Неможливо прокрутити руками. Чи є інші варіанти?


19

Я фізично інвалід. Щойно отриманий планшет Vizio на цьому тижні може зробити набагато більше, ніж очікувалося, використовуючи стилус для уст.

прокрутка вгору / вниз - проблема. Чи є налаштування сот або додаток, яке дасть мені кнопки "попередній" та "наступний" або смуги прокрутки?

Інші ідеї вітаються.

Відповіді:


6

Деякі клавіатури типу Swiftkey мають можливість розміщувати клавіші зі стрілками на клавіатурі, що дозволить прокручувати веб-сторінки тощо. Вони також мають безкоштовну місячну пробну версію, якщо ви хочете спробувати її, перш ніж витратити гроші :)


3
Клавіатура Хекера з його словником англійського завершення також досить корисна, вона включає клавіші зі стрілками і є абсолютно безкоштовною (а також з відкритим кодом). Це повнофункціональна 5-рядова клавіатура з безліччю функцій для користувачів живлення. Ви можете спробувати також спробувати.
ce4

Це приємна клавіатура, корисна для фафінгу навколо Терміналу, але клавіші зі стрілками трохи громіздкі на 7-
дюймовому

ви можете змінити розмір ключів до речі
ce4

@ ce4 ahhhh ..... :) думав, що це виправлено ... meh: P
t0mm13b

6

Ви не згадали про версію таблиці Vizio, але припускаючи, що це Vizio 8 (VTAB1008) , я зв’язався зі своєю службою підтримки через Live Chat :

Журнал розмов:

Еван: Дякуємо, що звернулися до VIZIO Live Chat, будинку розваг «Свобода для всіх». Це Еван у Південній Дакоті. Ви коли-небудь контактували з нами раніше?

Салустіано Сільва: Ні!

Еван: Щоб краще допомогти вам, я хотів би зареєструвати вас для технічної підтримки, щоб я міг зареєструвати цю справу. Чи можу я почати спочатку, отримуючи повну адресу, включаючи місто, штат та поштовий індекс (фізична адреса, не поштова скринька), а потім, будь ласка, надайте мені свій серійний номер, дату придбання, місце придбання та ціну, будь ласка?

Салустіано Сільва: Я не знаю, чи було моє повідомлення зрозумілим, але VTAB1008 не мій, я просто намагаюся допомогти вам запитати, чи підтримує такий пристрій будь-які пристрої клавіатури usb ...

Еван: є бездротова клавіатура на базі андроїдів, яку несе Walmart

Салустіано Сільва: Ніцца, світло в кінці тунелю, чи можете ви вказати мене в правильному напрямку?

Салустіано Сільва: Я маю на увазі, там багато ... не знаю правильного, який насправді працює з VTAB1008!

Еван: Дозвольте перевірити це для вас.

Салустіано Сільва: Дуже дякую!

Еван: Ласкаво просимо

Evan: Клавіатура планшетного ПК Logitech для Android

Модель №: 920-003390

Салустіано Сільва: Перевірка зараз ... Відповідно до більш технічної проблеми, за допомогою бездротової клавіатури екранна клавіатура не відображається? Крім того, використовуючи клавіші зі стрілками, ми можемо прокручувати те, що на екрані, я прав?

Еван: Це правильно.

Салустіано Сільва: Дякую за допомогу! Я піду і передаю повідомлення.

Еван: Чи є ще щось, з чим я можу вам сьогодні допомогти?

Салустіано Сільва: Не вірте! Якщо це працює, все це добре :) Ткс!

Еван: Дякуємо, що звернулися до служби підтримки чатів VIZIO! Якщо вам знову потрібна наша допомога, ви можете зв’язатися з нами за допомогою чату, електронної пошти та служби телефону. Ця інформація знаходиться на веб-сайті http://www.vizio.com . Номер корпусу - 2293020. Чудовий день!

Еван відключився.


