Чи можу я вручну обертати телефон під час відключення автоматичного обертання?


26

Android має чудову функцію відключення автоматичного повороту ... Чи є якийсь жест або комбінація клавіш для обертання екрана? (Скажіть, я перебуваю в браузері і хочу обертатися). Ідея полягає в тому, щоб увімкнути автоматичний поворот = вимкнено (в основному бажано) та змінити орієнтацію вручну, якщо потрібно, не виходячи із програми (бажано).

Відповіді:


12

Я використовую швидкі налаштування, і є можливість вмикати автоматичне поворот. У мене це так, що ярлик швидких налаштувань працює на моїй панелі сповіщень, тому для перемикання на нього потрібно провести пальцем, два крани та кнопку назад, щоб переключити його та повернутися до програми, в якій я був.

Якщо ви хотіли звести це до tap home, toggle, tap returnвикористання, якщо ви використовуєте QuickDesk, який дозволяє вам розміщувати віджети на його запусковому меню.

Я впевнений, що ви, ймовірно, можете встановити це як сортування в програмі Gesture Launcher, але мені ніколи не пощастило з цим додатком. Все для мене це сила, близька.

Редагувати: Вибачте, неправильно прочитали питання. Я не знаю жодної програми, яка це робить, і я озирнувся, але з’явився порожнім. Особисто це було б ідеальною поведінкою орієнтації на екран, і хоча я не маю уявлення, як це зробити, це не може бути таким важким. Я рекомендую розпитати на форумі XDA. Будемо сподіватися, що хтось там може знати, або, можливо, хтось із тамтешніх розробників зробить додаток для цього.


2
Так, увімкнення посібника / авто - це добре. Я просто хочу змінити орієнтацію. Іншими словами, якщо я перебуваю в ручному режимі і в портреті, і мені потрібно піти в пейзаж (і дотримуватися там).
Дмитро Лихтен

1
Ой, тепер я розумію. Це було б насправді дуже круто. Я нічого не знаю і нічого не міг знайти. Я не дев, але мені здається, це не могло бути важко написати додатку для цього. Ви можете почати розпитуватись на форумах xda і, можливо, хтось зробить це.
Метт

Готово. Вибачте, що не зміг придумати відповідь. Якщо ви знайдете його, повідомте про це, тому що я хотів би мати таку програму.
Метт

2
Де ви коли-небудь змогли знайти відповідь на це чи все ще використовуєте робочі місця?
Метт

@DmitriyLikhten Якщо це може допомогти, я можу зробити це своїм телефоном. Якщо я відключу автоматичне обертання і висуваю фізичну клавіатуру, вона встановлюється в альбом, а коли я повертаю її назад, вона встановлюється в портрет. Він навіть змушує блокувальний екран мати альбомний дисплей, який зазвичай не робить, розтягуючи шпалери. У мене є Samsung Galaxy Q (SGH-T589W), працює 2.3.6 Пряники.
Аріана

3

Я не знаю жодного способу зробити це за допомогою системних інструментів. Однак я знаю пару програм, які дозволять вам виконати це завдання. Вам потрібен кореневий доступ . Ось що я маю: Ultimate Control Rotation та GMD GestureControl Lite . GestureControl дозволяє вам практично будь-що затягувати будь-який жест. І URC має можливість ділитися перемикачами орієнтацій екрану як "Дії". Таким чином, ви збираєтесь GMD і зробите новий жест і прив’яжіть його до "Дії" - будь-якої бажаної орієнтації від URC.

PS Для використання GMD вам потрібен root, тому що, AFAIK Android не має іншого способу встановити загальносистемні жести.


2

Оскільки ви сказали, що перемикання автоматичного режиму нормально, ви можете просто скористатися швидкими налаштуваннями в Jelly Bean і пізніше. Тримайте телефон у потрібній орієнтації, потім витягніть панель налаштувань і ввімкніть автоматичне поворот назад. Коли він обертається, вимкніть його знову.

Ви можете навіть використовувати його на телефонах, які не мають лотка налаштувань запасів, якщо вони мають заміну. Приклади цього є телефони Samsung: замість двох лотків у верхній частині є одна панель сповіщень із "налаштуваннями швидкого доступу". Ви можете налаштувати, які налаштування відображаються, і автоматичне обертання - це одна з опцій.


1

Ви можете використовувати Tap'n'Turn . Він показує маленьку стрілку на екрані, коли відчуває, що орієнтація змінюється. Його натискання поверне екран, навіть коли автоматичне обертання вимкнено.

Замість того, щоб повернути екран відразу, на ньому відображається значок, який дозволяє чітко регулювати орієнтацію

Його також можна знайти на F-Droid .


0

Я не думаю, що так, якщо ваша автоматична ротація вимкнена, лише програма, яку ви запускаєте, може змусити екран обертатися програмно. Це можна зробити за допомогою коду, але тільки для вашої програми, а не для інших.

Хороший приклад - youtube, якщо ви запускаєте youtube в портретному режимі, і навіть якщо параметр автоматичного повороту вимкнено, ви можете натиснути кнопку, щоб переглянути відео в альбомному режимі.


0

Це можна зробити за допомогою Tasker . Ось невеликий підручник

На екрані ваших профілів натисніть кнопку + та виберіть програму. На наступному екрані, який відображається зі списком встановлених додатків, виберіть додаток, у якому ви хочете вимкнути блокування орієнтації при відкритті.

Поверніться назад, і вас попросять створити нове завдання. Створіть його та додайте дію Поворот дисплея та встановіть його на.

Тепер поверніться і довго натискайте на створене вами завдання та натисніть "Додати завдання для виходу", виконайте те саме, що ви робили раніше, але замість того, щоб увімкнути його, вимкніть його.

Отже, щоразу, коли ви відкриваєте додаток, яке ви вибрали (браузер), ви можете перейти в ландшафтний режим, а в інший час залишатись заблокованими, залежно від того, яку орієнтацію ви залишите.


0

Питання старе, але я думаю, що все ще є люди, які читають ці відповіді і потребують цієї функції на своєму пристрої. Це все ще не стандартна функція Android, тому що це дещо складніше питання, ніж здається. У мене є додаток, який виконує те, що вимагає ОП, за допомогою меню сповіщень. І є більше конфігурацій для керування екраном. Я активно розробляю додаток місяцями. Ви можете переглянути його тут .


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.