Як створити резервну копію збережених даних Angry Birds?


43

Мені потрібно перевстановити свій Android ROM, але перед тим, як я хотів би створити резервну копію моєї гри Angry Birds savegame / data / scores.

Чи маєте ви якесь уявлення, як я можу це зробити?

Відповіді:


26

Дані Angry Birds зберігатимуться у пам'яті телефонів під папкою Дані . Доступ до цієї папки заборонено для вас або будь-якого додатка з міркувань безпеки.

Без доступу до кореня немає можливості отримати доступ до цієї папки чи створити резервну копію вашої програми. Однак, отримавши кореневий доступ, ви можете самостійно витягнути дані або скористатися додатком на зразок

Резервне копіювання титану :

Титановий резервний QR-код


3
Я настійно рекомендую Titanium Backup для користувачів root. Особливо, якщо вам подобається багато спалахнути нових мод.
Брайан Денні

Я використовував Titanium Backup з дозволом root, він працював дуже добре.
Дрейк

навіть не з ПК?
Луї Ріс

1
@Louis Rhys: Ви можете отримати доступ до нього через ADB, але в IIRC він не відображатиметься в режимі USB Mass Storage.
Пісквор

38

Так, ви можете створити резервну копію даних Angry Birds, не вкорінюючи свій телефон ! Це займає кілька кроків, і це ручний процес, але все-таки досить легко. Це працює з моїм телефоном Samsung Android 2.

 1. Встановіть Android SDK на свій комп’ютер з http://developer.android.com/sdk/index.html . Ви будете використовувати програму ADB, частина платформи-інструментів SDK.
 2. Підключіть свій пристрій Android до комп’ютера в режимі налагодження . На моєму телефоні Galaxy S Android 2 мені довелося перейти в Налаштування / Програми / Розвиток та ввімкнути налагодження через USB, перш ніж підключати кабель.
 3. На своєму комп’ютері запустіть командний рядок і виконайте такі команди:
  cd "C: \ Program Files \ Android \ android-sdk \ platform-tools"
  adb pull /data/data/com.rovio.angrybirds/files/highscores.lua C: \ MyBackup \ ab_highscores.lua
  adb pull /data/data/com.rovio.angrybirds/files/settings.lua C: \ MyBackup \ ab_settings.lua

Звичайно, введіть власні імена каталогів залежно від того, де ви встановили Android SDK та де потрібно зберегти файли.

Щоб відновити файли пізніше:

 1. Перевстановіть Angry Birds та пройдіть принаймні один рівень. (Це забезпечує, що пристрій має відповідні каталоги.)
 2. Підключіть свій пристрій у режимі налагодження та запустіть командний рядок, як це зроблено вище. Виконайте ці команди:
  cd "C: \ Program Files \ Android \ android-sdk \ platform-tools"
  adb push C: \ MyBackup \ ab_highscores.lua /data/data/com.rovio.angrybirds/files/highscores.lua
  adb push C: \ MyBackup \ ab_settings.lua /data/data/com.rovio.angrybirds/files/settings.lua

З: Це безпечно?
A: Так! Android SDK надається розробниками Android від Google, для використання розробниками програмного забезпечення, які пишуть програми для пристроїв Android. ADB, його налагоджувальний міст Android - це офіційний спосіб, коли Google хоче, щоб розробники взаємодіяли зі своїми пристроями Android. Поки ви обережні, які файли ви натискаєте / тягнете, це добре.

Питання: Як щодо сезонів сердитих птахів?
Відповідь: Те саме, що описано вище, але наберіть "goldenbirdsseasons" замість "goldenbirds" (і, звичайно, змініть назву локального резервного файлу!).


Це працює! Я перевірив це на linux, і працює добре, принаймні, щоб витягнути ці файли з пристрою. Коли я перевстановлюю (або модернізую) свій андроїд, я буду знати, чи працює він надто відштовхуючи їх.
Ніколас

Це спрацювало чудово. Я це робив з riouriousbirds rio (com.rovio.angrybirdsrio), і це працювало бездоганно. Вам потрібно точно ввести шлях, і ви не можете переміщатися по файловій системі на пристрої Android з оболонкою adb. Ви отримаєте багато дозволів, у яких відмовлено в помилках, якщо ви не матимете права доступу. О, і я зробив це з вкладкою галактики 10.1.
gregghz

Працює чудово. Я експортував їх із міні Xperia X10 на Nexus S. Ця відповідь повинна бути вибраною відповіддю на питання.
mdelolmo

7

На ринку є програма під назвою "Angry Birds Backup", яка дозволяє вам підтримувати свій прогрес, не маючи доступу до кореня. Я сам не пробував цього, але чув хороші речі. Ви можете прочитати більше про це на їх веб-сайті за адресою http://www.angrybackup.com/


4

Я використав програму Antbee під назвою Angry Birds Backup. Це працювало чудово, і було безкоштовно. Для сезонів та Ріо я використовувала резервну копію Angry Birds Seasons Backup та Angry Birds Rio Backup від Вітні Пауелл. Усі троє працювали бездоганно. Це врятувало мене від необхідності викорінювати телефон та / або відтворювати всі ці рівні.


2

Я не можу перевірити це, оскільки я вкоренився, але я припускаю, що ADB дозволить вам отримати доступ до даних через оболонку. У гіршому випадку ви можете скопіювати дані в каталог на sd-картці. Відновити це було б проблематично.

ADB = інструмент налагодження Android як частина SDK для android.

http://developer.android.com/sdk/index.html

На щастя, у відкликаних є інструмент для кореневого використання телефону як експлуатування програми, так що ви не отримаєте 100% -ний корінь (можна робити нандроїд і замінювати ядра), але ви можете запустити резервне копіювання титану.

www.unrevoked.com (невикликаний назавжди - корінь у 1 клік). Перевірте їх список на підтримувані пристрої.

Поки ваш телефон не замурований, це не повинно втратити гарантію до тих пір, поки ви просто запустите титан і видалите незважений + титан при поверненні телефону.


1
ADB не надасть вам доступ до каталогу даних, якщо ви не вкорінені. Але як тільки ви вкоренили це, то ви повинні мати можливість.
mlevit

@mlevit: Данг! Ще одна причина вкорінюватися.
Дмитро Лихтен
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.