Яка різниця між зарядкою через USB та зарядкою від змінного струму?


16

Нещодавно я зачепився за HTC One X, перейшовши з HTC Desire.

Я помітив, що мій One X заряджається дуже повільно при підключенні до USB-розетки на моєму ПК, тоді як «Бажання» було порівняно швидким. Під час зарядки One X від поставленого адаптера змінного струму заряд дуже швидко. Отже, я придбав новий мережевий адаптер, щоб тримати в офісі.

Однак при підключенні телефону до цього мережевого адаптера пристрій все ще говорить Зарядка: USB на вкладці стану акумулятора, і це не так швидко, як я вважав, що має бути

Отже, чи є якась різниця між поставленим адаптером змінного струму та цим стороннім, який я придбав? Імовірно, потужність, що подається, не така висока, чи є щось більше?


Я б здогадувався, що підключений через USB кабель не видає живлення більше, ніж прямий змінного струму. Це так само і для моєї Xperia, тому я припустив, що це нормальна річ.
Пропелер

Відповіді:


7

Щоб зарядитись за максимальною швидкістю, зарядний пристрій повинен ідентифікувати себе як зарядний пристрій за допомогою короткого замикання двох середніх штифтів USB. Це в специфікації USB. Правильні зарядні пристрої виходять таким. Інші зарядні пристрої можуть бути змінені, щоб утримувати штирі.

Я особисто модифікував автомобільний зарядний пристрій Griffin USB таким чином. Перед зміною вона заряджатиметься в режимі "USB". Після пайки двох штифтів телефон заряджається в режимі «змінного струму».

Одне застереження: Я не робив жодних тестів, щоб побачити, чи не змінюється це швидкість зарядки, але вона, безумовно, швидко заряджається після модифікації. Все, що я прочитав про цей телефон, говорить про те, що він буде тягнути лише 500 мА в режимі "USB".

Посилання: Запис у Вікіпедії щодо специфікації зарядки через USB. Знайдіть слова "Виділений порт зарядки".

Огляд користувача Amazon з інструкціями щодо модифікації певного автомобільного зарядного пристрою.


Чи є якась посилання, яка говорить про те, що вони відповідають специфікації зарядного пристрою USB.org? Apple, Sony та HP цього не роблять. Чи всі телефони HTC?
ендоліт

13

Насправді час зарядки залежить від двох моментів:

  1. вихідний струм адаптера або USB. Вихідний струм ПК становить лише 0,5а, він може заряджатися повільно, ніж більшість адаптерів змінного струму (більшість адаптерів змінного струму - 1А і більше).

  2. вхідний струм і швидкість перетворення зарядки телефону. У різних телефонів різний вхідний струм через обмежений захист струму для них. Наприклад, граничний струм для Nokia становить 0,5 а, вхідний струм становить лише 0,5 а, навіть якщо ви використовуєте адаптер змінного струму з виходом 1,0 а. Крім того, швидкість перетворення зарядки також відрізняється залежно від моделей.


Дякую. Це говорить про те, що різниця в потужності між стороннім зарядним пристроєм змінного струму, який я використовую, та зарядним пристроєм змінного струму фірми HTC, що постачається разом із пристроєм. Третя сторона каже, що вона виводить 1000mA, тому, імовірно, це все одно заряджатиметься швидше, ніж підключення до USB-розетки.
Роб

1
@Rob: Ні, він все одно заряджатиметься на малій швидкості. У режимі зарядки "USB" телефон буде тягнути лише 500 мА.
камінь
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.