Як створити резервну копію та відновлення SMS-повідомлень?


Відповіді:


18

Я рекомендую Life Saver 2 від Тіма Брея. Він зберігає та відновлює не лише SMS, але й історію телефонних дзвінків:

LifeSaver допомагає переміщувати історію телефону та SMS з одного пристрою Android на інший. Ваш журнал телефонних дзвінків та SMS-повідомлення - це історія вашого життя! Ви не повинні їх втрачати лише тому, що отримаєте новий телефон. Тут допоможе LifeSaver2 (який замінює старий "LifeSaver").

введіть тут опис зображення


2
LifeSaver 2 - це неполірований. Наприклад, статус завантаження / завантаження відображається лише в спадному завісі Android, а не в самій програмі. І він не відновлюється на моєму телефоні, або стан у шторі просто не оновлюється. Він постійно говорить "Відновлено 0/441 дзвінків (...)".
Mads Skjern

1
Крім того, він зберігає відновлені дані лише протягом 1-2 годин з міркувань конфіденційності та безпеки. Намір хороший, але що станеться, якщо ви почнете скидати заводські установки і smth піде не так, тож телефон не готовий відновити дані протягом цих двох годин? Дані втрачаються.
Mads Skjern

1
Якщо кілька разів натиснути "Зберегти своє життя", кожне повідомлення відображатиметься багато разів у сховищі додатків. Я не впевнений, чи відновлено кожне з них, якщо він видаляє дублікати.
Mads Skjern

LiveSaver 2 зберігає всі ваші дані в Інтернеті в Google Cloud, це не рішення, яке я хотів би використовувати (захист конфіденційності)
rubo77

24

Я настійно рекомендую резервне копіювання SMS або його роздрібної версії: резервна копія SMS + . Він створить резервну копію Вашого SMS на мітці Gmail:

Автоматичне резервне копіювання записів SMS, MMS та журналу викликів за допомогою окремої мітки в Gmail / Google Calendar. Також можна відновити записи SMS та журналу викликів назад до телефону (MMS ще не підтримується).

введіть тут опис зображення


Версія forked знаходиться в активному розробці (оригінал не змінювався з початку 2010 року), а також підтримує резервне копіювання на будь-який сервер IMAP
David Fraser

Дуже повільно. Я перебуваю на з’єднанні HSDPA, здатний на ютуб, скайп і т. Д. Все-таки при відновленні моїх sms'es знадобилося приблизно секунду за штуку, на кожен мій 2900 текстів.
Mads Skjern

Ця програма також зберігає всі ваші дані в Інтернеті в Google Cloud, це не рішення, яке я хотів би використовувати (захист конфіденційності)
rubo77

rubo77 говорить, що ви можете вказати інший сервер IMAP ... спробуйте його зараз ...
moodboom

18

Ви можете використовувати резервне копіювання та відновлення SMS для експорту в XML-файл:

Плануйте автоматичне резервне копіювання або резервне копіювання повідомлень у будь-який час. Ви можете переглядати вміст резервного копіювання на телефоні та вибирати резервне копіювання лише вибраних розмов.

Резервні копії створюються у форматі XML і зберігаються на SD-картці вашого пристрою.

Потім XML може бути перетворений в інші формати, а також їх можна переглядати на комп'ютері.

Легко надіслати електронною поштою свої резервні файли куди завгодно.

введіть тут опис зображення


1
SMS Backup + також підтримує інші сервери IMAP
David Fraser


3
+1 для рішення, яке не використовується серверами Google
rubo77

1

Wondershare MobileGo для Android - хороша альтернатива. Ви можете виконувати основні завдання, як синхронізація, резервне копіювання, відновлення SMS, контактів тощо. Єдине обмеження полягає в тому, що доступне лише для комп'ютерів під керуванням Windows. Більш детально щодо цього рішення на цьому веб-сайті, хоча воно іспанською мовою.


-3

Titanium Backup також підтримує резервні копії sms / телефону.


Подумайте про те, як зв’язати додаток і пояснити, як за допомогою цього додатка зробити резервну копію повідомлень. Також, чи може це зробити без кореня?
Firelord

Не впевнений, я лише коли-небудь використовував це як root. Це відоме додаток і просте у використанні. Просто перейдіть до списку резервних копій, у якому перераховані всі програми, він повинен містити кілька записів із жовтим текстом, що стосується sms / контактів.
jiggunjer

чому низовини? Хіба це не корисна і правильна відповідь?
jiggunjer

Будь ласка, дотримуйтесь Як написати гарну відповідь? Я впевнений, що ти можеш зробити набагато краще. :)
Firelord

Ну, я не переймаюся нагородами. Тільки не вважайте, що в цьому випадку попутні права є дійсними. ІМО лише неправильні відповіді мають бути негативними. Не кажучи вже про те, що цей сайт вже викликає багато неправильних відповідей.
jiggunjer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.