Постійна помилка "входу в Google", навіть із правильним паролем


23

Я вважаю, що це почалося після того, як я встановив додаток Google+, але постійно надходить повідомлення, яке виглядає як попереджувальний знак, і на ньому відображається таке:

Увійти в Google

Введення правильного пароля не розвіяє його (це той самий пароль, який використовує інший додаток Google, і лише один скаржиться). Крім того, кожен додаток Google як і раніше працює, кожен працює так, ніби я все ще ввійшов . То звідки це походить, і як я можу його позбутися?

Оновлення : я спробував очистити дані програми Google+ (що допомагало близько півгодини), а також фактично скинув пароль і скористався новим. Жоден не працював.


1
У вас на пристрої є кілька користувачів? Я колись натрапив на щось подібне, у якому додаток шукав друге ім’я користувача на своєму пристрої, а не звичайне.
gary

У мене є два облікові записи, як ви тоді вирішили проблему? Я спробував ввести пароль для іншого акаунта, і нічого не сталося ...
jlehenbauer

Я бачив цю проблему на блокованому екрані. Після занадто багато спроб шаблону мені доводилося вводити електронну пошту / пароль. Однак інформація про мою дружину розблокувала телефон. Ймовірно, це було через те, що вона востаннє входила (або на Gmail, або на Ринок). Крім того, я припускаю, що для вас заповнене поле ім’я користувача? Це було не в моєму випадку.
gary

1
Те саме трапилося і зі мною вчора ..
Android Quesito

(1) Яку версію Android ви працюєте? (2) Якщо ви збираєтеся ICS, чи встановлений у вас Chrome?
newuser

Відповіді:


5

У мене була така ж проблема. Моє рішення було видалити та перевстановити Google+, і після цього все працювало нормально.


Спробувавши всі ці інші методи, я думаю, що саме це зробило нарешті. Помилка входу ще не повернулася, тому на даний момент правильна відповідь - ваша!
jlehenbauer

6

Ось таке рішення: Увійдіть до Gmail, знайдіть обліковий запис під іменем виходу. Це перенесе вас до "Мій рахунок", де ви натискаєте на безпеку. Тут ви знайдете розділ для конкретних програм-паролів в кінці веб-сторінки. Проблема пояснюється тим, що: Деякі програми, які працюють поза веб-переглядачем, ще не сумісні з двоетапною верифікацією і не можуть запитувати коди підтвердження, наприклад:

Email programs including Outlook, Apple Mail, or Thunderbird
Older Android smartphones

Першопричиною цієї проблеми є те, що ви, ймовірно, увімкнули двоетапну перевірку, не помічаючи цього. Отже, все, що вам потрібно зробити - це створити конкретний пароль для вашої програми, і це все!


4

Це так само трапилось і зі мною. Мені довелося змінити пароль свого облікового запису через веб-сайт, і тоді мій пристрій прийняв новий пароль.

Це сталося лише з обліковим записом, який я використовую для Google+, тому я вважаю, що ваша здогадка є правильною.


Я очистив дані для мого додатка G +, і, здається, він працював і зараз, я повідомляю вас, якщо він має місце.
jlehenbauer

він повернувся: / тому я скинув свій пароль в Інтернеті і використав його, і він все одно відмовляється відходити :(
jlehenbauer

1
@jlehenbauer Хм. Моя точна процедура: (1) Дивіться сповіщення (2) Клацніть по ньому і введіть пароль ще раз (3) Відкрийте Gmail, отримайте спливаюче пароль (4) Спробуйте знову пароль (5) Залишивши спливаюче вікно відкритим, скиньте пароль на веб-сайті через ПК (6) введіть новий пароль у спливаючому вікні. На той момент у мене все ще було повідомлення про систему в моєму лотку, але (7) я очистив його та перезавантажив. Жодних проблем, оскільки я просто відкрив G + та Gmail без помилок, а синхронізацію та вимкнення синхронізації для облікового запису також не викликало сповіщення.
Матвій

Я думаю, що це спрацювало для мене: (1) Дивіться сповіщення (2) Клацніть по ньому і введіть пароль ще раз (3) Змініть пароль в Google через ПК (4) Спробуйте ще раз у Google+, безрезультатно (5) Перейдіть в Play Store, знову з’являється спливаюче вікно (6), введіть пароль, і це працює!
jlehenbauer

@jlehenbauer Дивно, я думаю, можливо, Ринок кеширував щось у вашому випадку? Будемо сподіватися, що він залишається виправленим.
Матвій

4

Я вирішив це, вийшовши з Google+, а потім знову ввійшовши. Це працювало на складі droid x з Gingerbread.


