Чи є спосіб включити Wi-Fi-прив’язку без доступу до кореня?


17

Чи є спосіб Wi-Fithering без доступу до кореня.

Я маю на увазі перед Фройо.

У мене є HTC Hero 2.1, і, чесно кажучи, я не хочу його виконувати з міркувань безпеки.


Хтось хотів би детально розібратися, чи насправді є якісь причини безпеки, щоб не виправитись?
MGOwen

Відповіді:


8

Я не знаю жодного способу зробити тефірування Wi-Fi без root (до 2.2). Однак ви можете використовувати Bluetooth або USB-кабель із PDANet, який не потребує root.


У мене немає Bluethooth (і я теж цього не хочу). І, на жаль, кабель USB зношується.
Квандарі

Мікро USB-кабелі дешево купити: amazon.com/s/…
SAGExSDX

Так, бачите, тут, у Швейцарії, найдешевший USB-кабель, який ви можете отримати, - це 10 доларів. Хоча ви можете придбати його за 1 - 2 $ на Amazon (і доставити за 5 $), я заперечую плату за митну обробку в 60 $. І крім цього, що потрібно підключити та відключити (і взяти з собою) кабель дуже дратує.
Четверть

Оновлення: Початок роботи Bluetooth на моєму ноутбуці шляхом самоклеювання драйвера. Але якість погана. PDAnet Bluetooth підключається набагато швидше, ніж USB, але він відключається часто.
четверга

@Bryan Denny: На жаль, це не рішення, тому що зараз у мене немає доступу адміністратора на машині Windows (ноутбук компанії).
Четвер

4

Ось остаточна відповідь:

Спочатку на свій телефон встановіть термінал-емулятор з Android ринку, а потім запустіть

cat /proc/cpuinfo


який покаже вам детальну інформацію про процесор вашого телефону (ARM5 в моєму випадку).

Після цього вам потрібно встановити середовище перехресного компілятора ARM5 на вікно Linux (завантажити Ubuntu та VirtualBox, якщо ви є Windows / Mac-фрік і не маєте вікна Linux), щоб скласти власний код для свого телефону.

Ви робите це для того, щоб мати можливість розпочати атаку ескалації привілеїв НА ВАШОМ ТЕЛЕФОНА.

Отже, далі вам потрібно перехресно скласти атаку ескалації привілеїв для ARM5 (мікропроцесор HTC Hero). Для цього використовуйте атаку RageAgainstTheCage, яку здійснив Себастьян Крамер з Suse Linux Berlin (лише в двійковому форматі), реконструйований тут:
http://pastebin.com/fXsGij3N

Попередня компільована версія доступна тут http://cmw.22aaf3.com /common/rageagainstthecage-arm5.zip

Завантажте в Google початковий комплект Android SDK.
Встановіть відповідну платформу SDK для платформи Android (версія 2.1 для мене).
http://developer.android.com/sdk/index.html

Потім завантажте пакет суперпользователя (su):
http://cmw.22aaf3.com/common/su-2.3.6.2-efgh.zip

Помістіть все, пакет суперпользователя, програму su та експлуатуйте RageAgainstTheCage у ту ж папку, що й adb (програма для підключення до вашого Android-телефону з Android SDK). Потрібно ввімкнути USB-налагодження та переключити обмін в Інтернеті.

Далі ви передаєте файл rageagainstthecage.bin у папку / дані / локальний / tmp на своєму телефоні (спочатку, як звичайний користувач, ви маєте доступ для запису лише на sdcard та папку temp, але цього достатньо)

adb push rageagainstthecage.bin /data/local/tmp/

Потім ви запускаєте оболонку на своєму телефоні:

adb shell

І змінити право власності на rageagainstthecage.bin для всіх

chmod 755 /data/local/tmp/rageagainstthecage.bin

Далі ви запускаєте на телефон звичайний користувач як звичайний користувач

/data/local/tmp/rageagainstthecage

Після закінчення експлуатації ваш adb-зв’язок повинен припинитися.

Якщо він не вводиться

exit
adb kill-server
adb start-server

Тепер знову підключіться до телефону:

adb shell

Оболонка ADB тепер працює з ескалаційними привілеями (root). Отже, перезавантажте файлову систему, щоб ви могли писати на системному розділі.

mount -o remount,rw -t yaffs2 /dev/block/mtdblock3 /system
exit

Тепер натисніть su і superruser на свій телефон (пам'ятайте, у вас зараз доступ до запису)

adb push su /system/xbin/
adb push Superuser.apk /system/app/

А потім змінити право власності на su на всіх

adb shell chmod 4755 /system/xbin/su

Далі завантажте та встановіть одне із усіх безкоштовних додатків, які потребують використання корінгового телефону. Почніть суперпользователь.

Тепер запустіть додаток для прив’язки. З'явиться спливаюче вікно, яке запитає, чи бажаєте Ви надати кореневий доступ до цієї програми. Скажи так, і перевіри запам’ятати.

