Альтернатива Google Latitude?


9

Як говорить заголовок, чи є простий спосіб ділитися моїм місцезнаходженням у режимі реального часу з друзями, не повідомляючи Google, де я перебуваю?


4
Ви маєте в виду «без вас , знаючи , що Google знає , де ви»? (лише додавання до комплексу конфіденційності)
Saxtus

Справедлива точка. З цим пов'язано - опція "Використовувати бездротові мережі" додає багато інформації про місцезнаходження без використання GPS, але вимагає згоди на (анонімізований) збір даних про місцезнаходження Google. Щоб відстежувати своє місцезнаходження без опції бездротових мереж, ви будете постійно працювати з GPS. Щоб допомогти зменшити цю проблему, ви можете розглянути один із безлічі тригерів на основі правил - увімкнути або вимкнути GPS на базі стільникової башти або довколишніх мереж Wi-Fi. Для цього є кілька додатків, таких як Tasker або Locale.
Saiboogu

Мені б дуже хотілося знати, як це зробити без плану даних. Автовідповідач SMS, який відповідає у Google Maps, посилається на мою широту та довготу?
ендоліт

@endolith - Я думаю, що ви хочете чогось на зразок Inserty appbrain.com/app/inserty-(free)/…
Нейт Парсонс

Я зрозумів, як це зробити з Tasker, тому мій телефон автоматично відповідає на SMS-повідомлення з певним ключовим словом і надсилає людині посилання на google maps та мою швидкість.
ендоліт

Відповіді:


3

Я сам його не використовував, але помітив Neer на ринку - це схоже на те, що ви шукаєте.


2

Глімпсе здається гарною альтернативою. Просто виберіть, з ким ви хочете поділитися, і на який термін, і вони можуть стежити за вами на своїх телефонах або комп’ютерах (а Glympse їм не потрібно встановлювати).

QR-код


Я використовував Glympse і мені подобається, як він працює. Він не вимагає використання облікового запису. Він генерує унікальну URL-адресу, яку ви надсилаєте тим, хто хочете відстежувати вас. Ви встановлюєте тривалість того, як довго хтось може відстежувати вас. Я мушу вірити, що компанія, яка виробляє "Glympse", буде викуплена корпорацією за великі $ $.
черв'як

Glympse виглядає добре, за винятком того, що найдовший ви можете поділитися своїм місцезнаходженням з кимось - це 4 години. Без заміни Latitude.
OneWorld
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.