3

Проблема пов'язана з двофакторною автентифікацією.

Перейдіть до свого облікового запису Google на ПК та створіть новий пароль конкретного додатка (ASP) (натисніть кнопку). Введіть це у свій телефон, коли він запитає пароль для входу в Google.

Якщо це не спрацьовує з першого разу, перезавантажте все та зробіть це ще раз (не забудьте утримувати кнопку, поки ви не введете 16-символьний ASP у свій телефон).


Що ви маєте на увазі під "утриманням"? Ви маєте на увазі "продовжувати натискати"?
geffchang

Нічого собі, спробувавши все - я маю на увазі все, включаючи перевстановлення матеріалів, це спрацювало. Голі. Чи могли вони зробити це складніше. Чому з генератором коду не працювало Google, так? У будь-якому випадку, спасибі, виправлено зараз :)
Координатор

2

У мене була подібна проблема, намагаючись увійти в магазин ігор, не перевіряв автентичності моїх облікових даних, навіть якщо вони правильні. Я вимкнув двоетапну перевірку за допомогою Інтернету і працював пізніше.


1

Те ж саме сталося з вчорашнього дня. Він розпочався відразу після оновлення нових програм G +. Я подумав, що це пов’язано з моїм завданням з двоступеневою установкою аутентифікації, але ні, це було не так. Спробував все скинути / перевстановити. Також спробували змінити новий пароль. Те ж саме відбулося знову після встановлення нового G +.

Я щойно вимкнув фонову синхронізацію для G + (і залишив інші програми google такими, які є), і, здається, зробив трюк, щоб зупинити спливаючу помилку. Це не зовсім відповідь, а просто тимчасове вирішення, поки Google не придумає оновлення для виправлення.


Ви намагалися повторно ввімкнути фонову синхронізацію для G + зараз? Я вимкнув його, почекав деякий час, а потім
увімкнув

Не щастить і з цим. Мені б хотілося, щоб синхронізувався, але його постійне відключення починає виглядати як єдине рішення ...
jlehenbauer

0

Натомість я відкрив варіант захисту свого облікового запису Gmail в Інтернеті. Я створив новий специфічний для системи пароль і ввів той самий. Це спрацювало, і мені навіть не довелося перезавантажувати.


1
Примітка. Можливо, це було встановлено за допомогою двофакторної аутентифікації. Звідси можливість встановити конкретний пароль.
Стівен Шраугер

0

У мене не встановлено Google+, і я підтвердив свій пароль через Інтернет, і я все одно не зміг увійти до свого телефону.

У мене вимкнено двоетапну перевірку, і після цього я зміг увійти до свого телефону.

Я щойно згадав, коли вперше ввімкнув двоетапну перевірку, коли почав отримувати помилки під час використання голосового пошуку.


-3

У мене було саме те ж саме, що і в магазині «Play Store» на телефоні Android - він би просто не прийняв правильний пароль! Методом, який працював для нас, було використання комп’ютера, доступ до цього облікового запису Google і взагалі відключення двоетапної перевірки.

Після входу в Google перейдіть за посиланням https://www.google.com/settings/ -> Безпека -> двоетапна перевірка -> Редагувати -> змініть це на Вимкнено.


2
Я використовую двоетапну перевірку, ваш правильний пароль неправильний! Вам потрібні конкретні паролі програми. (це чітко сказано під час налаштування)
RR

Річард, я налаштував Play Store на телефоні HTC, не використовуючи спеціального пароля для програми. Згодом я скинув цей телефон для своєї дружини, яка випадково забула її пароль. Кілька спроб дозволити ситуацію, коли введення правильного пароля не спрацювало. Єдине рішення, яке спрацювало, було те, що я описав.
siliconpi
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.