видалити свій акаунт у Facebook і перевірити, чи вони все ще залишаються, але я трохи неохоче це роблю, тому що 1) це зіпсується з моїми контактами та 2) я не впевнений, чи дійсно буде видалено день народження, коли я що.
Луї Різ

У мене в календарі Google два дні народження FB. У мене Sprint Samsung Epic. Будь-які думки? Я взагалі не хочу, щоб у моєму календарі Google були дні народження FB.

Відповіді:


4

Про це повідомили на форумі Android Central тут із посиланням на LifeHacker. Здається, це дозволить синхронізувати календар вашого Facbook без днів народження, оскільки ви експортуєте події безпосередньо з Facebook. По-перше, ви можете скасувати синхронізацію, яка відбувається зараз. Сподіваюся, це допомагає.

Цитуючи публікацію з Android Central:

просто перейдіть до свого календаря google, пов’язаного з вашим обліковим записом google на телефоні, а потім дотримуйтесь цієї статті.

Додайте свої події Facebook у Календар Google

  1. У Facebook перейдіть на свою сторінку ПОДІЇ.
  2. Угорі цієї сторінки натисніть ЕКСПОРТНІ ПОДІЇ
  3. У вас з’явиться спливаюче вікно з URL-адресою, скопіюйте його.
  4. У Google Cal у нижньому лівому куті ви побачите "Інші календарі", а під ним посилання на ДОБАВИТИ. Клацніть ДОДАТИ
  5. Один з нових варіантів, який вам буде представлений, - ДОДАТИ ЗА URL-адресою, виберіть його
  6. Вставте URL-адресу з Facebook, куди він просить.

і це все! коли ваш телефонний календар синхронізується з календарем google, всі ваші події у Facebook також з’являться, і дні народження не будуть.


проблема полягає в тому, що дні народження відображаються як записи в "Моєму календарі", а не як подія у Facebook (вони все ще мають логотипи у Facebook на вході та логотип синхронізації). Я не скасував Facebook із налаштування синхронізації календаря, але все ж з’являється в календарі день народження.
Луї Ріс

Це може бути через те, що дні народження синхронізуються через синхронізацію контактів, а потім синхронізуються з ваших контактів у календарі.
Метт

@matt: як це скасувати?
Луї Ріс

3
Я нагородив нагороду, оскільки це закінчиться, і я не хочу просто втратити 50 ретрансляцій в ефірі: D, але все-таки питання не вирішено :(
Луї Ріс

@Louis Я хотів заробити цю суму, тому я додав Facebook до акаунтів, які синхронізуються, а потім додав FB до календаря. День народження з’являється лише тоді, коли у мене додано календар FB. Як @Matt пропонує, це може бути щось інше, ніж FB, що викликає це. Спробуйте пограти, з якими обліковими записами синхронізовано. Перейдіть у Налаштування> Облікові записи та синхронізація (або щось подібне).
gary

1

Зайдіть у Облікові записи та синхронізуйте у Налаштуваннях та видаліть Facebook HTC Sense, і ваш календар повернеться до нормального. Дурною річчю був мій календар, наповнений днями народження з мого Фейсбуку, про який я не дуже переймаюся ....


1

У верхній правій частині календаря є стрілка, спрямована вниз. Натисніть на це, і список усіх ваших календарів падає вниз. Скасуйте те, чиї події не потрібно синхронізувати з календарем телефону.


0

Я просто перестав синхронізувати додаток Sense Facebook, щоб виправити це. Однак усі контакти, з якими я пов’язаний з Facebook, відпали, як і нижня сторона.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.