Додати контакт без використання "облікового запису Google"?


32

Коли я придбав телефон, я імпортував свої старі контакти, написавши невелику програму, яка використовує API контактів . Це спрацювало чудово, і всі мої контакти зберігалися локально на телефоні (синхронізація з Google вимкнена). Тепер мені потрібно додати новий контакт вручну через стандартне меню контактів. Я тільки отримати можливість додати новий контакт в мій «Google рахунок», немає ніякого вибору для локального зберігання. Усі контакти, які я додав пакетно в моїй програмі, правильно вказані як "лише телефон, несинхронізований контакт", і це те, що я хотів би статися і з новими контактами, які я додаю також із стандартного меню контактів.

Мені відомо це питання , але в меню налаштувань контактів, описаному у відповіді на це запитання , взагалі немає налаштувань пам’яті.

Що робити, щоб додати нові контакти до локальної пам’яті? Я, звичайно, міг би використовувати програму, яку я написав, але це здається трохи громіздким у перспективі, і, безумовно, повинен бути спосіб це зробити через меню?

Я працюю на складі Android 4.0.2 на Galaxy Nexus.

Відповіді:


17

Вимкніть додаток Google Sync Sync ( Settings -> Apps -> All -> GoogleContactsSyncAdapter-> Вимкнути) та перезавантажте, а потім спробуйте додати контакт ще раз. Якщо це не допомагає, і ви увімкнули свій Android, ви можете видалити /system/app/GoogleContactsSyncAdapter.apkза допомогою файлового браузера (але спершу візьміть резервну копію!). У будь-якому випадку, наступного разу, коли ви створите контакт, вам слід повідомити, що контакт буде зберігатися локально.

Наскільки я можу сказати, це більше нічого не порушить.

Однак якщо ви також використовуєте інший обліковий запис із функцією синхронізації, як-от Microsoft Exchange (для гарячої пошти), вам також доведеться видалити його. У випадку Microsoft Exchange найкраще видалити весь обліковий запис, оскільки просто вимкнення програми все одно не дозволяє отримувати електронні листи.

Джерело


1
Працює на Android 7.1, корінь не потрібен (хоча у мене був такий). Назва програми там трохи інша, це з пробілами та без частини "Адаптер".
Sarge Borsch

2
Хтось знає, якщо додаток GoogleContactsSyncAdapter знову (автоматично) активується при встановленні оновлень системних чи системних додатків?
Генріх Ульбріхт

Для користувачів, які використовують інші мови: його можна назвати іншим. Напевно, він має блакитний значок адресної книги (як мінімум в Android 7). Якщо це відображається com.google.android.syncadapters.contactsна сторінці деталей, ви маєте рацію.
Маріан

1
Німецька мова: додатково вам потрібно триточне меню, вгорі праворуч, активуйте "Systemprozesse anzeigen" та шукайте "Google-Kontakte sinkronisieren". Не можу не розібратися: чому це потрібно, чому я не завжди маю свободу вибирати між локальними та синхронізованими. Просто вгадайте, що це говорить нам про думку Google про наші розумові здібності.
Харальд

5

Порівняно з моєю першою відповіддю , є ще одне (простіше) рішення, яке також працювало для мене:

Використовуйте додаток MyLocalAccount, щоб створити локальний обліковий запис. Потім ви можете легко синхронізувати свої контакти з ПК за допомогою MyPhoneExplorer .


Де MyLocalAccount зберігає свої дані?
Рой

1
Після того, як MyLocalAccount встановлений, перейдіть до налаштувань> акаунти> додайте обліковий запис> MyLocalAccount ... "типовим" обліковим записом ", який створюється, є" Місцеві контакти ". Я використовую це з Contact Editor Pro для редагування та створення контактів, оскільки CEP показує, до якого облікового запису належить даний контакт, і дозволяє вам це змінити.
FutureNerd

1
Також зауважте, що це дозволяє уникнути підключення телефону до серверів google для аутентифікації (що стосується інших методів, коли ви створюєте та видаляєте обліковий запис google). Будь-яке з'єднання з сервером google надає ваше місцезнаходження Google, для тих, хто стосується конфіденційності. Тепер я впевнений, що для запобігання повністю вашого андроїд телефону для надсилання запитів на google-сервери знадобиться більше роботи, але це початок.
youen

4

Одне рішення, яке працювало для мене, полягає в наступному:

Розмістіть власний екземпляр ownCloud , а потім синхронізуйте свої контакти через CalDav ( Google Play або безкоштовно на F-Droid ).
Альтернативою буде CardDAV для контактів та ICalSync2 для календарів.

Для іншого (більш простого) рішення дивіться мою другу відповідь .


3
Якщо у вас є два окремих рішення, було б, мабуть, краще мати їх як дві окремі відповіді, тому кожен може бути проголосований за власними заслугами.
але

4

Можливо, є кращий спосіб вирішити цю проблему, але я просто спробував це:

  • Переконайтесь, що всі ваші контакти у безпечному місці поза телефоном.

Створіть інший (ніж ваш поточний) обліковий запис Google, наприклад Locale.Phonebook@gmail.com.

  • Додайте його до телефону. Зробіть його таким, який використовувався для нових контактів за замовчуванням.
  • Знову видаліть обліковий запис у Google.

Якщо у вас не було контактів у звичайному обліковому записі Google, ви закінчите. Просто переконайтеся, що програмне забезпечення для синхронізації використовує правильний (новий) обліковий запис.