Тепер переключіть телефон і перезапустіть. Після її перезавантаження все повернеться до нормального стану, більше кореневих привілеїв більше немає. Але су все ще є і виконується для всіх. Отож, увійшовши в систему, запустіть додаток WiFi tether. Оскільки ви перевірили запам'ятовування в додатку суперпользователя, він використовуватиме su для переключення цього додатка на root, а це означає, що тепер він буде працювати нормально, лише додаток tether з привілеями root :)

Далі, підключіться зі своїм полем Linux до вашого абсолютно нового робоча точка Android WIFI. Коли ви впевнені, що це працює, не забудьте встановити обмеження доступу для точки доступу.

BTW, якщо ви використовуєте свої ескалаційні привілеї, щоб експортувати деякі пакети apk для зворотної інженерії, ви помітите, що андроїд не має команди cp.

Ви можете обійти це обмеження, скориставшись замість нього cat (copy-cat):

cat /data/app/superuser.apk >> /sdcard/Downloads/superuser.apk 

;-)


3

Мій samsung galaxy s (android 2.1) мав змогу вбудувати можливість зв'язати з самого початку. Налаштування-> AP для wifi-Mobile, і мені довелося лише встановити прапорець, щоб він працював. І це працює справді чудово. (не заблоковано тут t-mobile / Нідерланди)

Я не можу знайти ім'я програми.


Цей додаток називається Android 2.2+.
Четвер

Так, але його заблокував провайдер, і вам доведеться платити гроші, щоб розблокувати його на місяць. Спринт хоче 30 баксів на місяць.
Дмитро Лихтен

Я не користувач Sprint, я користувач Orange ;-)) Але у мене ще немає 2.2.
Четвер

На жаль, це не працює на Samsung Galaxy S Captivate через AT&T тут, у США.
Ерік Воррінер

моя галактика s 2,1, і цей метод працює і для мене
Луїс Ріс

2

Easy tether - це дивовижне додаток, яке дозволяє прив’язувати Wi-Fi. http://www.androidzoom.com/android_applications/communication/easytether-lite_eoqh.html


Я думав, що це просто прив'язування usb ...
Колитій

@colithium: це ...
Четвертості

Він згадав про підключення WiFi.
колліцій

@colithium: Але це точно не так.
четверга

Ось чому я прокоментував… Питувальний запитувач попросив рішення про прив’язку до wifi. Easy Tether - це лише USB-рішення. Підказує проблему з цією відповіддю. Я розгублений
колитій

1

Ця відповідь вам не сподобається, але ваш оператор може надати послугу, якщо ви готові доплатити за неї. Sprint запропонував точку доступу Wi-Fi за 30 доларів на місяць на Evo pre 2.2. Смішно, так. Але це може бути ваш єдиний варіант.


У мене 2,1 не 2,2. І так, смішно, але ей, Linux - це FOSS, просто складіть свій власний, і те, що WiFi штука розблоковано. Я припускаю, що саме тому Motarola цифровим чином підписує завантажувач і не дозволяє запускати будь-який ПЗУ, що не є Motarola ...
четвер

Я думаю, xda обійшла це. Але підключення WiFi було можливе на 2.1 за допомогою спринту. Просто, щоб було зрозуміло.
колліцій

Ви впевнені, що це було 2,1? Якщо так, цікаво.
Четвер

Позитивний. Я впевнений, що ви можете знайти прес-релізи, в яких згадується версія 2.1, яка є запусковою версією та функцією бездротової точки доступу. Вбудована функція спринта-інваліда 2.2 і все ще хоче, щоб ви заплатили їм, звичайно.
колліцій

1

Ви можете відкликати, його додаток, який дає вам доступ до кореневих файлів, не змінюючи ядро ​​/ миготіння рома / анулювання вашої війни, використовуйте це при кожному запуску (його автоматичному), а потім отримайте додаток суперпопулярності. Потім ви можете скористатися програмою Open Tethering, для якої потрібен кореневий доступ.

Це ТІЛЬКИ вільний спосіб зробити прив'язку до wifi. В іншому випадку сплачуйте спринт або ваш провайдер щомісячно сплачуйте плату за прив’язку.

Найгірший сценарій ви можете встановити за допомогою програми EasyTether. Він створює механізм переадресації HTTP-запитів через USB-порт. Потрібна програма на комп'ютері Android +. Це не WiFi Tethering, а його безкоштовне безкореневе прив'язування. За 3 долари ви можете отримати професійну версію, а також зробити HTTPS. Краще, ніж нічого (або 30 доларів на місяць - це божевільно--)


Невикликаний не працює на мого героя, я не можу отримати корінь.
Четвер

Пу! Я маю цю проблему і на певних складах. Найбільш прикро. Easy Tether може бути вашим єдиним рішенням. Потрібен USB-кабель та деякі налаштування з обох сторін, але краще, ніж нічого.
Дмитро Лихтен,

0

Коротка відповідь, вам потрібно виконати корінь для встановлення доступу до точки Wi-Fi або заплатити Sprint 30 доларів на місяць. Я думав про придбання пакету, але вирішив проти нього, тому що вони вже стягують з вас додатково 10 доларів за лінію без законних причин. Думаю, що вони очікують, що ви прив’яжете і нічого не зможете зробити з цим насправді, тому вони стягують додаткову плату, і кожен місяць 10 баксів швидко збільшується за кожну лінію, особливо для тих, хто планує, хто навіть не піклується. зовсім.


Навіть якби Sprint був моїм провайдером (це не так, я в Європі), я б не платив за це.
Четвер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.