Чи можна використовувати декілька пристроїв Android з одним обліковим записом Google?


42

Дивно, але я не знайшов задовільної відповіді на це в FAQ чи десь.

У мене є Motorola Droid (з froyo, якщо це важливо),
я думаю про отримання Samsung Galaxy Tab.

Досить просте запитання: що станеться, якщо я додаю той самий обліковий запис google до планшета?

Я не хочу, щоб це сталося , щоб новий пристрій автоматично завантажував усі ті самі додатки з мого телефону, особливо ті, які не мають сенсу на пристрої, який не працює лише у Wi-Fi. І особливо, якщо встановлені додатки на обох пристроях завжди повинні залишатися синхронізованими.

Що я хочу - це можливість синхронізувати контакти, Gmail, календар тощо на обох пристроях.


Бонусне питання

Було б добре, якби мої платні програми були доступні для повторного завантаження на новому пристрої, але це навіть не потрібно. Тож я думав над створенням нового облікового запису google лише заради додатків на новому пристрої та додав мій обліковий запис gmail як "вторинний" на планшеті. Отже, питання про бонус: чи був би цей варіант кращим планом (якщо він взагалі спрацював би)?


[посилання ] Цей хлопець, здається, змушений назавжди заповнити капчу і не зміг увійти, використовуючи свій акаунт на другому телефоні. Хтось має таку ж проблему?
Луї Ріс

Відповіді:


30

У мене є Motorola Droid під керуванням CM6 (Android 2.2, ефективно) та G1 під керуванням CM5 (Android 2.1, ефективно). Droid знаходиться на Verizon, а G1 - на SIM-картці за попередньою оплатою, без даних (тож це в основному wifi-пристрій, який я використовую для тестування розробників).

Я використовую один і той же обліковий запис Google на обох. Мене не змушує мати однакові програми на обох телефонах. Я можу завантажувати додатки, за які я заплатив, на обох телефонах без проблем. Синхронізація контактів, gmail тощо.

Однак я вважаю, що якщо на обох пристроях працює Froyo, вона додасть ваш обліковий запис Google спочатку відновити ваші програми. Але я вважаю, що ви можете їх видалити (він не буде намагатися повторно встановити знову).


8

Це правда. Використовувати кілька телефонів з одним обліковим записом не проблема. Я роблю це так собі з g1 та галактикою s. Платні програми підключені до вашого облікового запису gmail, тому ви можете використовувати їх на будь-якому телефоні за допомогою облікових даних. Інакше вам доведеться платити за кожен новий телефон, який ви збираєтесь купувати.


У вас фактично встановлені різні програми на обох цих пристроях? Або такий же точний набір? Чи дозволяє він вибирати чи вибирати чи потрібно все встановити, а потім видалити його вручну? Що щодо Appbrain чи Chrome2Phone, як вони "знають", на якому пристрої ви розмовляєте?
Джош

1
Я не використовую Appbrain і не Chrome2Phone. Так, набори програм різні на обох телефонах. Ви можете вибрати, які програми встановлювати, тому вам не доведеться встановлювати нічого, чого не хочете.
MRU

5

Чудове запитання. Ось відповідь для когось із двома G1, як це видно тут .

У мене є 2 G1 і лише одна сим-карта. Я помістив сим-карту в кожну і витер, навіть з різними номерами esn, вони обидва входять, щоб бездоганно перейти в Google. І платні програми пов’язані з входом у Gmail, тому вони відображаються на обох телефонах.

Тож відповідно здається, що платні програми "синхронізуються" з обліковим записом gmail. Це має сенс з точки зору власності (оплата за певний додаток надає доступ на декількох пристроях), однак це може не мати сенсу для деяких конкретних додатків (наприклад, GPS, місцезнаходження тощо).


1
Але чи змушує вас встановити однаковий набір програм на обох пристроях? Наприклад, я знаю, що коли я "відновлю до заводських налаштувань" з froyo, ринок автоматично намагається знову завантажити всі мої встановлені програми. Я не хочу переживати ці клопоти з новим (особливо нетелефонним) пристроєм.
Джош

5

Я можу підтвердити те, що сказав @Bryan Denny у прийнятій відповіді. У мене є Samsung Galaxy S і пристрій Archos 101 .

  • Зараз працює Froyo 2.2.1.
  • Використовуючи той самий обліковий запис Google .
  • Нічого не було встановлено автоматично, коли я встановив Archos 101 .
  • Мені довелося встановити всі програми, які я хотів.
  • Мені вдалося встановити як платні, так і безкоштовні програми, які я працював на Галактиці .

Хочу лише додати, що якщо ви вибираєте програму з Android Market через ПК , вам потрібно вибрати між вашими пристроями, на який пристрій ви хочете встановити додаток ( пристрої вказані у вікні комбінації ).

Якщо ви хочете встановити його на обидва :

  • Натисніть installкнопку та виберіть перший пристрій. Тепер кнопка буде прочитана Installed.
  • Для другого пристрою просто натисніть Installedще раз - це дасть вам можливість ще раз вибрати пристрій зі свого пристрою.
  • Виберіть другий пристрій, і він буде встановлений вдруге ( хоча він відображається Installed, це все одно натискання на наступний екран ).

3

Тільки оглядаючи свій стіл, я бачу щонайменше 10 телефонів під управлінням Android від трьох виробників. І XOOM. Майже всі вони активовані моїм "первинним рахунком gmail" заради того, щоб перейти до них і зробити тестування. Я також підключаю деякі з цих пристроїв до свого робочого облікового запису Google Apps.

Що стосується синхронізації даних, Android робить все правильно. Електронна пошта, контакти та календар працює бездоганно. Програми, які я придбав на одному пристрої, з’являються у додатку на ринку для тих пристроїв, які сумісні, але він не завантажує їх, поки я не скажу це зробити. Куплені мною книги доступні в моїй книзі для читання книг від одного пристрою до іншого. На ринку з’являються додатки, які я завантажував чи платив, але не хочу використовувати їх на певному пристрої, але я можу їх ігнорувати та не завантажувати.

Коли приходить новий пристрій, як правило, потрібно 20-30 хвилин, щоб довести його до корисного стану, завантаживши основні додатки та дані, які мені потрібні. Я впевнений, що це могло б бути коротшим, якби я потрудився налаштувати процедуру встановлення, але половина задоволення від отримання нової іграшки - це з'ясування того, як вона почувається в моїх руках. Новий веб-інтерфейс Market значно полегшує це. Я просто синхронізую один раз, і він відображається як інший пристрій у моєму обліковому записі Market. Тоді я починаю натискати на це програми.


1

У мене є Droid 2 з пряниками, а потім придбав Xoom з сотовим. Xoom дійсно завантажував усі програми, платні та безкоштовно. Мені довелося видалити деякі. Як не дивно, деякі випадково зупинилися. Це може бути пов'язано з різницею від пряників до соти. Синхронізація контактів та електронної пошти ідеально. Додатки, завантажені з початкової синхронізації, не синхронізуються з іншим пристроєм.


1

Закінчивши налаштування облікового запису google, він показує вам два варіанти: один для резервного копіювання та один для відновлення програм та даних (остання сторінка "майстра облікового запису google", два прапорці), якщо вимкніть ці параметри, він не встановить автоматичну установку будь-яких додатків . Однак ви зможете встановити платні додатки на другий пристрій, без того, щоб купувати їх знову (просто шукайте додаток ще раз, і ви зможете встановити його без оплати). Синхронізація контактів, gmail та gtalk також працюватиме нормально.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.