Примушуйте кнопки гучності завжди змінювати гучність медіа


12

Я хочу, щоб телефон знаходився в режимі "Вібрація" приблизно 99% часу. Я виявив, що кожного разу, коли натискаю кнопки гучності на моєму екрані Evo, це випадково (і я не хочу, щоб телефон перейшов у режим беззвучного режиму або в режим дзвінка), або намагався контролювати гучність медіа .

Чи є спосіб змусити телефон інтерпретувати кожне натискання кнопки гучності як зміна гучності носія, а не зміна гучності дзвінка?


1
Я підозрюю, що це лише коріння. </speculation>
gary

1
@Gary, якщо це правда, я хотів би знати, як :)
Брайан Денні

@bryan Я тільки стріляв із стегна. Це просто звучало як щось, що було б недоступне, але, можливо, більш ймовірно, що в корінному телефоні.
gary

Така поведінка Android мене справді засмучує. Чому, пекло, нам потрібно контролювати 3, 4 типи томів за допомогою кнопок? У Windows або Mac клавіші гучності керують "головним гучністю" як слід. Я використовую планшети, і, як і ОП, потрібно 99,999% часу, щоб контролювати гучність мультимедіа, але якщо не відтворюється а / v, натискання клавіш регулювання гучності контролює проклятий гучність сповіщень із цим дратівливим звуковим звуком.
Чортові овочі

Відповіді:


4

Для цього немає налаштувань, як я впевнений, що ви знаєте. Я вважаю, що це працює, якщо ви потенційно можете написати додаток, щоб зафіксувати всі зміни кнопки гучності, а потім діяти на зміни, що знаходяться в додатку.

Ви потенційно можете використовувати registerMediaButtonEventReceiver, щоб зареєструвати додаток як широкомовному приймачі для всіх дзвінків на кнопки медіа. Я можу сказати, тому що я не на 100% впевнений, що цей BroadcastReceiver буде справлятися з цими намірами, оскільки я суто переглядаю документацію і фактично цього не пробував сам.


2
Минуло 4 роки. Чи є для цього додатки?
Чортові овочі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.