Чи вирішує Froyo проблема GPS GPS Samsung Galaxy S I9000?


10

Повідомлялося, що Samsung Galaxy S має проблеми з GPS, які роблять GPS майже непридатним. Чи виправлено це оновлення Android 2.2?


2
Оновлення 2.1.1 змінило мій непридатний GPS на прийнятний GPS. Я не завжди отримую виправлення, але як тільки це роблю, це працює досить добре.
Barfieldmv

Відповіді:


2

Особисто я не знайшов нічого поганого з GPS на моєму (AT&T Captivate). Ви не сказали, яка у вас версія Галактики (Captivate, Fascinate тощо), але я знаю, що ще до того, як Froyo навіть AT&T підштовхнув окреме оновлення для своїх клієнтів, що нібито має виправити GPS (я не знаю, чи все-таки це було, оскільки, як я вже сказав, у мене не було проблем до оновлення).
1

Останнє оновлення Samsung Vibrant (JI6) виправило проблеми з GPS для 2.1. Подібне оновлення було висунуто до всіх варіантів, наскільки я знаю. Як ви можете зрозуміти з інших відповідей, проблеми GPS не є універсальними, і навіть для тих, хто має проблеми, він не завжди був повністю порушений. Можна з упевненістю сказати, що це виправлено зараз - і я не бачу причин думати, що це буде знову порушено в 2.2.


Напевно, не безпечно сказати, що це виправлено. Я чув, як більше людей говорять, що JI2 / JI6 виправили GPS, ніж зламали його, але для більшості з нас не змінилося.
Матвій

0

Я не можу підтвердити жодних проблем GPS з моїм Galaxy S I9000 поки що з 2.1. На жаль, Froyo ще не доступний для цього пристрою.


Як оновлення, 4 листопада офіційний реліз Froyo почав виходити на необмежені пристрої Galaxy S у Великобританії. Очікується, що пристрої з фірмою Carrier (і весь інший світ) будуть випущені протягом найближчих кількох тижнів.
GAThrawn

1
Так, зараз я перебуваю на Froyo (у Німеччині стартовий виступ на наступний день). І у мене також не було проблем з GPS на 2.2.
СРМ

0

Ні, я перейшов до неофіційного FROYO (Android 2.2) для Samsung Captivate і GPS відстій. Сигнал не блокується, і коли це відбувається, після очікування днів і висмоктування акумулятора, він втрачає сигнал так само швидко. Я настільки засмучений проблемою GPS, що думаю про перемикання операторів, щоб отримати інший бренд-телефон - наприклад, HTC чи Motorola.


0

Captivate отримав оновлення програмного забезпечення місяць або близько того (я думаю, це було пізніше вересня або на початку жовтня 2010 року), що вирішило більшість проблем з GPS.

У мене все ще є деякі помилки, але головною проблемою у мене було те, що допомога стільникового зв'язку не була включена. Це є обов'язковим для захоплюючого Samsung.


0

Я також модернізував свій Samsung Galaxy S до Froyo 2.2 і втратив GPS-замок, який у мене був на 2.1, який іноді працював. Я спробував скинути заводські налаштування та очистив все на своєму телефоні, і після скидання скидання мені довелося вводити інформацію, і перше, що я спробував, - це GPS і все ще не міг отримати замок. Я раніше завантажував GPS-локатор, і він також не замикався на GPS. Я спробую сказати "user1100" і побачу, чи це допомагає.

Нижня лінія Froyo 2.2 має проблеми із блокуванням GPS .. карти та навігація працює без блокування GPS .. :(


0

Ну, у мене також проблеми з блокуванням GPS на моєму Galaxy 5 i5500, сподіваюся, це може виправити ваш телефон. Я отримав поради, як виправити це питання. Не забудьте записати налаштування за замовчуванням, перш ніж змінити налаштування GPS нижче, якщо ви хочете повернутися назад.

Переконайтесь, що GPS активований.

  1. Натисніть *#*#1472365#*#*. Це призведе до налаштування GPS.
  2. Налаштування -> Параметри параметра -> Адреса -> Тип сервера: 1x MPC
  3. Установки -> Параметри параметрів -> Режим позиції: опція3
  4. Налаштування -> Виправити налаштування запиту -> Операція сеансу: Автономне
  5. Установки -> Виправити налаштування запиту -> Варіант сервера: Локальний
  6. gpsOne XTRA -> Xtra Enable: Увімкнути

0

Я хочу повідомити вам, що це посилання дуже корисно для вирішення проблем із GPS, що надходять із samsung galaxy s froyo. Але врахуйте, що це може мати загрозу (менш вірогідно), але зі мною дуже добре працювали.

http://www.addictivetips.com/mobile/how-to-fix-gps-on-samsung-galaxy-s-eclair-and-froyo/

крок 7 не відображається в налаштуваннях, тому я передав цю опцію. це працює зараз.

SAMSUNG GALAXY S 2.2 FROYO видання.


0

Однозначно була проблема з GPS на моєму Samsung Captivate, який я придбав у AT&T через тиждень після його запуску, але я не вважав би його непридатним. Іноді потрібно спочатку зафіксувати декілька хвилин, навіть коли на вулиці, але він залишатиметься нерухомим до тих пір, поки нічого не перешкоджатиме цьому, як-от стеля мого автомобіля. Якби це було виправлення недавно, було б швидше отримати і виправлення. Я використовував статус GPS, щоб постійно підтримувати альманах GPS, який трохи допоміг, і застосував кілька виправлень, які люди запропонували з незначними вдосконаленнями. Навіть офіційні оновлення від Samsung мало покращилися. Нарешті я вирішив замінити свій ПЗУ третьою стороною, і мій GPS значно покращився на відміну від усього, що раніше пропонував Samsung. Як правило, будь-який сторонній ROM, що використовує модем JK4, як Paragon


0

Ні, після оновлення моєї Samsung Galaxy S від версії JP8 2.1, яка нормально працювала з GPS, але в деяких випадках втрачала GPS-захоплення ...

Зараз із Froyo 2.2 GPS-знімок працює дуже добре, але положення є абсолютно нестабільним і йде за 100 метрів від місця, де я знаходжусь…

Я не знаю, що робити, і я не знайшов рішення в Інтернеті ... і якщо ви чекаєте допомоги Samsung, ви можете померти, чекаючи спочатку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.