Словник Swype продовжує видаляти


10

Кожні кілька тижнів, коли я йду щось вводити, я виявляю, що словник Swype видалено (або принаймні не можна отримати доступ) без видимих ​​причин. Це знищує 2 переваги Swype: введення тексту, не піднімаючи палець, та передбачувальне завершення (та виправлення) слів. Без цих двох функцій Swype стає набагато складніше у використанні, і я вважаю, що мені краще зі стандартною клавіатурою.

Отже, питання полягає в тому, чому це відбувається, і чи можливо це виправити без повторної установки Swype? (Я раніше міг це виправити, перевстановивши Swype, але це біль у задника.)


Що викликає видалення словника? Ви виймаєте SD-карту? чи додаток живе на пам'яті телефону? Чи словник просто зник, як у жодному файлі, або він просто очищений від даних?
sarge_smith

Я не знаю, що викликає видалення словника. Це частина питання. Словник може зберігатися на SD-карті, але додаток - ні. Крім того, це не так, як у мене є звичка видаляти SD-карту, і я не часто включаю режим USB.
MBraedley

Відповіді:


6

Тому я зіткнувся з тим же питанням, і, не отримавши допомоги в Інтернеті та на форумах, я зв’язався зі скайпом, ось відповідь, яку я отримав від них. Я ще не пробував цього, але очікую, що він спрацює.

*

На жаль, це відома проблема з бета-версією на деяких пристроях; він особливо поширений на HTC Incredible і відбувається конкретно після перезавантаження пристрою (хоча це може, в рідкісних випадках, траплятися і в інший час). Проблема пов'язана з особливістю деяких телефонів, відомих як "швидка завантаження", яка призначена для швидшого приведення системи в придатний стан шляхом затримки запуску деяких системних функцій до тих пір, поки система не буде готова до взаємодії з користувачем. У нашому випадку змінна ESN (апаратний ідентифікатор, прив’язаний до радіо телефонії) не завантажується в пам’ять, поки після того, як Swype вже почав завантажуватися. Це значення необхідне для підтвердження ліцензії Swype, і тому механізм ліцензування Swype виходить з ладу.
Вирішення цього питання полягає в тому, щоб вимкнути метод введення Swype, набрати кілька символів за допомогою іншої клавіатури, а потім повернутися до Swype. Це призведе Swype до перезавантаження ліцензії. Для цього достатньо довго натиснути будь-яке поле для введення тексту, вибрати "Спосіб введення" та вибрати альтернативну клавіатуру. Введіть кілька символів, а потім скористайтеся тією ж процедурою, щоб повернутися до Swype. Я сподіваюся, що це допоможе зняти розчарування від необхідності постійно перевстановлювати Swype. Це не ідеальне рішення, але набагато краще, ніж перевстановлення

*


2

Ви коріння? Якщо це так, ви можете спробувати скористатися додатком на зразок Titanium Backup, щоб зробити знімок гарної інсталяції зі словником та відновити це, коли проблема виникає знову.

На жаль, я не маю прямого вирішення проблеми - з цим не стикався.


Ні, не вкорінена. Я не впевнений, чи резервна копія захопила б і словник.
MBraedley

Резервна копія захоплює словник, але тільки якщо ви використовуєте кореневу програму резервного копіювання, яка включає розділ / дані. Некореневі програми резервного копіювання лише захоплюють apk, який не отримає дані.
Saiboogu

2

Я не впевнений, але я думаю, що коли SD-карта встановлюється комп'ютером через USB, телефон не може отримати доступ до неї. Я б загрожував здогадуватися, що ви використовували клавіатуру під час підключення до USB і скайп не міг потрапити на його словник, тому він запустив новий, який було збережено на SD, коли USB був відключений.

Це може бути варте експерименту.


1

Чи використовуєте ви будь-які програми управління пам’яттю? Будь-яка програма app2sd, заощадження від акумулятора, вбивці завдань тощо - в основному все, що може спричинити неправильність? Якщо це так, я пропоную повернути їх на кілька тижнів, подивіться, чи це має значення.


Я використовую App2SD і вбивцю завдань, але, як було сказано раніше, додаток все ще знаходиться на телефоні, і його неможливо встановити на SD-карту, і в мене встановлено вбивцю завдань, щоб виключити Swype. Я не думаю, що жоден з них не спричинить моїх проблем.
MBraedley

З того, що я розумію (у мене немає шейпу, але я просто зробив для вас гуглінг), ви можете встановити swype для використання вбудованої в словникові системи Android для Android. Якщо це не вирішує проблему, то ви знатимете, що в роботі є якийсь більший фактор.
ryanklee

0

Я використовую старішу версію Swype, 1.3.x., яка була попередньо встановлена ​​на моєму Samsung Galaxy S2. Зараз, працюючи на JellyBean, я зіткнувся з тією ж проблемою. Ось як мені вдалося це виправити:

  1. Я застосував додаток
  2. потім очистили всі дані через менеджер програм Android
  3. потім вимкнути програму.
  4. Потім я трохи включив клавіатуру запасів, а потім спробував повторно ввімкнути додаток і обрав його як режим введення.

Мені довелося пройти реєстрацію ще раз, але мій словник точно повернувся! Спробуй це!


0

У мене HTC один M7. Він вирішив перезавантажитися після того, як заплутався у тому, яку потужність має акумулятор. Тепер персоналізованого словника Swype вже немає. Я спробував вирішити вищесказане рішення Swype, але успіху не було. Немає сліду мого старого словника. Однак я виявив, що легко створити резервну копію мого нового особистого словника. В: Налаштування> Мова та клавіатура> Введення HTC Sense> Особистий словник> потім перейдіть до кінця праворуч ':' Резервне копіювання електронної пошти. Потім він збереже ваш словник як додаток до електронної пошти, яку ви можете завантажити та автоматично розпізнає його при відкритті та встановленні для вас. Як це вбереже людей від неприємностей, які у мене виникли.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.