Якщо у вас були контакти у вашому звичайному обліковому записі, вам доведеться якось перенести їх зі звичайного облікового запису Google до спеціального нового облікового запису.

Для цього я використовував програмне забезпечення My Phone Explorer (MPE), але воно складне.

  • Спочатку потрібно встановити папку / обліковий запис, який використовується для синхронізації контактів у клієнті MPE на телефоні, до того, який ще містить контакти.
  • Потім синхронізуйте. Це отримає контакти на ПК.
  • На ПК скопіюйте ВСІ контакти до буфера обміну. Також зробіть резервну копію з MPE.
  • Потім видаліть усі контакти на ПК (виберіть один, потім натисніть Ctrl-A, щоб вибрати всі, а потім видаліть).
  • Потім синхронізуйте. Це видалить контакти з (звичайного) облікового запису Google.

Тепер змініть папку / обліковий запис, який використовується для синхронізації контактів у клієнті MPE на телефоні на новий. Також змініть папку / обліковий запис, куди потрапляють нові контакти (на новий рахунок).

  • На ПК знову вставте всі контакти в програму.
  • Потім знову синхронізуйте. Це створить контакти в новому обліковому записі.

Тепер ваші контакти зберігаються в обліковому записі Google (який підтримує ваш ICS / Jelly Bean телефон щасливим), але ви впевнені, що контакти не можна випадково синхронізувати з Google (що, сподіваємось, залишає вас щасливим).

Чому вони змушують нас робити такі речі? Я думаю, що той, хто хоче зберегти свої дані приватними, повинен це зробити, не використовуючи хитрощів.

Чи може хтось там запрограмувати нового постачальника контенту для контактів за допомогою місцевого магазину?

BTW: MPE все ще може зберігати контакти на телефоні локально, як це працювало перед ICS, коли ви синхронізувались із ПК. Однак проблема полягає в тому, що на телефоні ви не можете додати новий контакт до цього локального магазину, він просто не відображається, коли вас запитують, де зберігати новий контакт.

Питання: Іноді ви побачите повідомлення про те, що з видаленим обліковим записом є проблема входу. Замість того, щоб сердитися з цього приводу, ви можете бути щасливими, тому що це показує, що ви просто успішно запобігли витік даних зі свого телефону в Google ;-)


1
Причина вашого запитання про те, що Google змушує вас робити такі речі, - хмара скрізь, Google Drive, електронна пошта Google, Google Music тощо, не кажучи вже про те, що обліковий запис асоціюється з Play Store. Ви, звичайно, не зобов’язані ним користуватися! Його частина Google та виробники погоджуються схвалити телефони для того, щоб мати досвід Google ". Якщо телефон не відповідає критеріям, його простий, завжди може, за бажанням, замість нього спалахнути пробіли. Якщо параноїдальний, вимкніть ПК + смартфони, похойте його в саду ... :)
t0mm13b

@Arno: Дякую за вирішення, але я не можу його повністю прийняти. Я все ще сподіваюся на гарне рішення.
gspr

@ t0mm: яке навантаження на фігня. По- перше , якщо все, функціональність явно є ще - я випадково отримав бажану поведінку в моїй маленькій програмі , коли я використовував всі функції API, які виглядали очевидні фот додавання контактів! Без вирішення цієї проблеми, я перебуваю фактично змушений використовувати хмара (або не додавати контакти).
gspr

@gspr: У якій частині ви ображаєтесь? Зачекайте, ви маєте на увазі розробку, оскільки я випадково отримав потрібну поведінку в своїй маленькій програмі, коли я просто використав усі функції API, які виглядали очевидними для додавання контактів! ...
t0mm13b

@ t0mm13b: Я не ображаюся. Ваш коментар просто звучить як "хмара прекрасна, тому вам слід прийняти її та використовувати, а якщо цього не зробите, ви просто параноїдальні". Я вважаю за краще залишати почуття щодо хмари поза цим; локальні контакти - це розумна особливість (та, яка передбачена в API і яка раніше не виставлялася в програмі контактів), висловила, як я можу почуватись щодо того, що Google тримає список кожної людини, яку я знаю, просто я можу зателефонувати ті люди.
gspr

2

З часу ICS Google перестав дозволяти зберігати контакти на локальному рівні.

Деякі виробники додають це вручну до власних ПЗУ.

Тепер ви повинні синхронізувати його з типом облікового запису.


2
Схоже, тут
відслідковується

2

Ви можете використовувати локальний календар із сховища FOSD для Android F-Droid

Я користуюся ним без проблем на своєму телефоні.


Акуратно! Чи це також контакти?
Ніде

1
Ні, ця програма призначена лише для місцевого календаря. Принциповим вирішенням локальних контактів у CyanogenMod є відключення програми "Синхронізація контактів Google", після чого ви можете знову додати локальні контакти. Я не знаю, чи працює це і в інших прихильниках Android - просто спробуйте :-)
sd2k9

0

Якщо ви вкоренилися, використовуйте Titanium Backup Pro та заморожте "Google Contact Sync". Він буде в червоному тексті, але не хвилюйтеся з цього приводу, все одно заморозити його.

Тепер, якщо ви перейдете до WhatsApp, наприклад, і додасте контакт, він дасть вам повідомлення про додавання облікового запису, натисніть «Зберегти локальний». Ви закінчили, збереження місцевого контакту буде тепер за замовчуванням.

Щоб змінити процес з будь-якої причини, просто розморожте додаток від Titanium Backup Pro.


В основному те саме, що описано в цій відповіді , і резервний випадок, якщо описана там процедура не працює.
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.