Чи є спосіб спрямувати весь трафік з Android через проксі / тунель до мого маршрутизатора томатів?


19

Я хотів би мати можливість підключити свій телефон Android до публічних точок Wi-Fi (деякі з незашифрованими з'єднаннями), але:

 1. Люди можуть бачити, що я роблю, перехоплюючи незашифровані радіопередачі
 2. Власник AP або інші люди, які увійшли до нього, можуть бачити, що я роблю
 3. Хакери можуть претендувати на точку доступу та здійснювати атаки людиною посередині

Є такі інструменти, як Wi-Fi Ruler та WeFi для автоматичного підключення до точок доступу, але я не вірю випадковим AP. Я хотів би, щоб весь мій трафік пройшов через зашифрований тунель до мого домашнього маршрутизатора, а звідти в Інтернет.

Раніше я робив такі тунелі з інших комп’ютерів із SSH / SOCKS та PPTP . Чи можна це зробити за допомогою Android?

Більш конкретно:

Я готовий змінити програмне забезпечення маршрутизатора, але у мене виникли проблеми з відключенням DD-WRT , саме тому я використовую Tomato. Деякі можливі рішення:

SSH з динамічним проксі SOCKS :

 • Android нібито підтримує це через ConnectBot , але я не знаю, як змусити його спрямувати весь трафік.
 • Помідор підтримує це споконвічно.

Я використовую це з Tunnelier для роботи в Інтернеті. Потрібен налаштування кожного додатка, щоб пройти проксі.

PPTP:

 • Android підтримує це на самому світі.
 • Томат не підтримує це, якщо ви не отримаєте мода jyavenard і не складете його?

Раніше я використовував PPTP для перегляду веб-сторінок на роботі та в Китаї, оскільки він рідний у Windows та DD-WRT. Через деякий час у мене почалися проблеми з цим, потім у мене виникли проблеми з DD-WRT, тому я замість цього перейшов на тунель SSH. Також він нібито має вади безпеки, але я не розумію, наскільки це велика проблема.

IPSec L2TP:

OpenVPN:

Я можу також запустити VPN-сервер на своєму робочому столі, але, мабуть, це менш надійно і, мабуть, повільніше, ніж запуск його в самому маршрутизаторі. Я міг би змінити прошивку маршрутизатора, але я насторожено переломлююсь на більш фундаментальні речі. Помідор не має проблем для звичайних речей.

Пов’язано: Хтось встановив тунель SSH до свого (укоріненого) G1 для перегляду?

Відповіді:


3

Ви можете налаштувати Android для використання проксі-сервера. Але робити це потрібно або з клієнта adb, або з терміналу у вкоріненому g1.

 1. > оболонка adb
 2. # sqlite3 /data/data/com.google.android.providers.settings/databases/settings.db
 3. sqlite> ВСТАВЛЯЄТЬСЯ в систему VALUES (99, 'http_proxy', 'proxy: port');
 4. sqlite> .exit

читати про @ http://discuz-android.blogspot.com/2008/01/set-proxy-for-android-web-browser.html


Це тільки для акціонерного веб-браузера Android, правда? Я хочу, щоб кожна комунікація з будь-якого додатку була тунельована.
ендоліт

2

Ви можете використовувати connectbot для тунельного підключення через SSH.


1
Дійсно? Я знаю, як використовувати Connectbot для входу на SSH-сервер, але як налаштувати його на тунель все через це з'єднання?
ендоліт

1
Я використовую його іноді для android-vnc-viewer, перевірте питання №8: FAQ. code.google.com/p/android-vnc-viewer/wiki/faq "... Ми рекомендуємо вам тунель вашого VNC-з'єднання через SSH з connectbot. Налаштуйте підключення підключення до сервера, на якому розміщений ваш сервер VNC, і налаштуйте тунель для переадресації порту 5900. Потім ви можете налаштувати підключення андроїд-vnc-переглядача до 5900 на localhost ... "Щось подібне можна зробити для тунелю, що спеціально працює дані.
Макарс

Ах, круто. Однак це не охоплює надсилання всього через тунель SSH. Я задав те саме питання і тут: forceclose.com/questions/369/… Можливо, ви хочете додати свою відповідь?
ендоліт

1
Я щойно додав: D
Макарс

1
у списках хостів ConnectBot: - Довго натискайте на рядок користувача @ хост. - Редагувати порт вперед. - меню - Додати порт вперед. - Заповніть форму.
Макарс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.