Часткове відновлення adb


22

Пристрої ICS підтримують створення резервних копій за допомогою adb backupта відновлення їх використання adb restore. Використовуючи adb backup, можна вибрати, що все має бути резервне копіювання, або лише певний пакет.

Однак adb restoreбракує всіх варіантів adb backup. Коли я дзвоню adb restore backup.ab, де backup.abє лише резервна копія одного пакету, телефон показує мені діалогове вікно про те, що після відновлення резервної копії всі налаштування втрачаються. Чи правда, що відновленням резервного копіювання одного пакета буде видалено всі дані на телефоні? Якщо так, то чи можливо якось відновити один пакет за допомогою adb restore?


Я б сказав, що попередження стосується відновлення налаштувань програми, оскільки вони будуть замінені на налаштування з резервної копії. Але я не можу точно сказати, оскільки у мене немає пристрою ICS (ні SDK).
Іззі

Izzy має бути правильним. Однак, щоб бути впевненим, у майбутньому ви можете створити резервну копію своїх додатків та даних додатків за допомогою $ $ mkdir ~ / backupdir / && cd backupdir / && adb pull / data / app / && adb pull / system / app / && adb pull / data / data / && adb pull / system / data / '- а потім adb перетягнути все назад.
rm-vanda

@Bob який-небудь із пропозицій вам далі? Якщо так, можливо, ми могли б підсумувати це і поставити як відповідь, що тоді було б корисно і для інших членів громади.
Izzy

Ні вибач. Коментар rm-vanda не працює так на пристроях, що не вкорінюються.
Боб

2
Я так думав. Але, можливо, може бути зроблено інший підказку: як витягувати дані програми з повної резервної копії, зробленої за допомогою "adb backup"? - витягування резервної копії, принаймні, давайте нам знати, як виглядає "заміна". Ви все ще можете зробити ще одну резервну копію, перш ніж відновити стару, про всяк випадок, яку потім ви могли також витягти.
Іззі

Відповіді:


8

Підбираючи свій коментар до питання:

Чи правда, що відновленням резервного копіювання одного пакета буде видалено всі дані на телефоні?

Ні. Як я підозрював у своєму коментарі, попередження стосується лише відновлення налаштувань програми, оскільки вони будуть замінені на налаштування з резервної копії. Я використовував adb backupрезервну копію однієї програми на одному пристрої та відновлював її на кількох пристроях. Після цього я нічого не пропустив, усі інші програми (та дані) залишилися недоторканими.

Інакше не було б сенсу. І Carbon - додатки для синхронізації та резервного копіювання додатків не могли запропонувати відновити єдиний додаток, оскільки він і сам тоді пішов би :)


3

Якщо ви вкоренилися, тепер можете використовувати Titanium Backup Pro ( 5.6+ ) для відновлення з adbрезервних копій.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.