Чому я не можу встановити програми, коли у мене достатньо місця для зберігання?


21

У розділі "Налаштування"> "Налаштування пам’яті для SD-карт та телефонів" у розділі "Внутрішнє зберігання телефону" він відображає "Доступний простір" як 13,78 Мб. Я намагаюся встановити додаток, який становить 2.38MB. Чому я отримую повідомлення про помилку "Недостатнє місце для зберігання"? У мене явно вистачає місця.

Якщо це доречно, мій телефон - LG Optimus V.Щоб позбутися цієї помилки, потрібно щонайменше 25 Мб вільного місця на внутрішньому сховищі (див. Тег-вікі для "недостатньої пам'яті)"
Izzy

Принаймні 25 Мб, @Izzy? Отже, чому так багато людей з подібними скаргами мають сотні безкоштовних МБ?
Родріго

@Rodrigo подивіться на дату та перейдіть за посиланням на згаданий тек -вікі недостатньої пам’яті . Насправді це "25 Мб або 10% пам’яті", залежно від того, хто з них потрапляє першим. Так, наприклад, з 10 Гб внутрішньої пам’яті, це вразить вас, як тільки ви опуститеся нижче 1 Гб безкоштовно. Божевільний, але це так.
Izzy

Так вони виявилися зовсім злими, це все? Тому що це робить АБСОЛЮТНО НЕ СУМКУ !!
Родріго

Відповіді:


6

На пристроях Android насправді є кілька різних відра пам’яті, які можна заповнити самостійно, будь-яке з них може спричинити помилку «недостатнього зберігання». Це питання: Чому під час встановлення .apk через adb неправильно повідомляється про "недостатнє місце для зберігання"? схоже, найкраще висвітлює деталі та варіанти.


Я вже роблю речі, згадані в цьому посиланні. Здається, вкорінення - це єдиний варіант, якого я не пробував. Але я не хочу
скасовувати

Отже, я видалив усі програми, без яких не використовуються або не можуть жити, і хоча вони були на моїй SD-карті, у мене зараз 52,7 МБ місця. Що дає?
jumpnett

1
функція переходу до sd залишає поведінку, yoi може бачити це в огляді програми в налаштуваннях під час переміщення. Плюс: я думаю, що Android залишає трохи вільного місця, щоб ви могли робити оновлення. Для цього розрахунку припадає найбільше додаток.
ce4

3
переміщення програми на sdcard лише переміщує apk. Усі дані для додатка все ще входять / data / data. Це місце розташування, або навіть / кеш, ймовірно, є однією з ваших причин повідомлення про низький обсяг пам’яті. Вони, як правило, заповнюються набагато швидше, ніж місце розташування / дані / додаток для встановлення додатка. Особливо з такими додатками, як twitter, facebook та google +. Вони, як правило, записують багато даних у папку / data / data.
Райан Конрад

3

У мене було те саме питання ...

Я спробував повністю видалити оновлення, я спробував видалити програми, вимкнути gmail, gtalk і т. Д. Тощо.

Перш за все, що вам потрібно спробувати, це підтвердити, що фонові дані мультимедіа не вимкнено. Менеджер завантажень є складовою медіа.

Налаштування> Використання> Медіа переконайтесь, що медіа не позначено. Я поставив це, коли розбирався з налаштуваннями ... і протягом 3 тижнів я не міг зрозуміти, чому не можу завантажувати програми через 3g / 4g.


У налаштуваннях немає опції "Використання".
jumpnett
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.