Як я можу побачити список моїх без оцінок програм?


16

Мені важливо надати відгук про додатки, які я використовую.
Однак я не пам’ятаю, які програми я вже оцінив, і я вважаю, що перевіряю свої додатки по одному, щоб знайти ті, яких я ще не оцінив.

Чи є спосіб переглянути список моїх без оцінок програм?

У мене є Galaxy S2 з ICS, але я думаю, що це питання стосується всіх пристроїв Android.


Це дасть вам список усіх програм на пристрої, але немає рейтингової інформації: play.google.com/apps
Bryan Denny

Відповіді:


3

Зараз ви не можете отримати цей список.

Ви можете тимчасово:

  • Вимкніть автоматичне оновлення програм у меню " Налаштування Google Play" на вашому пристрої.

  • Увімкніть прапорець Сповіщення .

  • Виберіть час оновлення кожного додатка вручну, як тільки ви побачите сповіщення про оновлення. Ваш наявний огляд або його відсутність помітний прямо на 1 дюйм на сторінці програми, якщо ви перебуваєте в портретному режимі.

  • Через два тижні ви переглянете розробників, які оновлюються надто регулярно. Тримайте це так довго, наскільки ви можете протистояти, і всі розробники, які не мають спокою, переглядаються. Потім поверніть налаштування назад.

Кожне оновлення вручну займе приблизно 30 секунд на додаток вашого часу або менше. І це не ідеально. Будуть програми, які ніколи не оновлюються, перш ніж ви вирішите знову ввімкнути автоматичне оновлення програм .

Я залишаюсь у вічному режимі оновлення вручну, і ніколи не пропускав відгуків про будь-яку інстальовану програму.


2

Створіть у своєму офісі / організаторі список усіх своїх додатків, після чого, коли ви оцінюєте свої додатки, поверніться до цього списку та позначте їх як оцінені. Я знаю, що це автоматично не розраховується для вас, таким чином, не дуже зручно, але ей, це має бути краще, ніж пошук один за одним. :-)


Так, це краще, ніж пошук один за одним, але все ще недостатньо добре. Поки не знайдеться кращого рішення, я швидше не роблю жодного.
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.