Як синхронізувати лише Google "Мої контакти" з Google на Samsung Galaxy S?


23

Чи є якийсь спосіб я обмежувати свій Galaxy S лише завантаженням і синхронізацією контактів з облікового запису google, які знаходяться в розділі "Мої контакти"? Зараз він завантажує все, зокрема контакти в групі "Інші контакти", де є люди, яким я лише один раз (або відповів) на електронне повідомлення. Це займає мій список контактів від <200 до 500+. З іншого боку, будь-яким способом використовувати групи, які я включив до свого облікового запису google?

Я не проти використовувати окремий додаток для управління ними. Мені здається, що реалізація контактів Samsung лише погано продумана, і я дуже сподіваюся, що вони внесуть кардинальні зміни в оновлення 2.2.

Відповіді:


11

Contacts | Menu | Display Options | Choose contacts to display (account)

Переконайтесь, що встановлено прапорець "Система групи: Мої контакти". Або які групи ви насправді хочете бачити. (Більш конкретно, переконайтеся, що "Усі інші контакти" не встановлено .)


3
На жаль, такого варіанту немає. Це все, що я бачу: imgur.com/Miq13.jpg
Еван М.

Ну добре. Такий недолік дозволяє операторам вносити власні модифікації в ОС. Перевірка опції "лише контакти з телефонами" може допомогти, адже якщо вони справді люди, то ви надіслали електронною поштою лише один або два рази, навряд чи у вас є номер телефону.
але

2
Зараз це з'являється у випуску Galaxy S Froyo, я бачуContacts | Menu (More) | Display Options | Choose contacts to display (account) | System Group: My Contacts
GAThrawn

<Значок великої відповіді> У мене є сотні контактів як в моїх особистих, так і в робочих записах (GMail та Google Apps). Це майже 30 років контактів з коледжу, середньої школи, роботи тощо. Багато людей, з якими я обмінююся різдвяними листівками або надсилаю електронну пошту, але ніколи не дзвоню. Тепер у мене є група для кожного списку контактів під назвою "Синхронізувати з телефоном" і відображати лише ті. Від 800+ предметів до приблизно 150, з якими я фактично розмовляю по телефону.
Ерік Клонінгер

1

al-e це правильно, але майте на увазі, що меню змінюється залежно від того, яку вкладку / піктограму ви вибрали. Переконайтеся, що значок "контакти" вибрано з програми контактів. Ось кроки, які я використав для Galaxy S4, включаючи крок, якщо у вас є кілька облікових записів Gmail.

  1. Відкрити додаток для контактів
  2. Переконайтеся, що вкладка контактів обрана вгорі
  3. Натисніть кнопку меню та виберіть "контакти для відображення"
  4. Натисніть кнопку перемикання "спеціалізований список"
  5. Виберіть спадне меню для дії електронної пошти, який ви синхронізуєте
  6. Зніміть прапорець усе, окрім "Мої контакти"

0

Фільтрація контактів : Ви можете фільтрувати контакти з певної групи.

Contacts | Click - Menu Button | Filter | Click - Google (account) | Select - System Group: My Contacts

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.