Як відключити отримання дзвінків та повідомлень?


20

Я використовую свій HTC Evo 3D (на даний момент Android 2.3, незабаром Android 4.0), щоб записувати велотренування (GPS + Endomondo). Під час тренувань я не хочу отримувати дзвінки / повідомлення з наступних причин:

  • Я не хочу, щоб мене турбували, коли відпочиваєш
  • Я хочу зберегти акумулятор
  • іноді я слухаю музику, а дзвінки / повідомлення переривають музику, яка мені не подобається, особливо, коли дзвінки пов’язані з бізнесом під час мого неробочого часу

Як я це досяг? Режим польоту не дозволяє ввімкнути GPS, тому це не є рішенням.


Я також використовую Endomondo (хоч і з HTC Desire, Android 2.2), а GPS все ще працює, навіть якщо режим Flight включений. Звичайно, функція карт Endomondo не працюватиме, якщо ви це зробите (як це завантажує плитки карти з Інтернету), але хто використовує це, поки працює ...
Метт

Крім того, виправленням №1 та №3 було б просто ввімкнути телефон. Мій музичний плеєр (Spotify) не переривається повідомленнями / електронними листами / дзвінками, якщо включений режим беззвучного режиму.
Метт

Відповіді:


16

Існує кілька способів досягти цього:

  • Режим літака: Ви кажете, що він не дозволяє GPS, але це робить. Вам потрібно ввімкнути GPS у режимі літака.

  • Вимкнути радіо: У набір номера введіть *#*#4636#*#* Виберіть інформацію про телефон та виберіть радіо вимкнути.

  • Вийміть свою SIM-карту. Цей придатний, лише якщо у вас є пристрій GSM.

  • Можна включити переадресацію дзвінків у Phone settings -> Call forwarding.

Якщо вашою єдиною проблемою є те, що виклики переривають музику, ніж ви можете спробувати використовувати музичний плеєр, ви можете встановити, як керуються змінами звукового фокусу. Один із прикладів - Poweramp .


8

Я використовую Google Voice і видаю лише це число для дзвінків та текстів. Він має дуже приємну функцію "Не турбуй".


5

Mr. Number - це додаток, який дозволяє встановлювати профілі на основі гучності (беззвучний, вібраційний тощо), який дозволяє блокувати всі дзвінки / тексти для заданого профілю. Коли ви закінчите, просто вимкніть цей профіль!

Також, як згадував Річард, режим літака + активований GPS був би надзвичайно простим рішенням :)


4

На моєму Nexus S з MIUI ROM я використовую брандмауер: увімкніть його, виберіть поведінку "відхилити всі дзвінки", і я налаштований ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.