Чи буде постійно мати Bluetooth на занадто швидкому розрядженні акумулятора?


14

Я думаю про те, щоб зробити додаток, який вимагатиме, щоб Bluetooth був доступний у будь-який час. Однак якщо це значно скоротить час заряду акумулятора, то це така собі пробка. Чи може хто-небудь дати мені загальне уявлення про те, скільки постійного використання Bluetooth використовуватиме акумулятор?


Виявлення, безумовно, є вбивцею на Bluetooth з точки зору акумулятора.
t0mm13b

Відповіді:


13

Що стікає ... моя особлива. Ось кілька зразків даних на основі Motorola Droid:

+--------------------+----------+
| Mode        | Energy  |
+--------------------+----------+
| Bluetooth receive | 751 mW  |
| Bluetooth send   | 487 mW  |
| Bluetooth standby |  2,8 mW |
+--------------------+----------+

Так що якщо ви використовуєте BT досить регулярно (наприклад , щоб мати можливість негайно забрати дзвінок з гарнітурою), маючи його в режимі очікування не боляче , що багато (Порівняйте: 2G StandBy 11,6 мВт, 3G StandBy 18,3 мВт, Wifi StandBy 7,8 мВт - і, часто помиляюся: GPS StandBy 0,4 мВт).

Але якщо, з іншого боку, ви використовуєте BT один раз на тиждень (або навіть рідше) - хек, ви можете ввімкнути його вручну, тоді є достатньо "перемикачів" і віджетів.Як ви отримали ці дані?
Снексе

@Snekse просто перейдіть за посиланням у моєму попередньому коментарі, щоб дізнатися :)
Izzy

7

Постійне використання Bluetooth призведе до значного виходу акумулятора, навіть якщо його ввімкнено, він розряджає акумулятор.


5
Це, безумовно, витягне його швидше, ніж його вимкнено. Однак, як швидко буде змінюватися залежно від телефону.
BBlake

5

Це дійсно залежить від того, для чого ви використовуєте Bluetooth. У мене є годинник Bluetooth ( MBW-150 ), який я синхронізую зі своїм телефоном за допомогою OpenWatch, і це впливає на час роботи акумулятора мінімально. Все, що він робить - це синхронізувати час телефону з моїм годинником, вібрувати під час певних сповіщень / дзвінків і дає мені контроль над своїм музичним плеєром (відтворення / стоп / наступний / попередній / гучність). Таким чином, я по суті ввімкнув Bluetooth весь час і через це не відчував проблеми з акумулятором.


2

У мене є Samsung Galaxy S (Vibrant):

 • Якщо Bluetooth & Sync увімкнено, але Bluetooth не підключений, краще мати> 45% акумулятор, перш ніж лягати спати, інакше мій телефон стане мертвим до ранку.

 • Якщо Bluetooth & Sync вимкнено, я використовую лише 1-2% акумулятора протягом ночі.

Скільки це Bluetooth, а скільки Sync, я не знаю. Але комбінація впевнено вибиває лайно з мого телефону.


1

Особисто я нещодавно отримав бездротові навушники для здійснення дзвінків, а іноді відключаю навушники, але забуваю вимкнути Bluetooth на телефоні. Зазвичай я вважаю це проблемою, оскільки я заряджаю свій телефон, перш ніж лягти спати і залишати його на 50%. До того, як він прослужив мені протягом ночі, але останнім часом я прокидався до нульового відсотка батареї ... так що особисто я не раджу залишати Bluetooth увімкненим ... плюс для мене це спричинить перегрівання мого телефону під час зарядки.


Це саме той стиль даних, який я хотів знати, але це дивно високий сток. Правду - це те, що я хочу знати, але я сподіваюся, що поточна правда є кращою за це! Чи знаєте ви, яку версію Android ви встановили; який апарат Bluetooth використовував ваш телефон; і чи підключався він до будь-яких пристроїв Bluetooth?
naki

1

Нижче - стаття від Techrepublic. Тут дуже багато анекдотичного «так», але дуже мало наукових відповідей. Я думаю, якщо ви подивитесь на реальні відповіді на аналіз за допомогою жорстких даних, то побачите, що Bluetooth має незначний вплив на акумулятор. Я ніколи не вимикаю bluetooth на своєму телефоні і маю кілька додатків, які використовують bluetooth, і лише час, коли мій акумулятор не працює весь день, коли я граю в нього гру чи дві.

10 поширених помилок щодо батарей мобільних пристроїв


0

На моєму Galaxy S3, навіть якщо у мене ввімкнено bluetooth, але його взагалі не використовую, він все-таки розряджає акумулятор на 30% швидше, на відміну від його вимкнення!


1
Привіт і ласкаво просимо до ентузіастів Android Lance! :) Хоча ваша відповідь справедлива, було б чудово, якби ви могли надати деякі дані зі свого досвіду (якщо у вас є деякий час, ви можете зробити знімок екрана ресурсу акумулятора в декількох режимах роботи з вимкненим / ввімкненим Bluetooth) :)
benjamin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.