Рекомендований продукт - це клавіатура планшетного ПК Logitech Bluetooth для Android :

введіть тут опис зображення

Її можна знайти за адресою:

Відгуки:


Відповідно до чату, мені сказали:

  • клавіші зі стрілками можна використовувати для прокрутки документів, веб-сторінок тощо;

  • запропонована бездротова клавіатура замінює екранну клавіатуру, що дозволяє вам працювати з нею над усіма необхідними вхідними діями.

Я сподіваюся, що це вам допоможе!


приємний сер! :) Рада бачити, що відповіли швидко :)
t0mm13b

Після великого пошуку я дуже вражений тим, що майже не знайдено рішень для допомоги фізично інвалідам. :( Саме тоді мені спало на думку ... Підтримка клієнтів Vizio може допомогти ... але коли хлопець із служби підтримки попросив реєстрацію, я побоювався, що мені не вдасться допомогти. :)
Zuul

Так, вони такі хитрі, що вони запитують, ім'я, вік, штат, код, поштовий індекс, реєстраційний номер, серійний номер, які - не номери ... цього може бути достатньо, щоб підвести вас до стін! : D
t0mm13b

але так, я теж вражений, я розробив м'яку клавіатуру на Android для друга, який страждає на дислексичну хворобу, і любив це робити, отже, моя відповідь нижче ... насправді я вкладаю завершальні штрихи до джерела і буду завантажувати в github для будь-кого спробувати :)
t0mm13b

Важко повірити, я все-таки замислювався над текстом до дій, подібним до того, що вже є сервіс TTS (його доступність там, в налаштуваннях) ...
t0mm13b

3

У мене є Bluetooth-клавіатура Targus, яку я можу підключити до свого планшетного ПК / телефону та використовувати його як цифрову панель. Він має перемикач Num Lock, тому його також можна використовувати для введення вгору / вниз / вправо / вліво та PageUp / PageDown.

Однак це залежить від вашого пристрою, якщо ваша екранна клавіатура зникає, коли ви підключаєтесь до пристрою Bluetooth чи ні (мій ICS CyanogenMod9 не приховує екранну клавіатуру).

Ціна гарна, я зрозумів, що вона коштує близько 15 євро. Не впевнений, як доступність у вас. Просто шукайте amazon та ін. але не забудьте отримати модель Bluetooth, а не одну з бездротовим адаптером USB (як і більшість аксесуарів Logitech).

PS: Мультимедійні клавіші також непогано працюють.

Клавіатура Bluetooth Targus


1

Те, що ви шукаєте, - це накладка з кнопками, щоб виконати роботу, з того, що я тут можу знайти, це закінчено на XDA. Кнопка рятівника. (Один Caveat Emptor - вам потрібен корінь, але це XDA для вас)

Якщо це не допоможе вам - будь ласка, дайте мені знати, і я можу запрограмувати додаток, на якому відображатимуться клавіші вгору / вниз сторінки.

Тож сміливо зв'яжіться зі мною будь-коли :)

Редагувати: Я змінив цю відповідь, щоб включити посилання github до джерела.


Складайте разом додаток, щоб це зробити, але немає способу спрямувати / вводити події прокрутки у найактивніше вікно, яке наразі відображається завдяки розробці Android. Це гарна річ - не допускати, щоб зловмисне програмне забезпечення не пришвидшувало злому додатка поза ним. Але у мене є джерело, якщо хтось зацікавлений у спробі його розробити :)
t0mm13b

1

Якщо ви користуєтесь пристроєм Android, ви можете перевірити мою програму "Інструменти розумної прокрутки", яка дає можливість почати прокручування простим клацанням (стилусом) на кнопку; прокрутка триває, поки ви знову не торкнетесь (стилусом) екрана, і всі напрямки не підтримуються. Після встановлення програми ця функція стане доступною як функціонал для всієї системи.

Ось посилання Інструменти Smart Scroll

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.