Чи страждає Android від тієї ж деградації продуктивності, яка „за певний проміжок часу”, як у ОС, як у Windows?


24

Для уточнення, так, я запускаю на телефоні користувальницький ПЗУ. Я подумав собі: "Я збираюся прошивати це і підтримувати його стабільним, бо мені потрібно від цього залежати".

Майже цілий місяць пізніше я виявляю, що інтерфейс відстає, додатки не відкриваються з тією ж швидкістю, що раніше, і взагалі, я вважаю, мені потрібно перезавантажуватись частіше. Нічого не є критично неправильним, логкати, схоже, не показують жодних несправностей, це просто ..... мляво.

Знову спалахуючи ПЗУ, починає відчувати себе Windows; Я перевстановлюю досить часто, щоб тримати його безперебійним, але якщо це щось я неправильно, я цілком відкритий для пропозицій. Коли я дорослішаю і менш одержимий миготінням всього, що бачу на XDA, я хочу зберегти щось стабільне та надійне.


10
смішно ... У мене системи Windows працюють протягом багатьох років, а Androids працює протягом багатьох місяців без погіршення продуктивності.
Ендрю Барбер

2
І ще одне: "мигання ПЗУ знову" нічого не покращує. Він, як правило, складається з ядра та системного розділу. Його називають ROM ( лише читання пам'яті), оскільки він ніколи не змінюється, навіть коли ви стираєте його (за винятком випадків, коли ви перепромінюєте інший ПЗУ). Ваша гниль ефективності виходить виключно з певних встановлених додатків. Тестуйте серветку і переконайтеся, що це різниця. (З
якихось

2
@ ce4: термін ROM - це неправильно, а в Android системний розділ насправді не лише для читання; він по суті лише для читання, оскільки встановлений дозвіл не дозволяє жодній програмі записуватись у папку / розділ. У вкорінених системах root може змінювати дозвіл і надавати правам програмам записувати в папку / розділ, доступний лише для читання.
Лі Лі Раян

1
Я знаю, погані формулювання від мене. це як хакер проти кракера, кожен використовує колишній. принаймні, при звичайному щоденному використанні це не змінюється, і ось що я хотів сказати в 600 словах коментаря. мій телефон має два додатки, які роблять: adblock модифікує / etc / hosts та TiBackup, що дозволяє інтегруватися в систему. але обидва не призводять до цього симптому. Дивіться цю розпусту, це досить поширене ... plus.google.com/app/plus/mp/211/…
ce4

Відповіді:


31

Ефект, який ви описуєте, не викликаний ОС. Це викликано все більшими фоновими процесами, які накопичуються з часом, а може й більше додатків, що реєструються в системних гачках, які потрібно оцінювати, коли відбуваються певні події.

Кожна ОС, яка підтримує це, буде вразлива. Мій Android працює впродовж останніх 1 1/2 років без погіршення продуктивності. Завжди допитуйтеся та протиставляйте розробникам додатків, якщо вони довго запускають послугу у фоновому режимі (без потреби / використання). Інтервально розпочаті фонові послуги, які перевіряють / витягують інформацію та закінчують після цього, добре. Google Play Music - це 1 прекрасний приклад: додаток встановлює Android Alarm (що не є сповіщенням користувача, а більше програмно запланованим заходом) з інтервалом для здійснення його синхронізації.

Але деякі програми запускають тривалу службу, яку користувач не може вимкнути, і якщо у вас багато таких функцій, ваша ефективність фактично погіршиться.

1 Google Music, здається, зараз також працює весь час. :( Але є й інші хороші приклади програм, які розуміють, що вони не повинні працювати весь час. Або там, де користувач може відключити фоновий сервіс. Або там, де розробник програми був достатньо компетентний, щоб використовувати багатих ( push) API Android забезпечує мінімізацію впливу програми.


4
Це може статися, встановивши багато додатків "служби", проте ви можете змінити їх, просто встановивши програми, які не порушують вас (немає необхідності в очищенні системи та подібних). Якщо скинути / витерти телефон, він поверне його до того ж етапу, що і коли ви його придбали (або вперше встановили ROM). Ось скандал Android Dev Dianne Hackborn про безкоштовну гру, яка запускає 2 сервіси, які разом споживають 10MB постійно: plus.google.com/105051985738280261832/posts/JAqggyKcM2z
ce4

6
Яке дивовижне ім'я для розробника, Hackborn.
Хіанжело

1
@Hyangelo на словах Леді Гаги, можливо "Вона народилася саме так" ... LOL !!! Ніякої неповаги! Я беру шапку Діанні Хакборн, Ромен Гай та Жан-Батист Кверу: D Без них, де б зараз був Android! :)
t0mm13b

Чи є спосіб дізнатися, які фонові сервіси обробляють мої ресурси та як їх видалити? Ще краще, чи існує спосіб дізнатися інтенсивність ресурсів перед установкою програми?
Гейзенберг

Не раніше, але ви завжди можете ознайомитись із запущеними програмами через SettingsAppsRunning
Потік

3

Відповідь Flow відповідає правильним в тому, що посилене відчуття млявості не викликається ОС, в основному викликається додатками. Але є ще один ефект, який я помітив, особливо на час роботи акумулятора: чим більше ви використовуєте свій телефон, тим більше ви вимагаєте до його роботи (та часу автономної роботи), навіть якщо він не усвідомлюється. (Це однаково для розмірів жорсткого диска: чим більше у вас є, тим більше вам потрібно.)

Таким чином, це також може бути ваш рівень очікувань повільно підвищується.

Пам’ятаю, я був зачарований усіма повноваженнями, які мав у руці, коли я купував свій HTC Magic кілька років тому. Нещодавно я ввімкнув його, щоб мати вигляд: він як і раніше працює добре, але, ну, тепер, коли я використовував Nexus One, а потім Galaxy Note, я вважаю, що він має дуже грубую інтерфейс і дуже обмежені повноваження. Мої сподівання піднялися.


3

Якщо ви використовуєте альтернативний ROM для Android, можливо, можуть виникнути проблеми з ПЗУ, які можуть його спричинити. Такі проблеми вже спостерігалися на CyanogenMod ROMS в минулому, особливо в нічних версіях (тобто тестових версіях). Однак вони вірні в тому, що це більш ніж ймовірно через завантажені вами додатки.

Я три роки без перезавантаження, очищення кеш-пам'ять тощо без жодної деградації.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.