Як встановити поведінку кнопок "Play" на Bluetooth Remote


10

У мене гарнітура Bluetooth RocketFish в поєднанні з моїм MotoDROID v1 (Froyo). Навушники BT мають мультимедійні елементи керування (збільшення / зменшення гучності, наступна доріжка, попередній трек, відтворення / пауза) та кнопку для запуску голосового набору. У мене він поєднується як з гарнітурним режимом гарнітури, так і з розширеним звуковим профілем.

Коли я натискаю кнопку відтворення на навушниках, поведінка непередбачувана. У мене може бути запущена програма "Музика", але натискання кнопки "Відтворення" призведе до запуску "Слухати" та початку відтворення подкастів. Можливо, у мене на першому плані буде Слухати, але натискання кнопки відтворення призведе до того, що Музичний плеєр почне грати зі списку відтворення. В іншому випадку кнопка відтворення буде вести себе як очікувалося і спричинить програму на передньому плані.

Чи є якийсь спосіб (поза вкоріненням мого пристрою), який я можу вказати, яка програма повинна діяти на цих натисканнях кнопок?


Я грав з кількома іншими програмами. Я зауважую, що DoubleTwist має налаштування встановити додаток як одержувача за замовчуванням для управління гарнітурою, але, здається, це не працює. Те саме для Cubed (3). Це просто розбита функція, або якихось прихованих налаштувань я не знайшов?
JadeMason

У мене був подібний досвід роботи з гарнітурою Sony MW600 на моєму Droid; Я думаю, це може бути проблемою з тим, як FroYo обробляє кнопки Bluetooth. Це здається набагато кращим (хоча зрідка жодне додаток не реагує на гру) на моєму Droid Bionic з пряниками.
TomG

Відповіді:


1

Зазвичай розробник може встановити, яку кнопку робити, яку дію. Так воно відрізняється від додатка до додатка.
Єдиний спосіб - це, вибачте, вкорінення та перестановка кнопок гарнітури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.